Barams tenka verstis be muzikos

"Nepajėgiančiam"

"Nepajėgiančiam" portretas
"Nepajėgiančiam" suprasti, kad naktį kuo daugiau tylos, tuo geriau. Ateina laikas, kai nori tylos - tiesiog jau "tūsų" laikas praėjęs, tau virš 35, tu turi mažą vaiką ir nori tik išsimiegoti, o ne kad grotų po langais primityvius "bumčikus".

Jons

Jons portretas
iš tiesu Anglijoj visa nakti visur baliavoja.Senamiesti visi kampai apmysti apvemti žinoma kuomet pagauna tai bauda duoda bet nieks perdaug nekreipia demesio.Mentai i paryti surenka gatavus ir veža namo.Arba i ligonine

Jūs nepajėgiate

Jūs nepajėgiate portretas
suprasti kad kuo daugiau muzikos tuo geriau.Šie gyventojai yra nelaimingi ir surūgę pesimistai.Jie turėtų atsiminti kaip prie tarybų sąjungos buvo stengiamasi visur transliuoti muziką.Tiesa, ten buvo rusiškos dainos maršo ritmu, bet žinios eidavo ,,non stop"(kaip dabar sakoma).Šiais laikais niekur neišgirsi paprasčiausio radijo mat visagalė LATGA linčiuoja visus be gailesčio.Dabar visokios merdinčios atgyvenos, pasijautusios pasaulio centru šokdina visą Klaipėdą dėl senamiesčio!!!Nėra jums šlubo vokiečio-tas greit nuramintų

keista

keista portretas
galima pagalvoti,kad į barą ateinu kokio bumsiko paklausyti.

Vėtra

Vėtra portretas
Kodėl senamiesčio gyventojai turėtų gyventi pagal kažkokio kaimo nepraustaburnio norus ? Gal tu ateini plauti vėmalus nuo laiptų pirmadieniais ? Gal tau reikia perlipti per šūdo krūvą ? Gal tau reikia uostyti apmyštų sienų kvapą ? Ne ? Tai tylėk ir nemokyk kaip turi gyventi Žvejų gatvės 7 šeimos .

palinkėjimas

palinkėjimas portretas
bėda ir ta, kad kai kas Kl. valdžioje pataikauja šitiems kaimo "buduliams"> O pastariesiems norėčiau pasakyti - eikit it išnaudokit savo jaunystę mokslams, sportams, mokykitės laisvalaikiu užsienio kalbų, o ne per naktis "tūsinkitės". Antraip, tiksite tik savo kaimui.

Senamiesčiui

Senamiesčiui portretas
Ten gali išvis negyventi jokia šeima, bet triukšmauti naktį nevalia. Pienburnių privažiuoja iš kaimų Klaipėdą tipo studijuoti ir laka per naktis, o po to nežino kur agresiją savo dėti. Dar čia miestas prie alchašų turės taikytis.

Senamiestis

Senamiestis portretas
Žvejų gatvėje gyvena gal 7 šeimos. Bet visa Klaipėda ir jos svečiai turi gyventi pagal jų režimą ir norus. Nesąmonė kazkokia

fg

fg portretas
Gerai kad dirba naktimis viešos tvarkos darbuotojai,spėja ir patys romanus sukti darbe tipo nekaltai.

kl.

kl. portretas
puikus LT jaunimas, tik pagal eurostato duomenis Lietuvoje daugiausiai savižudybių ir nužudymų. Tokiai agresyviai tautai reik į bažnyčia eiti, o ne į barus.

sokite ir dainuokite

sokite ir dainuokite portretas
puikus tas jaunimas Lietuvos.Duok Dieve ,kad dar ne visas emigruotu i anglija,ten pabai dirba iki paryciu,zmones linksminasi,soka,dainuoja,garsiai muzonas groja..jaunimas yra jaunimas,jis greitai sensta,nespeji paziureti i veidrodi ,o i tave ziuri senis arba boba.Linksmintis jaunimui,tik linksmintis,cia ne gulagas ir ne represine liberolu sutves paverstas miestukas Klaipeda i mirusi,tylu,slenkancius pensininkus ir isdydziai iskelusius galvas valdininkelius.

