N.Venckienė: A.Ūsą išteisinę teisėjai užsidėjo kryžių visam gyvenimui

Teismui išteisinus Andrių Ūsą dėl Drąsiaus Kedžio ir Laimutės Stankūnaitės dukros tvirkinimo, D. Kedžio sesuo Seimo narė Neringa Venckienė sakė, jog jai sunku suvokti tokį sprendimą.

N. Venckienė: tikiu mergaite

„Nelabai suvokiu, kur teismas dėjo nuoseklius mergaitės parodymus, duotus teisėjui ikiteisminio tyrimo metu. Kur dėjo prieštaringus L. Stankūnaitės parodymus? Kur teismas dėjo melo detektoriaus duomenis, kurie patvirtina, kad A. Ūsas ir L. Stankūnaitė meluoja?” – klausė buvusi teisėja.

Politikė sakė gerai žinanti bylą. „Mergaitės parodymai yra visiškai nuoseklūs. Juose nėra jokių prieštaravimų. Priešingai nei A. Ūso ir L. Stankūnaitės parodymuose“, – pabrėžė N. Venckienė.

Ji siūlė į bylą pažvelgti ir iš kito kampo. „Keliam klausimą: pedofilijos nebuvo, nieko nebuvo, tai iš kur byloje tiek lavonų? Kas nužudė mano brolį? Ar ne dėlto, kad jis ieškojo tiesos, kas seksualiai išnaudojo jo mergaitę? Yra tūkstančiai klausimų, kurių teismas nebandė išsiaiškinti. Nueita pačiu lengviausiu keliu – nieko netirta“, – kalbėjo D. Kedžio sesuo.

N. Venckienė pridūrė, jog išteisinusieji A. Ūsą teisėjai „sau užsidėjo kryžių visam gyvenimui“, toks sprendimas esą kris ant jų sąžinės.

„Iš esmės man nėra jokio skirtumo, reabilitavo A. Ūsą, ar ne. Tikiu mergaite, net neabejoju, kad ji sakė tiesą“, – teigė buvusi mažametės globėja.

Ji nesupranta, kodėl teismas akcentuoja, kad jos brolio fiksuoti mergaitės parodymų įrašai – neteisėti. „Bet jais niekas ir nesirėmė. Yra begalės psichologių apklausų, kad mergaitė yra sveika, nefantazuoja, kad pasakoja tiesą“, – įsitikinusi N. Venckienė.

D. Kedžio teta: norima viską užgniaužti

D. Kedžio teta Audronė Skučienė sakė teismo sprendimą priėmusi ramiai.

„To ir tikėjausi. Ginama ana pusė. Jeigu vidaus reikalų ministras per televiziją pasako, jog didžiuojasi gegužės 17 dienos, kai mergaitė buvo prievarta atiduota L. Stankūnaitei, veiksmais, tai apie ką dar galima kalbėti?“ – atsiduso moteris.

Ji nemano, kad apskundus teismo verdiktą, kiti teisėjai pasielgs kaip nors kitaip. „Norima užgniaužti viską, įrodyti, kad pedofilijos nėra, kad ji neegzistuoja. Net ir Strasbūrui skųstis būtų beviltiška“, – įsitikinusi A. Skučienė.

Pasak pašnekovės, bylos baigtis buvo aiški vos ją pradėjus.

„Byla buvo pradėta tik tam, kad būtų bandoma žmones įtikinti, jog A. Ūsas niekuo nesikalto. Manau, kad byla taip pat siekiama įbauginti, kad niekas nebandytų nieko daryti, nes, žiūrėkit, yra kas valdo ir duoda visus nurodymus“, – įsitikinusi D. Kedžio teta.

S. Stoma: Lietuvoje pedofilijos nėra

Buvęs parlamentaras Saulius Stoma, aktyvus D. Kedžio rėmėjų šalininkas, socialiniame tinkle „Facebook“ po teismo nuosprendžio paskelbė supratęs du dalykus.

„Taip ir maniau: Lietuvoje organizuotos pedofilijos nėra, arba Lietuvą valdo pedofilai... Bet kokiu atveju esame unikali šalis“, – parašė S. Stoma.NAUJAUSI KOMENTARAI

Geras

Geras portretas
Čia grasinimai teisėjams????

otto

otto portretas
Lietuvoje, narkomanas ir žmogžudys, gali tapti didvyriu. Tereikia bukai runkelių miniai riktelėti kad nužudė pedofilus (burtininkus, vampyrus, slibinus ir t.t.). Lietuvos runkeliams net seilė iš palaimos nutįsta.

vita

vita portretas
O koki kryziu nesiojasi pati venckiene,galimai suorganizavusi jai neitikusiu ,nekaltu zmoniu zudynes?Ar seimune galvoja,kad tuo viskas baigsis?NE!Tikiu,kad nekaltu zmoniu zudyniu organizatoriai bus isaiskinti,vos exteisejai atims nelieciamybe! Reikia tik isivaizduoti,ka dabar kedvencku gauja kalba! Ikisusi i pati juodziausia reikala savo senus tevus,exteiseja dar ne toki kryziu uzsides,kai vaziuos i Panevezy! Atejo atpildo diena visai sutvei!Padare pamiselia savo motina,pabego uzuovejos i seima gudri melage,neilgam,tuoj ja pacia parodys pries visa Lietuva su antrankiais!
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių