Lengvosios atletikos pirmenybėse lietuviai iškovojo dar du medalius

Vokietijoje, Lenkijoje bei Čekijoje - Neisse-Nisa-Nysa Euroregione - tęsiasi XVIII-as Europos veteranų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvauja ir Lietuvos atstovai.

Šeštadienį rutulio (3 kg) stūmime antrąją vietą užėmė bei sidabro medalį iškovojo Genovaitė Kazlauskienė (60 metų moterų amžiaus grupė; W60) - 10,84 m.

W50 amžiaus grupėje bronzos apdovanojimą, nustūmusi 3 kg rutulį 13,38 m, pelnė Valda Morkūnienė.

Devintąją vietą šioje amžiaus grupėje užėmė Ilona Kleizienė (10,78 m).

Lietuvos vyrai šeštadienį liko be medalių. Saulius Svilainis (M50) disko (1,5 kg) metime buvo devintas (41,49 m).

Kęstutis Abromaitis (M55) nepateko į 400 m barjerinio bėgimo finalą ir tenkinosi dvyliktąja (1 min. 20,70 sek.) pozicija.

Vyriausias Lietuvos komandos narys Antanas Černiauskas (M75) diską (1 kg) numetė 27,45 m ir užėmė penkioliktąją vietą.

Šiame straipsnyje: lengvoji atletika