pritariu Ką tik iš Švedijos

pritariu Ką tik iš Švedijos portretas
žinote, ką pasakė viena užsieniečių šeima, pagyvenusi metus LT. "Didžiausia Lietuvos problema yra jos nekutūringas jaunimas: dažnai mėgstantis alkoholį, triuykšmingas ir agresyvus". O Kl. tai išvis daug per daug "budulių", kurie be garsios muzikos tai nei žingsnio. Nors jų smegenėlės jau seniai prakaltos "bumčikų" Pasižiūrėkit jūs, dvasios ubagai, kaip užsienyje žmonės švenčia, kaip ten tyliai kavinėse muzika groja, ir suprasit, kokioje nekultūringoje skylėje jūs gyvenate. Niekas pasaulyje taip neiskeryčioja kaip lietuviški "budulėnai".

ką tik iš Švedijos

ką tik iš Švedijos portretas
Senamiestyje pilna kavinių, bet JOKIOS muzIkos, net foninės. Ir niekas nemiršta, visi užkandžiauja, gurkšnoja, plepa.

Seniau toks

Seniau toks portretas
vriednas gyventojas, kad ir kaime, būt pasišakojes prieš švenčiantį ar dūkstanį jaunimą, tai ant savo trobos po nakties būt rades..savo pačio vežimą užkeltą.Būdavo gražaus darbo, kol jį iš ten nukrapštydavo...O šitiems skundikams-reikalautojams nieko neįmanoma padaryti.

kl.

kl. portretas
asile, jau nabėr kam šakotis.Visi išvažiavo ar greita išvažous:D)Turbūt puse nakties dežuruoji balkone kol ka pagauni?____Koki britkus tie seniai yr.Kai pensijas aniem uždirbt tai ant jaunimo ir dirbančiu sprando užsikore.O kuomet kur muzikelė garsiau ar atsipalaiduoja kas tai žviegims per visa pasauli.Dar karta sakau-kelkites gyvent i tuščius kaimus ir kur prie kapiniu.Ten tylu gražu

kl.

kl. portretas
Ką tik iš Gdansko. Negirdėjome, kad kavinėse būtų garsiai leidžiama muzika. Nebent tik kaip fonas. Išvis, pastėbėjome, jog Lenkijoje daugiau vidinės kultūros ir pagarbos greta esančiam. Buduliai ten nesišakoja kaip Klaipėdoje.

to Anonimas

to Anonimas portretas
kaip kaimyninės šalies prezidentas - išdusinti, išmačialinti...:)))))

jie galėtų leisti muziką

jie galėtų leisti muziką portretas
kaip muzika yra leidžiama užsienio kavinėse, baruose......tyliai.....bet mūsų prisprogusiai tautai, ateiviams nuo vodkos užsikiša ausys, tad reikalauja garsiai leisti muziką.....

Irūna

Irūna portretas
O miegamuosiuose rajonuose ne žmonės gyvena,ar jiems nereikia poilsio . Manyčiau jokio skirtumo ,kur ta kavinė centre ar miesto pakraštyje -visą naktį nėra jokio reikalo žmonėms drumsti ramybę. Balaivoti tegul važiuoja užmiestyje esančiose kavinėse ir restoranuose.

Anonimas

Anonimas portretas
Isdusint visus tuos besiskundziancius. Ir taip jau musu senamiesti kaip dieduku rojus, viskas dusinama, viskas negalima, viskas per daug... Valdzia skundzias kad senamiestis mirsta, bet tuo paciu pataikauja tiems kas gyvena ten. Nori ramybes kelkis i vienkiemi arba i miegamaji rajona. O senamiestis turi but senamiestis, kaip ir visam pasauli ten turi virti gyvenimas nuo vakaro iki ryto ir nuo ryto iki vakaro.

skaitytoja

skaitytoja portretas
priviso kavinių ant kiekvieno kampo neleisti ilgiau dirbti kaip iki 24,00 val ir bus tvarka bus mažiau nusikaltimų ir normalūs žmonės pailsės ir blaivesni grįš iš barų namo

Senamiescio gyventojai...

