„Žalgiris“ Eurolygos jaunių atrankos turnyre 55 taškų skirtumu nugalėjo VEF ekipą

Kaune vykstančio Eurolygos jaunių (iki 18 metų) varžybų „Adidas Next Generation“ atrankos turnyro antrosiose A grupės rungtynėse penktadienį Kauno „Žalgirio“ komanda net 107:52 (29:9, 25:26, 22:12, 31:5) nugalėjo Rygos VEF (Latvija) ekipą ir iškovojo antrąją pergalę.

„Žalgiris“ pirmąjį kėlinį laimėjo 20 taškų skirtumu (29:9), o ketvirtąjį - 26 (31:5).

Žalgiriečiams 18 taškų pelnė Arnas Adomavičius, 16 - Rokas Jokubaitis, 12 - Erikas Venskus, 10 - Laurnyas Vaištaras.

Kovą dėl atšokusių kamuolių „Žalgiris“ laimėjo 48-25.

Šeštadienį kauniečiai dėl pirmosios grupėje žais su taip pat abejas rungtynes laimėjusia Romos „Stellazzurra“ (Italija) ekipa.

B grupėje žaidžia Vilniaus „Lietuvos rytas“. Jis penktadienį 85:56 nugalėjo Paryžiaus CFBB (Prancūzija) ekipą, o šeštadienį kausis su Maskvos CSKA (Rusija) ir Stambulo „Fenerbahce Dogus“ (Turkija) komandomis.

Į turnyro finalą pateks tik geriausios grupių komandos, o nugalėtojai atiteks kelialapis į finalinį „Adidas Next Generation“ turnyrą Belgrade, kuris bus surengtas gegužės 17-20 dieną vyksiančio Eurolygos finalo ketverto turnyro metu.