Isblaivinimas namuose išblaivinimas namuose isblaivinimas parą

Isblaivinimas namuose išblaivinimas namuose isblaivinimas parą
Kaina: sutartinė
860268701 Išgeriant kelis kartus per savaitę, kad ir vyno po taurę, rizikuojate sukelti kepenų metabolnes reakcijas.Nėra žinoma koks alkoholio kiekisnekenkia organizmui, o kada jau yra padaroma žala, matuojant išgerto alkoholio kiekį, verta atkreipiamas dėmesys į standartinio alkoholio matavimo vienetą. Vienas standartinis alkoholio matavimo vienetas yra lygus 10 gramų grynojo spirito.Vieną standartinį alkoholio vienetą galima rasti taurėje vyno, kokteilyje su bet kuriuo alkoholiniu gėrimu taipogi, viename bokale alaus tai yra, 330 mililitrų. Rizikos laipsnis vartojant alkoholį atsiranda tada, kai per savaitę vyrai išgeria ne daugiau kaip 28 standartinius alkoholio vienetus, o moterys daugiau nei 14. Konfidencialios isblaivinimas namuose paslaugos namuose Vilniuje. Išblaivinimas lašelinės nuo alkoholio,Išblaivinimo paslaugos Vilniuje, paciento namuose visą parą,Detoksikacija po ilgalaikio alkoholio vartojimo,Pacientas mediciniškai apžiūrimas, vertinama organizmo intoksikacijos, išklausome paciento jaučiamus negalavimus. Vertiname alkoholio intoksikacijos sunkumą, naudoto alkoholio kiekį, dažnumą.Atliekamas arterinio kraujo spaudimo matavimas, stebėjimas ir korekcija, padidėjusio kraujospūdžio mažinimas bei gydymas.Gydytojo Toksikologo konsultacija, paciento būklės vertinimas ir stebėjimas, gydymo plano paskyrimas ir nuolatinis stebėjimas išblaivinimo metu. Tolimesnio gydymo po apsinuodijimo alkoholiu paskyrimas. Rekomendacijų pacientui ir paciento artimiesiems suteikimas;
Prisotinimo deguonimi matavimas ir nuolatinis stebėjimas, hipoksijos mažinimas.
Alkoholinės dehidratacijos gydymas( būtinųjų kūno skysčių, mikroelementų, elektrolitų netekimo dėl ilgalaikio apsinuodijimo alkoholiu stabilizavimas). Intensyvus paciento organizmo intoksikacijos - apsinuodijimo gydymas.Termoreguliacijos funkcijos vertinimas ir koregavimas.Stebime paciento kūno temperatūrą.
Atliekamas lašelinių statymas, reikalingų tirpalų lašelinėmis lašinimas.Holistinis požiūris į Jūsų sveikatą.Išblaivinimo paslaugos, isblaivinimas namuose, organizmo apsinuodijimo alkoholio produktais gydymas.
Išblaivinimo pagalbai kreipkitės Telefonu 860268701

Kontaktai

detoksikacija24@gmail.com
+37060268701
detoksikacija24@gmail.com
Vilnius

  • Įdėtas: 2019-09-29
  • Galioja iki: 2020-07-02