ir sumasčiau,jog tai merginai dar ir už mašinos r-tą turėtų sunokėti,nes tai ne kasdieninis reginys ir tu sugebėk suprasti kada ta pimpa išlys,kada susitrauks.
Nieko nuostabaus kad uzvaziavo. Daukanto g. is Kestucio kaip pastate ta slagbauma tai kas 2-3 savaites ji numusdavo, nes nera tinkamai sureguliuotas. Jei vaziuoja automobilis jis neturetu automatiskai pakilti.
Kokią teisę turi žurnalistas, taip žeminti vairuotoją,su tokiomis antraštėmis. Kauno dienoje dirba,tokio žemo lygio ne žurnalistai,o iš gatvės surinkti,be jokios kompentencijos ir išsilavinimo 🙈
Kokią teisę turi žurnalistas, taip žeminti vairuotoją,su tokiomis antraštėmis. Kauno dienoje dirba,tokio žemo lygio ne žurnalistai,o iš gatvės surinkti,be jokios kompentencijos ir išsilavinimo 🙈
Tokių "klaidų" kasdien šimtai. Tiesiog Kaunas sugriautas, tipo restauruotas ir 20 metų vis baisiau remontuojamas. Gatvės vis siaurėja, žiedai iš vis neaišku kas, lyg turkų senamiesčių labirintas, kuriame pilna žiurkių, nuo kurių visi mėtosi į šonus. Taigi visi vairuotojai dabar turi būti arba "žiopli" arba "visiškai žiopli", nes priešingu atveju po darbo grįš namo tik paryčiais. Taigi lendam kur galim ir kai tik galim. Žinoma, ne visad pavyksta. Bet nieks labai nepyksta. Nes šiandien jis/ji auka, o rytoj būsiu aš.
Šiaip tai Jonas teisus - rašeiva net nesupranta, apie kliūtį: vienur rašo, kad vairuotojas pravažiuodamas PAKĖLĖ užtvarą, o kitur - jam pravažiavus ir iš paskos bevažiuojant moteriai užtvaras vėl PAKILO. Svarbiausia, kad yra nuotraukos - tai klaidas galėjo išsitaisyti bent jas peržvelgęs, jei jau iki vietos sunku buvo nuvažiuoti. Bet kam gi taisyti klaidas ir nelogiškumus? Svarbiausia greitai į eterį išleisti, nors ir su ŽIOPLOM KLAIDOM.
Vienas kvailesnių Kauno sprendimų. Viskas ten puikiai veikė iki rekonstrukcijos. Dabar gyventojų mašinos vistiek važiuoja, o pėstieji or toliau eina šaligatviais kaip ir anksčiau. Taigi priinvestavo į nieką.
Visi taip darom, nes kitaip nepravažiuoti. Tie žodžiai "negalima, neturi teisės" pirmiausia turėtų būti pakabinti merui ant kaklo. Ten, kur keliai tvarkingi, vairuotojams niekur nereikia stengtis pralįsti. O kai valdžia pamiršta jog keliais važiuoja transportas, tai visi ir lenda ir teises pažeidžia, nes pagrindinę jų teisę - TURĖTI TVARKINGUS IR PATOGIUS KELIUS- iš jų atėmė.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)