Astrologinė prognozė gegužės 23–29 d.

AVINAS

Gerai būtų užsiimti menine veikla, kūrybiniais ar socialiniais projektais. Gali pavykti susitarti dėl įvairių detalių, paramos. Galbūt tikrinsitės sveikatą. Nuo trečiadienio tapsite veiklesni ir ryžtingesni. Galite prisijungti prie sportinės ar visuomeninės iniciatyvos, kolektyvinio projekto. Savaitgalį galite daug nuveikti. Rezultatai nenuvils.

JAUTIS

Šios savaitės pradžia džiugins įdomiais susitikimais, pažintimis. Gerų vilčių teiks visuomeniniai ryšiai, organizacinė arba projektinė veikla. Galbūt priartėsite prie savo tikslo. Savaitės viduryje labiau domins meninė, socialinė veikla, susijusi su labdara, parama, globa ar pan. Savaitgalį tausokite savo ir kitų nervus, branginkite svarbius jums santykius.

DVYNIAI

Pravartu pabaigti nebaigtus darbus, juos apibendrinti. Stenkitės būti teisingi, sąžiningi, jeigu reikia, dalytis gauta nauda iš ankstesnio įdirbio. Pravartu pasiklausyti labiau patyrusių asmenų ir koreguoti nelabai racionalius planus. Bendraminčių ir užtarėjų toli ieškoti nereikės, tik mokėkite tuo pasinaudoti. Savaitgalį užsiimkite ramia veikla.

VĖŽYS

Gana palanku mokytis ir mokyti, ruošti publikacijas, megzti ryšius su užsieniečiais, dalytis žiniomis ir patirtimi, rinktis kelionės maršrutus. Jei yra daug neatlikto darbo ir nepatenkintų konkurentų, tikėtinas tam tikras psichologinis spaudimas. Gana daug galvosite apie kolektyvą ir savo vietą jame. Savaitgalį galite vykti į gamtą, ekskursiją, varžybas.

LIŪTAS

Aktualūs bus psichologiniai, finansiniai klausimai, tarptautiniai įvykiai, studijos, kelionės, migracijos problemos ir pan. Galite susisiekti su asmeniu, kuris gerai išmano jus dominančius reikalus. Išmintingi patarimai ir jūsų pačių gera įžvalga padės jums rasti svarbius atsakymus. Jūsų įtaka, populiarumas turėtų augti. Savaitgalį galbūt teks tolokai vykti.

MERGELĖ

Turėsite progą išsklaidyti neigiamą įspūdį, rasdami problemos sprendimą arba įveikdami nelengvą kliūtį. Galbūt realizuosite kūrybinę idėją, pasižymėsite sporto srityje ar pan. Pravartu pasidomėti įstatymais. Savaitės viduryje neblogai seksis tvarkyti finansinius reikalus, sudaryti draudimo sutartis, tarpininkauti kitiems. Savaitgalį parūps kelionės, renginiai.

SVARSTYKLĖS

Stengsitės gauti geresnį darbą, daugiau pajamų ar pan. Reikės pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus, nė vienų nepažeisdami. Savaitės viduryje sparčiau turėtų spręstis teisiniai klausimai. Tačiau meilės reikalai žada iššūkių. Gali atsiskleisti rimtesni nesutarimų motyvai ar priežastys. Savaitgalį kils pagunda išlaidauti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia palanki  su kūrybiniais projektais, vaikais, laisvalaikio pramogomis susijusiai veiklai. Šauniai praleisite laisvą laiką bendraudami su šeima. Pravartu spręsti su įsidarbinimu, persikvalifikavimu susijusius klausimus. Bus paprasčiau, jeigu pirmiausia energiją skirsite seniems darbams užbaigti. Savaitgalį raskite laiko vaikams, augintiniams.

ŠAULYS

Savaitės pradžia bus gana prieštaringa. Lyg ir nestigs energijos, palaikymo. Verslo susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius. Kita vertus, artimas žmogus gali jus vedžioti už nosies, kelti rūpesčių. Nebūkite aklai patiklūs. Savaitės vidurys tinkamas sportui, meilei, kūrybai, įvairiems pristatymams. Skubėsite užbaigti darbus, kad galėtumėte persijungti į savaitgalį.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžia gali suteikti ir pramogų, ir naudos. Aktualūs turėtų būti kelionių ir su informacija, mokslu, logistika susiję reikalai. Galite gauti jums aktualių žinių, pademonstruoti kompetenciją, dalykines savybes. Savaitės viduryje parūps nuosavybės aktualijos, šeimos saugumas ir gerovė. Savaitgalį galite iškrėsti tai, kas jums nebūdinga ir nustebinti kitus.

VANDENIS

Savaitės pradžia gali būti ir produktyvi, ir dosni viena ar kita prasme. Turėtų pavykti susitarti dėl aktualaus reikalo, projekto, informacijos, paslaugos ar prekės, techninio aptarnavimo, vaikų poreikių įgyvendinimo. Susikaupkite, jeigu reikės laikyti egzaminą, įskaitą, imti  ar teikti interviu. Prieš pat savaitgalį padaugės emocijų ir nerimo. Gerai atpalaiduotų gamta.

ŽUVYS

Sumaniai elgsitės su aplinkiniais ir lengvai darysite jiems gerą įtaką. Svarbu sutvarkyti skubesnius reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, sutartimis, informacija, reklama, derybomis. Savaitės vidurys puikus verslo susitarimams, komercijai, apsipirkimui, darbo paieškoms. Savaitgalį noriai bendrausite su kaimynais, giminaičiais.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių