Klaipėdos regiono čempionate – dramatiškos kovos

Lietuvos 3-iosios lygos Klaipėdos regiono futbolo čempionato ketvirtasis turas baigtas dvejomis kvapą nuo įtampos gniaužiančiomis rungtynėmis.

Plungėje Klaipėdos „Koralas“, atsilikdamas 0:2, sugebėjo išplėšti pergalę 3:2 susitikime su „Babrungu“. Plikių „Klarksono-Sakuonos“ vienuolikė, pirmaudama 3:0 prieš uostamiesčio „AGRpaką-Sendvarį“, vos išnešė sveiką kailį laimėjusi kovą 4:2.

Pastarosiose rungtynėse po pirmojo kėlinio intriga nekvepėjo. Plikių futbolininkai, po dviejų Mindaugo Šimkaus (12 ir 35 min.) ir vieno Mariaus Valskio (34 min.) įvarčių, pirmavo 3:0 ir tvirtai valdė iniciatyvą.

Tačiau po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė. „AGRpako-Sendvario“ žaidėjai perėmė žaidimo gijas į savo rankas ir padedami varžovų sušvelnino skirtumą iki 2:3. Negana to, dar turėjo keletą šimtaprocentinių progų išlyginti rezultatą. Plikių ekipą nuo nemalonumų gelbėjo vartininkas Kostas Skarbalius.

Atvirame futbole progų turėję ir „Klarksono-Sakuonos“ futbolininkai nuramino aistruolius varžyboms baigiantis, kai M.Valskis į klaipėdiečių vartus pasiuntė ketvirtą įvartį.

Dar permainingesnė kova vyko Plungėje. Po dviejų Edvino Mickevičiaus (8 ir 18 min.) taiklių smūgių šeimininkai išsiveržė į priekį 2:0.

Žinutę, kad po antrąjį kėlinį bus nelengva plungiškiams pasiuntė „Koralo“ žaidėjas Sergejus Smyslovas, 32-ąją min. sušvelninęs santykį iki 1:2.

Būtent jis 60-ąją min. išlygino rezultatą. Netrukus – 68-ąją min. Gerdas Kančelskis uostamiesčio vienuolikę išvedė į priekį 3:2.

Tačiau tai buvo tik trilerio pradžia. 77-ąją min. svečiams nuotaiką sugadino Mantas Vaitkevičius, atstatęs pusiausvyrą – 3:3. Neilgai stadione tvyrojo lygybė. 81-ąją min. pergalingą įvartį pasiekęs „Koralo“ saugas Giedrius Kšanas, išplėšė savo ekipai trečiąją pergalę – 4:3.

9 taškus surinkęs „Koralas“ pavijo pirmavusius „Baltų“ futbolininkus. Tiesa, pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Po šių kovų ekipų rikiuotė tokia: 1.„Baltai“ – 9 taškai (po 3 rungtynių); 2.„Koralas“ – 9 (4); 3.„Sarema“ – 7 (4); 4.„Klarksonas-Sakuona“ – 6 (4); 5.„KKT“ – 5 (3); 6.„Babrungas“ – 4 (4); 7.„AGRpakas-Sendvaris“ – 1 (4), 8.„Rosa“ – 1 (4).