Nubaudė už atsipalaidavimą

2004-01-30

FIBA Europos lygos (FEL) varžybų A grupės 13-ojo turo rungtynėse trečiadienį Alytaus “Alita” namuose nugalėjo Mariupolio “Azovmaš” (Ukraina) ekipą 85:83 (30:13, 20:29, 15:24, 20:17) ir iškovojo antrąją pergalę iš 11 galimų.

Rezultatyviausias “Alitos” gretose buvo amerikietis Marko Spirsas, kuris per 32 min. surinko 18 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

Be keitimų žaidęs Vidas Ginevičius surinko 16 taškų ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Svečiams Andrijus Botičevas pelnė 22 taškus.

“Esu laimingas, kad laimėjome šias rungtynes, nes tai buvo paskutinysis mačas namuose šiame turnyre, - sakė “Alitos” treneris Algirdas Brazys. - Pirmajame kėlinyje žaidėme fantastišką krepšinį”.

Ukrainiečių treneris Andrejus Podkovyrovas pripažino, kad jo auklėtiniai tikėjosi lengvai laimėti ir buvo nubausti.

Devintąją pergalę C grupės rungtynėse iškovojo ir vietą kitame turnyro etape užsitikrino į antrąją poziciją pakilęs Virginijaus Praškevičiaus Tel Avivo “Hapoel” (Izraelis) klubas.

“Hapoel” krepšininkai svečiuose 84:76 (23:25, 20:24, 20:12, 21:15) netikėtai įveikė tik trečiąją nesėkmę patyrusią grupės lyderę Permės “Ural-Great” (Rusija) ekipą.

V.Praškevičius buvo vienas naudingiausių žaidėjų, nugalėtojams pelnęs 17 taškų, per 39 minutes pataikęs 7 dvitaškius iš 14 ir realizavęs 3 baudų metimus iš 4. Po krepšiais puolėjas atkovojo 8 ir perėmė 4 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.