„Pagrindinis pergalės prieš Rusiją raktas yra Europos ir pasaulio vienybė“, – sakė Ukrainos ambasadorius Lietuvoje Petro Bešta, viešėdamas „Kauno dienos“ redakcijoje.
Lietuvoje jau diskutuojama, kad, paimant mirusio asmens organus, būtų vertinamas ne jo deklaruotas sutikimas, o prieštaravimas. Tai jau sukėlė nemažai diskusijų. Tam nepritaria ir Bažnyčia.
Atrodo, Kauno pareigūnai įžeidžiančius komentarus vertina tik pagal jiems vieniems suvokiamą logiką. Puola ginti prieštaringai vertinamą verslininką, bet nemato akivaizdžių įžeidimų.
Ekskursijas po unikalias Kauno vietas rengiančių gidų laukė nemaloni staigmena: iš Žaliakalnio išgaravo tarpukario laikų parduotuvė. Tikinama, kad bus atstatytas identiškas pastatas.
2027-ieji – tai optimistiškiausias Lietuvos europarlamentarų paminėtas Ukrainos priėmimo į ES iškilmių scenarijus. Daugelis kitų prognozių keliais ar keliolika metų vėlesnės.
Sprendžiant pagal reorganizavimo sąlygas, jau numatyta, kas vadovaus, Kaune sujungus tris profesinio mokymo įstaigas. Bet kilo abejonių, kad kandidatas galėjo būti pasirinktas ne dėl profesinių kompetencijų, o dėl pažįstamų rato.
Išaugusios statybinių medžiagų kainos verčia permąstyti įvairių objektų įgyvendinimo planus. Kaune pradėtos statybos tęsiamos, tačiau naujų projektų pradėti neskubama.
Vos išsikvėpė COVID-19 pandemija, pasaulį apėmė baimė dėl beždžionių raupų plitimo, kyla kitų virusų ir ligų protrūkiai, o prognozių yra ir dar labiau gąsdinančių. Ar yra joms realaus pagrindo?
Deja vu. Gegužės pabaigoje sukako 30 metų, kai Lietuvos nepriklausomybę atkūręs parlamentas išsiskyrė posėdžiauti į dvi sales. Dabar vėl griebtasi šios keistos politinės kovos priemonės.
„Lietuvos geležinkeliai“ skelbia apie didžiausią krizę per visą įmonės veiklos istoriją. Bet, kaip paaiškėjo, neregėtas nuosmukis biudžetinei įstaigai netrukdo darbo metu organizuoti piknikus.