Prancūzijos ir Slovakijos ledo ritulio rinktinės iškovojo pergales

Planetos ledo ritulio čempionato Čekijoje trečiasis turas antradienį baigėsi Prancūzijos ir Slovakijos rinktinių pergalėmis.

Pirmą pergalę A grupėje iškovoję Prancūzijos ledo ritulininkai 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) įveikė į septintąją poziciją smuktelėjusią Austrijos (1 tšk.) ekipą ir su 3 taškais pakilo į penktą vietą.

Po įvartį į varžovų vartus trečiajame kėlinyje įmušė Damienas Fleury (46:13) ir Laurent'as Meunier'as (59:02), o susitikimo didvyriu tapo nugalėtojų vartininkas Cristobalas Huet'as, atrėmęs visus 23 varžovų smūgius.

A grupėje pirmauja olimpinė čempionė Kanados (9 tšk.) rinktinė.

A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Latvija          3 0 0 0 3   4:18  0

Trečią pergalę čempionate iškovojo ir su 7 taškais į trečią vietą B grupėje pakilusi Slovakijos rinktinė 3:1 (0:1, 0:0, 3:0) nugalėjo septintojoje pozicijoje likusią Slovėnijos (0 tšk.) komandą, kuri patyrė trečiąjį pralaimėjimą iš eilės.

Šiame susitikime slovėnai pirmavo po Jano Urbaso (6:20) tikslaus smūgio, tačiau trečiajame kėlinyje Andrejus Meszarosas (47:57) išlygino rezultatą, o du Mariano Gaboriko (54:16 ir 59:59) įvarčiai įtvirtino slovakų pergalę.

B grupėje pirmauja visus tris susitikimus laimėję JAV (9 taškai) ledo ritulininkai.

B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių skirtumas, taškai):

8. Norvegija        3 0 0 0 3   3:13  0

Po keturias pajėgiausias abiejų grupių komandas pateks į ketvirtfinalį ir tęs kovą dėl medalių.

Paskutiniąsias vietas grupėse užėmusios ekipos iškris į I diviziono A grupę ir jas elite pakeis Kazachstano bei Vengrijos rinktinės.