Dideli meškinai pigiausiai! Pristatysime rytoj!

Dideli meškinai pigiausiai! Pristatysime rytoj!
Kaina: 15 €
Saugus pristatymas sekančią dieną nuo užsakymo iš didžiausios originalių-firminių didelių pliušinių meškinų ekspozicijos Lietuvoje: virš 200 vnt. (nuo 50 iki 340cm dydžio) per 3 pastato aukštus adresu Vakarinė g. 14, Garliava, Kauno r. Tel. 8 698 24995.
Skubus pristatymas kurjeriu į rankas visoje Lietuvoje (1-2 darbo dienos nuo užsakymo). Nudžiūginkit savo artimą/mylimą žmogų!
DIDMENINĖ-MAŽMENINĖ PREKYBA. Visada geriausios kainos/kokybės garantija!
Keletas faktų kodėl mes esame bene geriausi pliušinių meškinų pardavėjai:
1) Geriausia kaina Lietuvoje (visada nurodome skelbimuose)
2) Didžiausias pasirinkimas Lietuvoje (Nr.1)
3) Viską turime vietoje ir pristatome greičiausiais terminais
4) Meškinų kamšalas nesusigulintis sertifikuotas poliesterinis pluoštas kamuoliukais (PES pluošto burbuliukai/kamuoliukai/granulės)
5) Žaislai turi Europos Sąjungos atitikties ženklinimą CE

Esant dideliam skubumui yra galimybė gauti ir tą pačią dieną per autobusų siuntų tarnybą.
Taip pat prekiaujame dideliais pliušiniais drambliais ir kitais pliušiniais žaislais.
Meškinai TEDDY (Klasikinis stilius. Balti, rožiniai, violetiniai bei šviesiai ir tamsiai rudi). AKCIJINĖS KAINOS!
80cm - 14,99€
100cm - 19,99€
120cm - 24,99€
140cm - 34,99€
160cm - 39,99€
180cm - 44,99€
200cm - 54.99€! Kitų meškinų modelius BARNEY, MARTIN, HAPPY, LOVE YOU, PANDA rasite mūsų elektroninėje parduotuvėje www.gramofonas.com

Progos: dovana merginai ar mylimam žmogui, pasimatymas, Valentino diena, gimimo diena, vaiko gimimas, krikštynos ir kitos tinkamos progos.

DĖMESIO! Pastebėjome, kad yra sukurta kelios dešimtys elektroninių parduotuvių, svetainių ir skelbimų žadančių parduoti didelius pliušinius meškinus pigiau, bet priklausančių tiems patiems asmenims (žiūrėkit pagal buveinės/parduotuvės adresus). Būkit atidūs ir nesileiskit apgaunami sukčių!

SVARBU! Prekiaujame originaliais-firminiais pliušiniais meškinais. 3 paprasti būdai kaip atskirti originalų fabrikinį meškiną nuo neaiškios kilmės: 1) Yra įsiūta etiketė su CE užrašu (rodančiu, kad žaislas yra saugus ir juo galima prekiauti Europos sajungoje) 2) Meškino snukis/burna/šypsena yra išsiuvinėta, o ne pertraukta siūlu arba visai be nieko 3) Užpildas geras sertifikuotas kamšalas (PES pluošto burbuliukai/kamuoliukai/granulės).

Meškinas didelis meškinas didelis pliušinis meškinas meškiukas žaislas meškiukai žaislai dideli meškinai dideli pliušiniai meškinai meškos lokiai lokys meškutis meškučiai dovana vaikams dovana vaikui dovana merginai dovana krikštynoms gimtadieniui

Kontaktai

GRAMOFONAS
+37069824995
uab.gramofonas@gmail.com
Kaunas

  • Įdėtas: 2020-12-04
  • Galioja iki: 2021-10-13