VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre – paroda „Iš Karalių pasakos ateinam“ | KaunoDiena.lt Pereiti į pagrindinį turinį

VDU daugiafunkciame mokslo ir studijų centre – paroda „Iš Karalių pasakos ateinam“

2 2025-05-08 13:13

Komentarai

Grįžti atgal

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
VDU yra išvogusi net studentų mokslo darbus, plagiato ten itin daug

Krupavičiaus, plagiatoriaus atvejo taip ir neištyrė teismai kaip priklauso. O kur dar afera su Milošu, žydu-idiotu-aferiūga, kuris buvo tiek negabus, jog laikė jį atsiliklusio protelio vaikų internate, vėliau jis trankėsi vis po kitas vietas, tik pamato vietiniai, kad žydas kiaulė ir beprotis, žydas ir neša savo rūrą į kitą vietą. Be to, VDU yra autoriaus teisių pažeidėjų stambiu mastu: Balč.tienė, Nu.araitė, ji buvusiuoji, grupė plagiaturių susitelkusių apie Krupavičių, Baka.auską, buvusią tokią neraštingą plagiatorę Rad.evičiūtę, Šlib.rytę, žydą aferistą Klaiš.antą ir taip toliau, na, žodžiu, pasiligojusių silpnapročoų žydų lizdas, ir tiek. Universiteto statuso neturėtų turėti, kai toks kiekis plagiatorių, išsigimusių, mutavusių parazitų tame VDU.
3
-1
g

šitą globalistų,leftistų,lgbtistų,negrofilų,islamofilų ir visų kitų antilietuvių lizdą -vdu-reikia uždaryti kuo skubiau.
4
-2