Dalis Lietuvos olimpiečių teigia, kad degalinių tinklas EMSI neteisėtai panaudojo jų nuotraukas. Anot sportininkų, nors jie nedavė leidimo naudoti jų atvaizdo, fotografijos atsidūrė EMSI platinamame 2025 m. kalendoriuje.
Kanados bendrovės „Alimentation Couche-Tard“ valdomo degalinių tinklo „Circle K“ bendrovei Lietuvoje „Circle K Lietuva“ už klaidinančią degalų reklamą pagrįstai skirta maksimali – 100 tūkst. eurų bauda, galutinai nusprendė teismas.
Švieslentėje – jau seniai nematyti skaičiai: už 1 l benzino – 1,45 euro, o 1 l dyzelino – 1,35 euro. Pricer.lt duomenimis, degalinė „Jozita“ rinkoje sugeba pasiūlyti 15 ar net 20 centų pigesnių degalų, praneša LNK.
Sostinės urbanistinis peizažas papildytas originaliu pastatu, iškilusiu šalia Avižienių žiedo. Jame įsikūrė VIADA biuras, išsiskiriantis interjero dizaino sprendimais, nauju požiūriu į personalo darbo aplinką, erdvių suplanavimu ir tvarumu.
Tarptautinį degalinių tinklą „Circle K“ valdanti Kanados bendrovė Rusijos sukelto karo Ukrainoje pradžioje pareiškė, kad traukiasi iš šalies agresorės rinkos. Tačiau „Kauno dienos“ redakciją pasiekė nuotraukos, įrodančios, kad degalinės tebeveikia. „Circle K“ atstovai Lietuvoje teigia, kad degalinės Rusijoje jau parduotos, o tarptautinis prekės ženklas naudojamas neteisėtai.
Degalinių tinklai „Viada“ ir „Baltic Petroleum“, dėl galimų ryšių su Rusija sulaukę aktyvistų protestų, Lietuvos Vyriausybės juodajame sąraše neatsidurs, rašo portalas 15min.lt.
Pandemijos ir karantino laikotarpis stipriai paveikė Lietuvos verslą. Degalinių verslas – ne išimtis. Nepaisant iššūkių, bendrovė „Viada LT“ ne tik sėkmingai atlaikė visus išbandymus, bet ir plečia savo tinklą bei paslaugų įvairovę.
Dešimt Lietuvos nevyriausybinių vartotojų organizacijų vienijantis Lietuvos vartotojų organizacijų aljansas (LVOA) šią savaitę kreipėsi į Suomijos naftos produktų bendrovę „Neste OYJ“ su prašymu atkreipti dėmesį į antrinės įmonės „Neste Lietuva“ galimai pažeidžiamas Lietuvos vartotojų teises. Vartotojams susidaro įspūdis, kad „Neste Lietuva“ reklamuodama produktus gali naudoti „žaliojo smegenų plovimo“ (angl. greenwashing) strategiją.