Galingai žaidusį J. Valančiūną pristabdė trauma

Jonas Valančiūnas atliko trečią dvigubą dublį per pastarąsias penkias rungtynes ir padėjo Toronto „Raptors“ (11-6) iškovoti trečiąją pergalę iš eilės.

Lietuvio atstovaujama „Raptors“ ekipa namuose 122:95 (33:26, 27:23, 31:22, 31:24) nepasigailėjo Filadelfijos „76ers“ (4-14). Tai buvo ketvirtas „76ers“ pralaimėjimas iš eilės.

J. Valančiūnas per 22 minutę pelnė 12 taškų (6/12 dvit.), atkovojo 11 kamuolių, perėmė 1 bei blokavo 2 kamuolius, po kartą suklydo bei pažeidė taisykles.

Trečiajame kėlinyje J. Valančiūnas buvo priverstas palikti aikštę. Jis pelnė du taškus, tačiau nesėkmingai nusileido ant komandos draugo kojos ir susižeidė čiurną. Nors ant parketo centras nebegrįžo, tačiau manoma, kad jo trauma nėra rimta.

Pirmajame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi 8 kartus, tačiau ketvirtį sėkmingiau užbaigė Toronto klubas.

„Raptors“ spurtavo 8-0, o po Patricko Pattersono taiklaus metimo iš kitos aikštės pusės, po pirmojo kėlinio įgijo 7 taškų persvarą (33:26).

Nuo šios akimirkos rezultatas tik didėjo. Po trijų kėlinių jis pasiekė 20 taškų ribą (91:71), o lemiamas ketvirtis buvo tik formalumas, kuriame ekipos tausojo savo pagrindinius žaidėjus ir leido pasireikšti iki tol mažai žaidusiems krepšininkams.

Filadelfijos klubas šį sezoną dar nėra laimėjęs išvykoje. Bretto Browno auklėtiniai pralaimėjo visas 6 rungtynes.

„Raptors“: Kyle'as Lowry 24 (6/6 trit., 8 rez. perd.), Terrence'as Rossas 22 (3/5 trit.), DeMaras DeRozanas 14, J. Valančiūnas 12 (11 atk. kam.).

„76ers“: Robertas Covingtonas 20 (6/9 trit.), Jahlilas Okaforas 15, Ersanas Ilyasova, Sergio Rodriquezas (7 rez. perd.), Richaunas Holmesas (9 atk. kam.) ir Nikas Stauskas po 11.