Lietuvos kartingo žvaigždės R. Baciuškos triumfas Ispanijoje

Lietuvos kartingo žvaigždė Rokas Baciuška puikiai žinomas automobilių sporto aistruoliams. Gimtojoje Tauragėje kartingo virusu užsikrėtęs ir „RKV-Racing“ komandą Lietuvoje atstovaujantis 13-os metų jaunuolis jau ne kartą yra sužibėjęs Europos čempionato varžybose, na o šią savaitę šis karto trasų meistras triumfavo Ispanijoje.

Prie Valensijos įsikūrusiame „Lucas Guerrero Chiva“ kartodrome lapkričio 25-29 dienomis vyksta „Rotax MAX Challenge Grand Finals 2014“ varžybos, po kurių kvalifikacinių važiavimų lietuvių „RKV-Racing“ komandos atstovas tapo vienvaldžiu lyderiu – R. Baciuška parodė geriausią kvalifikacinių važiavimų laiką savo klasėje.

Po kvalifikacinių važiavimų R. Baciuška – pirmas tarp juniorų. Antroje vietoje liko rusų kartongo žvaigždė Denis Mavlanov, o trečioje – australas Bryce Fullwood. R. Baciuškos geriausias rato įveikimo laikas Valensijos trasoje – 58,631 sekundės. Kvalifikaciniuose važiavimuose iš viso varžėsi 72 sportininkai.

Dar vienas lietuvis, tos pačios „RKV-Racing“ komandos narys Laurynas Razas, važiuojantis „DD2“ klasėje, po kvalifikacinių važiavimų užėmė 24 vietą.