„Teledema" įdiegė pokalbių planą be tarifų Pereiti į pagrindinį turinį

„Teledema" įdiegė pokalbių planą be tarifų

2008-11-24 16:34
„Teledema" įdiegė pokalbių planą be tarifų
„Teledema" įdiegė pokalbių planą be tarifų / Scanpix nuotr.

Mobiliojo ryšio operatorius „Teledema" pristatė pokalbių planą be tarifų. Kaip teigia bendrovė, tai - naujiena Lietuvos mobiliojo ryšio rinkoje. Planas ypatingas tuo, kad  pokalbiai į visus Lietuvos tinklus yra neriboti, o mokamas mokestis visada vienodas. Vakarų šalyse toks mokėjimo principas vadinamas „Flat Rate".

Pasak „Teledemos", naujasis planas naudingas tuo, kad žmogus gali kalbėti telefonu tiek, kiek nori ir jis visada žinos, kiek mokės už pokalbius.

Naujasis planas yra savotiškas akibrokštas Lietuvos mobiliojo ryšio rinkoje, kadangi iki šiol neribotų pokalbių ir pastovaus mokėjimo principu pagrįsti planai buvo siūlomi JAV ir Kanadoje.

Mokestis už pokalbius, pasirinkus naująjį planą, bus 89 litai per mėnesį skambinant į visus Lietuvos tinklus.

Bendrovę įdiegti šią naujovę paskatino klientai, grįžę į Lietuvą iš JAV. Vartotojams, kurie nuspręs pasirinkti naująjį planą be tarifų iki Naujų metų, bus suteikta galimybė išbandyti jį be ilgalaikių įsipareigojimų. 

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų