Grožio procedūros Kaune

Grožio procedūros Kaune
Kaina: sutartinė
Grožio procedūros Kaune

Apie grožio procedūrų svarbą kaip moterų, taip ir vyrų gyvenime tikriausiai žino visi. Po apsilankymo grožio studijoje gerėja bendra savijauta, atsiranda pasitikėjimas savimi, savo išvaizda ir jėgomis.
Suprantame, kaip kiekviena grožio procedūra yra svarbi mūsų kūnui, odai ir plaukams. Būtent todėl skiriame daug dėmesio itin populiarioms ir kūnui veiksmingos grožio procedūroms, kurių rezultatus galėsite pastebėti jau po pirmo apsilankymo mūsų grožio studijoje.

Kūno puoselėjimo procedūros Kaune:
Morizo Spa kūno gelio įvyniojimas. Morizo Spa liekninantys įvyniojimai – tai kūno linijų puoselėjimas naudojant TERMO aktyvųjį gelį, kuris pasižymi anticeliulitiniu poveikiu, išjudina nusistovėjusią limfą ir kraują, audiniai geriau aprūpinami svarbiausiomis medžiagomis, maitinami gilieji odos sluoksniai.

Kūno procedūros metu pašalinami kūne susikaupę toksinai, kurių neįmanoma atsikratyti laikantis dietos, sportuojant ar prakaituojant saunoje. Kadangi kūno matmenys sumažėja neribotam laikui, dažnai tai paskatina iš esmės pakeisti gyvenimo būdą į sveikesnį. Ši procedūra saugiai, natūraliai ir efektyviai mažina kūno apimtis! Procedūra yra atpalaiduojanti, maloni bei neskausminga, sąnariai tampa lankstesni, o kojos lengvesnės.

Viso kūno depiliacija vašku.
Grožio studijoje Kaune teikiamos kūno depiliacijos paslaugos.
– Bikini depiliacija. Bikini depiliacijos paslaugos Kaune.
– Kojų depiliacija. Kojų depiliacijos paslaugos Kaune.
– Šlaunų depiliacija. Šlaunų depiliacijos paslaugos Kaune.
– Blauzdų depiliacija. Blauzdų depiliacijos paslaugos Kaune.
– Rankų depiliacija. Rankų depiliacijos paslaugos Kaune.
– Pažastų depiliacija. Pažastų depiliacijos paslaugos Kaune.
– Veido depiliacija. Veido depiliacijos paslaugos Kaune.

Guinot TechniSPA procedūra.
Liekninamoji, anticeliulitinė kūno procedūra su GUINOT TECHNISPA aparatu.
Masažuojant šiuo aparatu daromas trejopas ypač efektyvus poveikis, todėl triskart greičiau šalinamas net įsisenėjęs celiulitas. Atliekant kūno procedūrą vakuuminiu būdu siurbiama oda, jonizuojama bei stimuliuojama oda. GUINOT TechniSPA termo-atpalaiduojamoji procedūra skirta atsipalaiduoti bei gerinti odos būklę. Procedūra gerina savijautą, mažina įtampą, bet kartu ir švelnina bei stangrina odą.

Užrezervuokite Jums patogų laiką tel. (+370) 601 91199.
Profesionali kosmetikė Kaune papasakos apie teikiamų grožio procedūrų eigą, savybes ir patars, kokią kūno procedūrą geriau išsirinkti.

Draugaukime Facebook’e! https://www.facebook.com/groziostudijaStella/

Kontaktai

Grožio studija Stella
+370601 9119
groziostudija.stella@gmail.com
Kaunas

  • Įdėtas: 2020-12-17
  • Galioja iki: 2021-06-15