Eurolygos atrankos turnyre – antroji „Lietuvos ryto“ jaunimo pergalė

„Lietuvos ryto“ jaunimo komanda (2-0) pratęsė sėkmingą pasirodymą Eurolygos jaunimo atrankos turnyre Kaune.

Šeštadienį Arvydo Gronskio auklėtiniai 81:52 (23:12, 21:12, 20:16, 17:12) sutriuškino Stambulo „Fenerbahce“ (0-2) krepšininkus ir iškovojo antrąją pergalę B grupėje.

Lietuviai savo pranašumą įrodė jau pirmoje mačo dalyje – prieš ilgąją pertrauką vilniečiai turėjo susikrovę 20 taškų persvarą (44:24), kurią dar labiau padidino per likusius kėlinius.

Šiandien „Lietuvos ryto“ jaunimo ekipa sužais dar vienerias rungtynes – lemiamame mače dėl bilieto į finalą kovos su Maskvos CSKA atstovais (1–1).

Susitikimas prasidės 18.15 val.

„Lietuvos rytas“: D.Sirvydis (3/4 tritašk.) 21, Š.Valunta 11, G.Mokšeckas ir S.Jarumbauskas po 10, J.Paukštė (12 atk. kam.) ir E.Jermolajevas po 7, A.Marčiulionis ir D.Vilys po 4, P.Rimkus 3, M.Blaževičius ir E.Naruševičius po 2.

„Fenerbahce“: S.Donatas 20, S.Mutafas 14.