Startuoja projektas „3 už Lietuvą“

 • Teksto dydis:

Su kiekviena diena artėja turo „3 už Lietuvą“ startas. Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir integruotos komunikacijos agentūros „vipcommunications“ organizuojamo projekto metu visa Lietuva bus apimta oranžinės manijos ir kovos dėl bilietų į „EuroBasket 2013“, kuris šiais metais vyks Slovėnijoje. Nugalėtojai ne tik galės apsilankyti Lietuvos nacionalinės rinktinės varžybose, bet ir pabendrauti su komanda bei džiaugtis specialiu gidu Slovėnijoje – Antanu Guoga.

Tačiau šie ypatingi prizai nėra lengvai pasiekiami, mat norėdami laimėti, užkietėję krepšinio fanai bursis į keturių žmonių komandas ir dvylikoje Lietuvos miestų rungsis dėl galimybės patekti į finalinį etapą.
„Tai tik lengvoji dalis. Peržengusieji pirmąjį turą, pirštinę mes Lietuvos krepšinio legendoms. Visi žinome, kad kiekvienas lietuvis yra geriausias krepšinio ekspertas, treneris ir žaidėjas. Projekto dalyviams teliks tai įrodyti po krepšiu kovojant su Eurelijumi Žukausku ar bandant atsilaikyti prieš Ramūno Šiškausko atakas“, – sakė LKF generalinis sekretorius M. Balčiūnas.

Turo organizatoriai skelbia pirmuosius tris miestus, kuriuose virs krepšinio trys prieš tris aistros: turas prasidės Kėdainiuose, vėliau kelsis į Alytų ir į Kaišiadoris.

Nevėžį apglėbęs Kėdainių miestas dažniausiai nėra linksniuojamas kaip miestas, turintis gilias krepšinio tradicijas, tačiau vietiniai krepšinio gerbėjai garsėja savo atsidavimu. Tai įrodė ir pirmosios registracijos į „3 už Lietuvą“ dienos, kai be didžiųjų miestų, Kėdainiai neapleido aktyvumo aukštumų.

„Šis miestas puikiai tiko vykdomam projektui, nes nacionalinė krepšinio ekipa būtent Kėdainiuose pradės draugiškų pasiruošimo rungtynių ciklą, kartu su juo startuos ir organizuojamas kovų trys prieš tris turnyras“, – teigė M. Balčiūnas.

Turas „3 už Lietuvą“, kurį transliuos TV3 televizija, siekia ne tik kartu suburti visus lietuvius, sergančius krepšinio liga, bet ir parodyti, kad krepšiniu gyvenama ne vien Kaune ar Vilniuje. Galbūt šis projektas padės Kėdainiuose atrasti daugiau tokių jaunų talentų, kaip perspektyvus jaunių rinktinės lyderis ir tikras kėdainiškis Justas Tamulis.

Nors Alytus neturėjo krepšinio komandos, kuri rungtųsi aukščiausioje Lietuvos lygoje, miestas turi gilias krepšinio tradicijas ir yra išauginęs ne vieną šio sporto žvaigždę. Alytaus krepšinio charakterį puikiai simbolizuoja olimpinių žaidynių bronzos laureatas Tomas Pačėsas, o Jurgita Štreimikytė-Virbickienė įrodo, kad Alytaus moterys kovingumu aikštelėje nenusileidžia vyrams. Be to, Alytus savo atsidavimą įrodė surengdamas vieną iš 2011 m. Europos krepšinio čempionato etapų.

Tarp Vilniaus ir Kauno įsikūręs ir tik per 8 tūkstančius gyventojų turintis Kaišiadorių miestas į Lietuvos krepšinio istoriją jau yra „įnešęs“ Ramūną Šiškauską. Karjerą baigęs sportininkas iki dabar jaučia šiltus jausmus savo gimtajam miestui, o jo gyventojai tebemyli krepšinį.

Nedideliame Kaišiadorių mieste turas „3 už Lietuvą“ turėtų būti gaivaus oro gūsis visiems miesto krepšinio fanams bei puiki proga pakovoti su savo miesto pažiba – Ramūnu Šiškausku.
„Kiekvienas lietuvis žino, jog krepšinis – tai ne vien sportas, kurio istorijoje Lietuvos vardas yra įrašytas aukso raidėmis, kartu tai yra simbolis, kuris suvienija tautą ir priverčia tris milijonus širdžių plakti oranžinio kamuolio ritmu. Mes džiaugiamės, kad galime prisidėti sutelkiant krepšinio entuziastus ir suteikti galimybę tiek jaunam, tiek senam įrodyti, ką jie sugeba krepšinio aikštelėje. Kaišiadoriškiams bus didelė garbė akis į akį susitikti su tikromis krepšinio legendomis“, – kalbėjo Kaišiadorių savivaldybės meras Romualdas Urmilevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių