„Žaibo“ vaikai pelnė dar vieną titulą

Sostinės futbolo mokyklos „Žaibas“ jaunieji futbolininkai laimėjo Nepriklausomybės vardui paminėti skirtą turnyrą.

Vilniaus Ozo vidurinės mokyklos salėje dvi dienas varžėsi aštuonios 1998 metais gimusių ir jaunesnių vaikų komandos iš Vilniaus, Jonavos ir Trakų. Grupės varžybose varžovus be gailesčio triuškino įspūdingą kamuolio valdymo techniką demonstravę Jonavos jaunieji futbolininkai.

Finale jonaviškių laukė „Žaibo“ pirmoji komanda, vadovaujama trenerio Ričardo Greviškio.

Po labai atkaklių ir įtemptų varžybų „Žaibo“ futbolininkai pateikė staigmeną – rungtynių pabaigoje įmušę du įvarčius nugalėjo vieną stipriausių Lietuvos komandų 2:1 ir tapo turnyro čempionais.

Turnyro nugalėtojai bei prizininkai buvo apdovanoti Lietuvos gatvės vaikų futbolo federacijos medaliais bei įsteigtais prizais.

Šiame straipsnyje: mokykla žaibasfutbolo mokykla