Pliušiniai drambliai drambliukai! Akcijinės kainos

Pliušiniai drambliai drambliukai! Akcijinės kainos
Kaina: 12 €
Šie gražūs, švelnus ir minkšti drambliai-drambliukai bet ką maloniai nustebins ir bus praktiška bei įspūdinga dovana, todėl mylimam žmogui dovanokite dramblį – taikos, laimės, kantrybės, ištikimybės, meilės ir išminties simbolį. Nuo seniausių laikų yra tikima, kad drambliai neša sėkmę. Talismanu gali būti ir pliušinis drambliukas ar dramblys.
Progos: vaiko gimimas, gimimo diena, krikštynos, pasimatymas, dovana merginai, vaikui ar mylimam žmogui ir kitos tinkamos progos.
Greitas ir saugus pristatymas visoje Lietuvoje (1-2 dienos)!
Esant dideliam skubumui yra galimybė gauti ir tą pačią dieną per autobusų siuntų tarnybą.
Galima pasiimti iš vietos adresu Vakarinė g. 14, Garliava, Kauno r. (prieš atvažiuojant pasiskambinti 8-698-24995)! Dirbame: I-VII 8-20val. Didžiausias pliušinių dramblių ir drambliukų bei meškinų pasirinkimas Lietuvoje. Visas prekes turime vietoje. Didmeninė-mažmeninė prekyba.
Geriausios kainos/kokybės garantija! Akcijinės kainos su nuolaida:
40 (65) cm - 11,99€
60 (100) cm - 22,99€
80 (130) cm - 39,99€

Šiuos pliušinius dramblius ir drambliukus galima naudoti kaip dekoratyvinę pagalvę ar pagalvėlę. Visos spalvos nuostabios, lieka tik Jūsų skonis ir pasirinkimas!

Dėmesio! Žaislai užpildyti ne sinteponu ar kita pigia medžiaga, o specialiu, žaislams ir patalynei skirtu, silikonizuotu poliesteriniu pluoštu susuktu kamuoliukais (granulės). Importuojame tiesiogiai iš gamintojo ir turime atitinkamą higienos sertifikatą (hygienic certificate). Ko gero tik pas mus įsigysite kokybiškiausią prekę!

Dideli pliušiniai drambliai drambliukai drambliukas dramblys dovana vaikui vaikams berniukui mergaitei krikštynoms krikštynos gimtadieniui gimtadienis dovana merginai didelis pliušinis žaislas pagalvė žaislai internetu.

Jūsų patogumui elektroninė parduotuvė www.gramofonas.com

Kontaktai

GRAMOFONAS
+37069824995
uab.gramofonas@gmail.com
Kaunas

  • Įdėtas: 2020-12-04
  • Galioja iki: 2021-10-13