Dar viena „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ nesėkmė

2008-11-21
Diena Media inf.

Kauno „Žalgirio-Sabonio mokyklos" komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate išlieka su viena pergale. Penktadienį dubleriai namuose nusileido Kauno „LKKA-Atleto" ekipai 66:88 (22:20, 17:28, 15:22, 12:18).

Rungtynių pradžioje kelis kartus prametę iš po krepšio ir praleidę 6 taškus iš eilės jaunieji žalgiriečiai nepasimetė ir atsakė dar rezultatyvesne atkarpa. Karolis Jakas pelnė 2 taškus su pražanga, Deividas Girdvila įmetė iš toli, o Rokas Čepanonis pasižymėjo po krepšiu – 10:6. „Žalgiris-Sabonio mokykla" po dar vieno D.Girdvilos metimo buvo įgijusi ir 5 taškų persvarą (15:10), bet iki pirmojo kėlinio pabaigos svečiai sugebėjo priartėti – 20:22.

Antrąjį ketvirtį dubleriai pradėjo klaidomis, o „LKKA-Atleto" krepšininkų atakos buvo sėkmingos: po Dariaus Griciaus tritaškio jie atitrūko 7 taškais (34:27). Tačiau tada puikiu prasiveržimu taškus su pražanga įmetė Mantas Pukinskas, o D.Girdvila pelnė 5 taškus iš eilės ir persvėrė rezultatą šeimininkų naudai – 35:34. Visgi jau kitos atakos metu tritaškiu atsakė Vidmantas Sragauskis. Dar labiau „Žalgirio-Sabonio mokyklą" palaužė 4 svečių taškai per paskutines 3 antrojo kėlinio sekundes, po kurių „LKKA-Atletas" buvo priekyje 48:39.

Pirmuosius trečiojo kėlinio taškus pelnė „Žalgirio-Sabonio mokyklos" gretose debiutavęs septyniolikmetis Karolis Babkauskas, tačiau po to net 5 minutes rezultatyviai antpuolius baigė tik studentai. Pelnę 16 „sausų" taškų jie atsiplėšė 64:41, o po trijų kėlinių pirmavo 70:54.

Aikštelėje pasirodę jaunieji Tauras Jogėla ir Roladas Jakštas šiek tiek pagyvino šeimininkų žaidimą, bet toli paleidę varžovus šeimininkai nesugebėjo atgauti pasitikėjimo. Iš viso suklydę 25 kartus bei antroje mačo pusėje pralaimėję kovą dėl kamuolių 12:27 jie turėjo pripažinti galutinį „LKKA-Atleto" pranašumą – 66:88.

„Žalgiris-Sabonio mokykla": D.Girdvila 13, T.Jogėla 7, K.Mikuličius 6, M.Rutkauskas 6, K.Babkauskas 5, M.Kupšas 5, M.Pukinskas 5, P.Šoliūnas 5, R.Čepanonis 4 (7 atk. kam.), K.Jakas 3, R.Jakštas 2.

„LKKA-Atletas": V.Sragauskis 23 (9 atk. kam.), T.Mačiulis 11 (11 atk. kam.), D.Gricius 11, M.Stašys 11 (8 rez. perd.), S.Skužinskas 11, R.Barys 10.