Senamiescio gyventojai... portretas
Jus esate opiausia problema Klaipedoje. Del jusu musu senamiestis yra numires, senbezdu pilnas pajuokos objektas. Jei jau gyvenat senamiestyje, kur turi virti visas naktinis gyvenimas, tiesiog susitaikykite arba valinkite lauk. Norite ramaus miegelio - senamiestis ne jums, supraskite tai. Varykit uz miesto, I koki vienkemi gyventi, kur bus pilna tylos ir ramaus miegelio. ... kosmonautai

Arūnas

Arūnas portretas
Visiškas briedas suvaryti vasarą žmones po 24 val. į kavinių vidų - kalbu apie Danės krantinę, senamiestį arba Mažvydo alėją. Ir taip turime trumpą vasarą arba visai neturime. Tokių nesamonių niekur pasaulyje nepamatysi. Pastoviai verkiame, kad verslas merdėja, senamiestis tuščias. O tvarką prie "snarglinių" ir kitų panašių vietų miegamuosiuose rajonuose turi palaikyti policija. Dar kartą, sorry "doriems ir protingiems" (?) senamiesčio gyventojams, kurie nori čia pasidaryti privatų rezervatą. Tegu jie keliasi už miesto miegoti!...

Sima

Sima portretas
Kažkokia atgyvena tas sėdėjimas ant gatvės ir valgymas ar gėrimas. Vieni savo skreples tampo, kiti vemia, o saulei kepinant kiti su automobiliais visą tą "gėri" su švino junginiais į orą kelia. Keltumėtės su savo tomis "knaipėmis" į pilies teritoriją ir būtų visiems tik geriau. Metų metais gyventojai nervinami, sveikata gadinama, o kaip niekas nesikeičia taip nesikeičia. Prie mano namo ir šiandie visi lauko laiptai apvemti.Per tokį karštį bijok kojas kur pastatyti. Britanijoje kavinės turi tokias garso įzoliacijas, kad išorėje net įtarti negali, jog ten naktinis klubas ar baras,o čia...Tegu verslininkai išsiperka mūsų gyvenamus plotus ir tegu daro ką nori, bet įkaitais būti tikrai niekas nenori. Bet ką čia kalbėti...Taksistų ir tų metų metais niekas negali sudrausminti ir padaryti tvarką, kad kaip veršiai nebliautų po žmonių langais su savo "išklerusiom tarataikom". Velniop, pradėjau nervintis -:)

Henrikas

Henrikas portretas
Tai kad iki 22 val., bet tos snarglinės dirba nuo 22 val. iki 8 val.ryto. Tai įsivaizduokite ,koks gali būti poilsis šalia gyvenantiems žmonėms.Juk naktimis dori ir protingi žmonės miega o valkiojasi visokie padugnės.

viarslininkas

viarslininkas portretas
barus ir kavines seniai laikas iškelti už miesto

Vetra

Vetra portretas
Po savaitgalio senamiestis apvemtas, myzalai tai jau niekis, pripratino. Koks malonumas tose dulkese valgyti?

u

u portretas
Valiulis pats megejas isgert

gyventojai

gyventojai portretas
p. Valiuli, na nereikia kalbėti nesąmonių.Išsineša ir dar kaip.Atvažiuokite Prie Žardės esantį naktinį barą Taikos pr. 119a Į didžiausius plastikinius bokalus susipylę degtinę ,alų baro lankytojai, ištisomis naktimis šliaužioja po kiemus,prigėrę rėkauja atsisėdę prie laiptinių.Praėjusį šeštadienį keliese -pliekėsi ,kad dūmai rūko. O jūs sakote ,kad išsinešti negalima.Jau seniausiai gyventojai prašė šį barą uždaryti,bet matomai kažkas gauna nemažą honorarą už jo egzistavimą ir gyventojų prašymai -jiems nė motais.Bet kantrybė jau baigėsi ir matomai šiuo klausimu teks kreiptis į aukštesnes instancijas ,aplenkiant Klaipėdos viešosios tvarkos skyrių.Na negalima taip tyčiotis iš gyventojų .Užtenka kad anoniminį kabinetą patalpino prieš gyventojų langus ir esame priversti stebėti narkomanų agonijas,nors prie policijos yra pilna tuščių patalpų. Tai atėjus nakčiai - kiti pradeda savo naktinį gyvenimą.

Zenonas Priekuliškis

Zenonas Priekuliškis portretas
Po 24 val. kokia ten vieša vieta, nebent triukšmautų, bet triukšmas jau negalimas nuo 22 val. tebeturiu vieną policijos surašytą protokolą kuris bedaliui buvo surašytas Priekulėje, 02.15 val. už perėjimą gatvės nenustatytoje vietoje. nors tokiu laiku a/m beveik nevažinėja. Dirbama tik, kad nėra kas veikti. Kokios pasekmės toliau, antstoliai, raštai bankams ir išauginamos tūksantinės skolos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių