Klaipėdiečiai skundžiasi kaimynų augintinių keliamu triukšmu. Esą šunų kaukimas girdimas visą dieną, ramybės nebėra ir vakarais. Žmonės klausia, ką daryti, kad kaukimas pasibaigtų, jei su šeimininkais kompromiso rasti nepavyksta.
Klaipėdiečiai skundžiasi: nors kapinių kvartalai sužymėti, kapavietes rasti yra sudėtinga – vaikščiojant galima ir pasiklysti, be to, prie kai kurių kapaviečių žymėjimų nėra, tad rasti artimųjų kapą tampa neįmanoma misija.
„Tai – naujoji paauglių karta, kuriems nėra autoritetų, su jais neįmanoma susitarti gražiuoju, jie meluoja, įžūliai elgiasi ir nepaiso jokių taisyklių“, – apie klaipėdiečių ramybę drumsčiančius riaumojančių motorolerių ir mažų motociklų vairuotojus kalbėjo Klaipėdos kelių policijos vadas Mindaugas Džermeika.
Viena moteris viešai pasiskundė gyvūnų prieglaudos „Būk mano draugas“ darbu. Jos paskelbtoje istorijoje rašoma, kad neva į skambučius ir žinutes prieglauda nereagavo, tad gyvūnus teko vežti į kitą prieglaudą.
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (VVTAT) teigia kol kas negavusi skundų iš keliautojų, kuriuos kelionių organizatoriai paliko be informacijos ir pagalbos gaisrų alinamoje pietinėje Graikijos Rodo salos dalyje.
42 proc. šalies gyventojų nežino, kur ir kaip patikrinti, ar investuoti siūlanti įmonė nėra sukčiautoja, rodo Lietuvos banko (LB) užsakymu atlikta apklausa.
Birželį viešose uostamiesčio erdvėse pradėtos sodinti vienmetės vasarinės gėlės. Klaipėdos savivaldybės atstovai žadėjo, kad šiemet jų bus daugiau ir įvairesnių. Tačiau gyventojai pastebi, kad į gėlėmis sodinamų vietų sąrašą kai kurios gatvės vis dėlto neįtrauktos.
Rumpiškės kvartale gyventojų ramybę trukdo rytais lojantis kaimynų šuo. Klaipėdiečiai nežino, ką daryti – kviesti policiją, kalbėtis su kaimynais ar tiesiog nekreipti dėmesio, viliantis, kad šuo pavargs loti.