Stenlio taurės savininkas NHL atkrintamąsias varžybas pradėjo pralaimėjimu išvykoje

Pirmosiose Šiaurės Amerikos Nacionalinės ledo ritulio lygos (NHL) Vakarų konferencijos ketvirtfinalio iki keturių pergalių serijos rungtynėse Sent Lujiso "Blues" klubas ketvirtadienį namuose tik trečiojo pratęsimo pradžioje - 4:3 (2:3, 0:0, 1:0, 0:0, 0:0, 1:0) - privertė pasiduoti prizo savininkus Čikagos "Blackhawks" ledo ritulininkus.

Įvarčius arenos šeimininkams daugiau nei 19 tūkst. žiūrovų akivaizdoje pelnė Adamas Cracknellas (4:40), Vladimiras Tarasenka (15:52), Jadenas Schwartzas (58:15) ir Alexanderis Steenas (100:26).

Svečių gretose įvarčiais pasižymėjo Johnny'is Oduya (11:14), Brentas Seabrookas (14:39) bei Patrickas Kane'as (18:24).

Tai buvo ilgiausiai trukęs NHL atkrintamųjų varžybų mačas per visą "Blues" istoriją. 1984 metais Sent Lujiso klubas per 97 minutes ir 7 sekundes svečiuose 3:4 pralaimėjo Detroito "Red Wings" komandai, o 1989 metų balandžio 20-ąją namuose Čikagos ekipą namuose 5:4 nugalėjo po 93 minučių bei 49 sekundžių kovos.

Ketvirtadienio mače "Blues" vartininkas Ryanas Milleris atrėmė 39, o "Blackhawks" vartininkas Corey'is Crawfordas - 48 varžovų metimus.

Antrąsias Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rungtynes komandos žais šeštadienį.