Staigmena Stokholme: 18-metis Švedijos talentas sutriuškino F. Verdasco

18-metis Mikaelis Ymeras per savo karjerą ATP serijos turnyruose sužaidė dar tik du mačus, tačiau talento nestokojantis Švedijos tenisininkas jau spėjo nugalėti ir buvusį pirmo dešimtuko narį. 549-oji pasaulio raketė antradienio vakarą pradžiugino vietos sirgalius, kai per 70 minučių „If Stockhom Open“ turnyro pirmame etape 6:2, 6:1 sutriuškino ispaną Fernandą Verdasco, kuris šiuo metu užima 44-ą vietą pasaulyje.

M.Ymerui, kuris „If Stockholm Open“ turnyre debiutavo pernai, tai buvo pirma pergalė ATP serijos turnyre karjeroje.

Pirmo penkiasdešimtuko narį nušlavusi 549-oji pasaulio raketė užsitikrino 20 ATP reitingo taškų ir 9650 JAV dolerius. Aštuntfinalyje M.Ymeras susitiks su galingais padavimais pasižyminčiu 37-erių veteranu Ivo Karlovičiumi.

Ne taip antradienį pasisekė M.Ymero broliui Eliasui, kuris vos daugiau nei per valandą 4:6, 0:6 nusileido kvalifikaciją įveikusiui vokiečiui Tobiasui Kamkei.

Pergalę „If Stockholm Open“ turnyro starte iškovojo ispanas Nicolasas Almagro. 41-oji pasaulio raketė, atlikusi 17-a padavimų be atsako, 3:6, 7:6 (7:1), 6:3 palaužė japoną Yuici Sugitą. Kitame etape ispanas susitiks su Johno Isnerio ir Juano Martino del Potro poros nugalėtoju.

Sunkią pergalę pelnė Dustinas Brownas – vokietis 4:6, 6:3, 6:3 įveikė Liuksemburgo atstovą Gillesą Mullerį. Aštunfinalyje 74-ą vietą reitinge užimantis tenisininkas susitiks su tunisiečiu Maleku Jaziriu arba amerikiečiu Jacku Socku.