Mainais už laišką Kalėdų Seneliui – kelionė į Maroką

Pirmadienį „Kauno dienos“ redakcijoje apdovanoti konkurso „Laiškas Kalėdų Seneliui“ laimėtojai. Pagrindinį prizą – kelionę į Maroką dviem asmenims – laimėjęs kaunietis penkių vaikų tėvas Raimundas Secevičius sakė dar nenusprendęs, kurį šeimos narį vešis kartu.

Viltys išsipildė su kaupu

Traukdamas laimingąjį laišką prizą įsteigęs „Magelano kelionių“ vadovas Dainius Kinderis tikėjosi, kad kelionę laimės žmogus, kuris iki šiol neturėjo galimybės keliauti. Jo viltys išsipildė su kaupu. „Auginant penkis vaikus keliauti sudėtinga. Toliausia šalis, kurioje esu buvęs, – Vokietija, jeigu įskaičiuosime tarnybą armijoje“, – neslėpė R.Secevičius.

Į apdovanojimą kartu atvykusi žmona Virginija pasakojo, kad pernai planavusi vestuvių 20 metų sukakties proga pasidovanoti kelionę bent į artimąjį užsienį – Latvijos paplūdimį. „Išvykti nepavyko“, – apgailestavo moteris.

Šeima savaitgalius dažniausiai leidžia Tauragėje ir Utenoje, kur gyvena seneliai. Tačiau laimėtu prizu Secevičiai būtinai pasinaudos. Tik dar neaišku, kas šeimos galvai kelionėje palaikys kompaniją. „Teks rengti atskirą konkursą, šį kartą – šeimoje“, – juokavo D.Kinderis.

Laukia ir kulinariniai nuotykiai

„Labai gerai pradėti keliauti yra nuo Maroko. Jis yra pakankamai netoli, bet egzotiškas, kad pajustumėte aplinkos pasikeitimą“, – sakė D.Kinderis, organizuojantis keliones į sunkiai eiliniam turistui pasiekiamas šalis, regionus ar miestus.

Tačiau jis įspėjo apie Maroke gresiantį pavojų. „Kad ir ką pasirinksite keliauti kartu, didelė tikimybė, kad užsikrėsite virusu. Kelionių virusu. Keliauti norėsis vėl ir vėl. Po to gali tapti sunku gyventi be kelionių“, – teigė keliautojas.

Per 10 dienų kelionę, anot jo, laukia žygis kupranugariais, kelionė kalnų serpantinais, viešnagės senoviniuose kaimuose, oazėse, nakvynės dykumoje, buvusių didikų rūmuose su nuostabiais sodais, terasomis ant stogo.

Laiške Kalėdų Seneliui Secevičių šeima teigė norinti pasidžiaugti, kad šventes sutinka sveiki ir laimingi, padėkoti už gautas žinias.

Penkiametis prizą išleis meškerei

300 litų vertės prekybos centro „Senukai“ dovanų kuponą laimėjusi kaunietė 14-metė Justina Virbalaitė, laiške Kalėdų Senelio prašiusi vaikams iš vaikų globos namų surasti tėvus ir namus, pasakojo nuolat dalyvauja įvairiuose konkursuose.

Tokios dovanos aštuntokė prašė, nes lankydamasi pas mamą darbe – vaikų globos namuose negalėjo likti abejinga juose augančių vaikų likimams. Kam išleis laimėtą sumą paauglė dar nenusprendusi. „Važiuosiu kartu su tėvais ir pažiūrėsim“, – sakė J.Virbilaitė, kartu su kitais apdovanojimų ceremonijos dalyviais vaišindamasi restorano „De*Luxe“ paruoštais skanėstais.

O penkiametis Matas Rimkūnas iš Garliavos ilgai galvos nesuko. Jis už laimėtą prizą (berniukui atiteko 100 litų vertės prekybos centro „Senukai“ dovanų kuponas) panaudos meškerei įsigyti.

Matas laišką Kalėdų Seneliui piešė pats, mama padėjo tik parašyti. Berniuko mama Lina juokėsi, kad piešdamas sūnus nei mato, nei girdi, kas vyksta aplinkui. Prie konkursinio piešinio Matas sėdėjo iki išnaktų, jo nebaigęs net nėjo miegoti.

Apdovanoti ir klaipėdiečiai

Konkurse „Laiškas Kalėdų Seneliui“ sėkmė nusišypsojo ir dviem pajūrio atstovams. Vertinimo komisijos verdiktu ir puikiomis dovanomis džiaugėsi kretingiškė Lukrecija Jankauskaitė ir klaipėdietis Algimantas Umbražūnas.

Tiek devynmetė Lukrecija, tiek draudimo tarpininku uostamiestyje dirbantis Algimantas vieningai tvirtino, jog dalyvauti šiame konkurse paskatino artimieji.

Apie slaptą norą gauti dovanų ilgą, žemę siekiančią suknelę Kalėdų Seneliui prisipažinusi mergaitė jam nutapė ir žiemišką piešinį. Už originalų laišką pelnyta dovana pradžiugino visą Lukrecijos šeimą. 200 litų vertės kuponas apsipirkti „Senukų“ prekybos centre mergaitės tėvams padės įgyventi jos svajonę – artėjančio gimtadienio proga padovanoti planšetinį kompiuterį.

