R.Šimašius pritaria Prezidentei dėl teisingumo problemų

Teisingumo ministras Remigijus Šimašius teigia visiškai pritariąs prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžiams, kad iki šiol ne visuomet pavyksta užtikrinti teisę teisingą, greitą ir nešališką teismą.

„Nenorėčiau komentuoti prezidentės žodžių. Manau, kad ji pasakė labai išmintingai ir galėčiau pasirašyti po kiekvienu iš tų žodžių“, - ketvirtadienį žurnalistams Seime sakė ministras, paprašytas pakomentuoti metiniame pranešime išsakytą kritiką dėl teisingumo bėdų.

R.Šimašius teigė girdėjęs ne tik valstybės vadovės kritiką, bet ir išvardijimą, kas jau keičiama.„Sveikinu būtent tokį problemų konstatavimą ir tokį požiūrį. Man atrodo, jis leidžia žiūrėti į priekį labai dalykiškai ir produktyviai“, - tvirtino teisingumo ministras.

Prezidentė sakė, kad dažniausiai šiuo metu girdimi žmonių skundai – kad nėra teisybės. Į Prezidentūrą per metus kreipėsi beveik 7 tūkst. žmonių, ir kas antras turėjo priekaištų įvairioms teisėtvarkos institucijoms.

"Viena vertus – džiaugiamės pažanga, kuriant teisinę valstybę. Kita vertus – abejojame valstybės gebėjimu užtikrinti teisingumą', - sakė D.Grybauskaitė.

Ji pabrėžė, kad „teisė į teisingą, greitą ir nešališką teismą gali būti užtikrinta“, jeigu teisingumą vykdys sąžiningi ir profesionalūs teisėjai. Anot prezidentės, žingsnis ta linkme būtų visuomenės atstovų įtraukimas į teismų darbą.

Prezidentė Seime perskaitė savo trečiąjį metinį pranešimą.D.Grybauskaitė šalies prezidente išrinkta 2009 metų gegužės 17-ąją jau per pirmąjį rinkimų turą, inauguruota liepos 12 dieną.

Nuo 2004 metų iki prezidento rinkimų ji ėjo eurokomisarės pareigas, dar anksčiau buvo Algirdo Brazausko vadovaujamos Vyriausybės finansų ministre.NAUJAUSI KOMENTARAI

Tėvas

Tėvas portretas
šiandien teisme buvo apklausta mano 9 metų dukrytė.Ji pasakė tai,ką ją primokė motina ir psihologai.kad nebūtų apklausta psihologė,yra išvykusi atostogauti,o ieškovė vėl pamiršo UAB,,Žaibiškas greitis" akcijų įsigijimo sutartį.Juk būtume seniai išsiskyrę gražiuoju,bet ieškovė neįrašė akcijų ir teisėja atsisakė išskirti.Tad atsakovė keršydama įtraukė ir dukrytę.Te gyvuoja teisingumas!Ir pagrindinis jos reikalavimas atsisakyk verslo,matysi dukrytę,neatsisakysi nematysi ir turėsi reikalų su uošvio parankiniais.Ministras ,jegu skaitys prisimins mane.per saskrydį,dar prie ozolo,pasiekiau gerų rezultatų varžybose.Trauksiu į dienos šviesą visų tarnybų broką ir sieksiu TIESOS.Mokyklos direktorė nepastebėdavo,kad mama neatveda į mokyklą dukrytės,o kad aš nepranešiau jog ji serga ir paguldyta į klinikas,parašė baisę pažymą.Mūsų organizacija gins vaikų ir tėvų teises visais teisiniais - leistinais būdais.Vaikų teisių astovas tikrai elgėsi korektiškai ir manau savo pareigą sažiningai atliks iki galo.Apie mokyklos ,kurioje mokosi dukrytė,įpatumus jau iformavau tam tikras tarnybas.Mano pusėje daug ten besimokančių mokinių tėvų.TIESOS! TIESOS! TIESOS! Pilieti nebijok!

Nėra pagrindinio įstatymo

Nėra pagrindinio įstatymo portretas
Teisingumo nėra visuomeniniame gyvenime. Nėra teritorinių ribų ir visuomeninės nuosavybės, nėra modernios ekonominės sanklodos, nėra planingos-proporcingos ekonomikos, pastovaus, nedalomojo ir apyvartinio kapitalo, nėra aukštos kvalifikacijos gyvųjų resursų, nėra kultūros ir nuoseklaus, nemokamo švietimo, nėra visuotinio darbo, nėra darbo žmonių konstitucijos. Yra ypatingieji valstybiniai nusikaltimai, politiniai žaidimai ir pokštai, yra vertelgos, kraugeriai, lupikautojai.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių