J.Bernotas galutinėje įskaitoje liko dvyliktas

Londono olimpinių žaidynių buriavimo regatoje 27-as vyrų RS:X klasės dešimtajame plaukime sekmadienį finišavo ir su 120 baudos taškų galutinę dvyliktąją vietą tarp 38 dalyvių galutinėje įskaitoje užėmė Juozas Bernotas.

Lietuvos atstovas nepateko tarp dešimties geriausių sportininkų, kurie medalius išsidalins antradienio plaukime.

Devintojo plaukimo nugalėtoju tapo Izraelio burlentininkas Shaharas Zubari, aplenkęs antrąją vietą bendrojoje įskaitoje išsaugojusį žaidynių šeimininką Nicką Dempsey'į (35 baudos tšk.) bei portugalą Joao Rodriguesą.

Lyderiu po dešimties plaukimų yra olandas Dorianas van Rijsselberge'as (13 baudos tšk.), o trečiąją vietą užima vokietis Tonis Wilhelmas (46 baudos taškai).