Anglijos lyga: „Aston Villa“ skėlė antausį „Liverpool“ (rezultatai)

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį prasidėjo 17 turo varžybos. Jose užfiksuoti keletas įdomių rezultatų.

Centriniame turo mače „Newcastle“ priėmė „Manchester City“ ekipą. Svečiai jau pirmajame kėlinyje po Sergio Aguero bei Javi Garcia įvarčių turėjo saugų pranašumą. Antrojoje rungtynių dalyje Demba Ba sušvelnino rezultatą, tačiau mačui einant į pabaigą, „City“ pergalę užtikrino Yaya Toure tikslus smūgis.

Nesėkmę namuose patyrė „Liverpool“ klubas, 1-3 nusileidęs Birmingemo „Aston Villa“ klubui. Antausį šeimininkams „Villa“ davė skaudų – iki 51 minutės du įvarčius pelnė Christianas Benteke, vieną pridėjo Andreas Weimannas. Paguodos įvartį „raudoniesiems“ įmušė Stevenas Gerrardas.

Tuo tarpu pirmąją pergalę iškovojo Londono „Queens Park Rangers“ klubas, namuose, sostinės derbyje, po Adelio Taarabto tikslių įvarčių palaužęs „Fulham“ vienuolikę. Pastariesiems vieną tikslų smūgį pridėjo Mladenas Petričius.

„Stoke“ 1 - 1 „Everton“
36' [0 - 1] Ryan Shawcross (į savus vartus)
52' [1 - 1] Kenwyne Jones

м 3-1 с by Futbol2101