A.Umbražūnas patikino, jog dalyvauti šiame konkurse paakino ne tik galimybė pelnyti prizą. „Ko gero, labiau norėjosi save išbandyti kūrybiškai, be to, nenorėjau apvilti ir tėvų, kurie paskatino dalyvauti konkurse“, – pasakojo klaipėdietis.

Spontaniškai gimęs eilėraštis jo autoriui pelnė Klaipėdos reabilitacijos centro „Ostemeda“ įsteigtą 600 litų vertės prizą – galimybę atlikti maisto netoleravimo testą bei dietologo konsultaciją.

„Kaip rėmėjams, smagu prisidėti prie žmones džiuginančių gerumo ir geranoriškumo akcijų kalėdiniu laikotarpiu. Norisi, kad žmonės kuo labiau rūpintųsi savimi ir patikėtų, kad dovanų gali atnešti ne tik Kalėdų Senelis, bet ir jų pačių pastangos. Manau, kad maisto netoleravimo testas, galimybė pasirūpinti savo sveikata kiekvienam būtų didelė dovana sau“, – kalbėjo reabilitacijos centro „Ostemeda“ direktorius gydytojas osteopatas Andrius Stasiulis.NAUJAUSI KOMENTARAI

VALIO

VALIO portretas
ŠAUNUOLIAI
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

 • Vilniaus istorijos tyrėjams siūloma įsteigti stipendiją
  Vilniaus istorijos tyrėjams siūloma įsteigti stipendiją

  Vilniaus savivaldybėje svarstoma idėja steigti stipendiją, skirtą sostinės istorijos tyrinėtojams. ...

 • „Volfo Engelmano Studijoje“ – P. Vyšniausko ir V. Kaplano džiazas
  „Volfo Engelmano Studijoje“ – P. Vyšniausko ir V. Kaplano džiazas

  Šeštadienio vakarą „Volfo Engelmano Studijoje“ Kaunakiemio gatvėje buvo karšta. Atmosferą užkaitino džiazo melodijos, kurias liejo saksofonininkas Petras Vyšniauskas ir gitaristas Vladimiras Kaplanas. ...

 • Vilniuje skautai švenčia Jurgines
  Vilniuje skautai švenčia Jurgines

  Šeštadienį eitynėmis sostinės Gedimino prospektu Lietuvos skautai paskelbė vasaros sezono atidarymą. Tradiciniu tapęs ir kasmet skirtinguose Lietuvos miestuose vykstantis renginys šįmet vyksta Vilniuje. ...

 • Mirė kultūrologas P. Kimbrys
  Mirė kultūrologas P. Kimbrys

  Šeštadienio naktį mirė vertėjas, kultūrologas, pirmasis žurnalo „Naujasis Židinys-Aidai“ vyriausiasis redaktorius Petras Kimbrys. ...

 • Skirtingos kartos, tapybos trauka ta pati
  Skirtingos kartos, tapybos trauka ta pati

  Povaizdis – tai kurį laiką akyse išliekantis regėto daikto antrinis vaizdas. Arba per vaizdą iš apačios persišviečiantis kitas vaizdas. Arba dialogo metu susiformuojantis povaizdis vystomos temos atžvilgiu. Kiekvieno dialogo d...

 • Kitame tilto gale – džiazuojantis tarpukario Kaunas
  Kitame tilto gale – džiazuojantis tarpukario Kaunas

  A. ir P.Galaunių namai vėl atvėrė duris tarpukario gerbėjams. Čia veikianti paroda "Kasdienybės geometrija. Art Deco Kauno interjeruose" dėl renovacijos kurį laiką buvo uždaryta. Atsinaujinę tarpukario dvasia alsuojantys namai kviečia pr...

  1
 • Parodoje – amžinasis esamasis laikas
  Parodoje – amžinasis esamasis laikas

  Senieji hermeneutikos meistrai teigdavo, kad skaityti rimtą tekstą būtina dviem etapais. Pirmą kartą skaitytojas suvokia tekstą estetiškai, tada mes kažką jusliškai pamatome ir suprantame, o antrojo skaitymo metu – jau interpretuoja...

  2
 • Šimtmečio asmenybių mozaika: visuomeniški mokslininkai
  Šimtmečio asmenybių mozaika: visuomeniški mokslininkai

  "Santaka" tęsia pažintį su Lietuvos valstybės kūrėjais, gamtos, technikos, ekonomikos mokslų ir verslo pirmeiviais, šiose veiklos srityse Kaunui labiausiai nusipelniusius žmones, pristatomus Kauno apskrities viešosios biblioteko...

 • Likimas parinko gyventi Lietuvoje
  Likimas parinko gyventi Lietuvoje

  Kažin ar esame padoriai laimingi gyvendami istorinio virsmo laikmečiu? Man atrodo, kad tas virsmas vis dar tęsiasi, neduokdie, jei įstrigtume ilgam. ...

  2
 • Mirė poetas, prozininkas, vertėjas M. Karčiauskas
  Mirė poetas, prozininkas, vertėjas M. Karčiauskas

  Lietuvos rašytojų sąjunga su giliu liūdesiu praneša, kad eidamas 80-uosius netus balandžio 20-ąją mirė Lietuvos rašytojų sąjungos narys, poetas, prozininkas ir vertėjas Mykolas Karčiauskas. ...

Daugiau straipsnių