Penkiakovininkai - tarp prizininkų

2004-03-23

Brazilijoje įvykusio pasaulio šiuolaikinės penkiakovės taurės varžybų antrojo etapo vyrų varžybų finale abu Lietuvos atstovai užkopė ant prizininkų pakylos - Europos čempionas ir pasaulio reitingo lyderis Edvinas Krungolcas, surinkęs 5636 taškus, užėmė antrąją, o Andrejus Zadneprovskis su 5616 taškų - trečiąją vietas.

Nugalėjo vengras Viktoras Horvatas, pelnęs 5748 taškus. Penktąją vietą užėmė Latvijos atstovas Denisas Čerkovskis (5456 tšk.). Finale dalyvavo 32, o atrankos varžybose - 66 penkiakovininkai.

Pirmajame pasaulio taurės varžybų etape Meksikoje E.Krungolcas buvo trečias, o A.Zadneprovskis - 22-asis. Trečiasis pasaulio taurės etapas vyks balandžio 22-25 dienomis Pekine (Kinija).

E.Krungolcas ir A.Zadneprovskis jau yra užsitikrinę kelialapius į Atėnų olimpines žaidynes.