„Senukai“ rekomenduoja – kaip nepermokėti už populiariausias vasaros prekes

  • Teksto dydis:

Vasariški orai neišvengiamai diktuoja mūsų laisvalaikio tendencijas, o kartu su jomis – ir specifinių prekių paklausą. Šiltuoju metų laiku itin padidėja sodo ir daržo prekių, kai kurių statybos reikmenų bei vėdinimo ar kondicionavimo įrenginių pardavimai. Žinoma, kartu su jais dažnai kyla ir kainos. Norite išvengti didžiausių kainų burbulo? Kaip protingai susidėti vasaros prekių krepšelį, jums pataria prekybos tinklo „Senukai“ pardavimų ekspertai.

Planuokite iš anksto

Tikime, kad šis patarimas nėra naudingas kiekvienam – kartais technika ar įrankiai tiesiog sugenda, o planai apsiverčia dėl nenumatytų priežasčių. Tokiais atvejais tenka tvarkytis spontaniškai ir laiko planavimui tiesiog nebelieka. Visgi, jei jūsų atvejis nėra kritinis, labai rekomenduojame pagalvoti apie pirkinį dar prieš sezono pradžią, arba jam einant į pabaigą. Tokiu laiku yra didžiausia tikimybė rasti palankiausią kainą ir išvengti pageidaujamos prekės trūkumo parduotuvėse.

Lyginkite kainas

Internete rasite ne vieną akcijinių leidinių portalą, kuriuose lengvai ir greitai gausite informaciją apie geriausius kainų pasiūlymus. Savo leidinius skelbia tiek didžiausi statybos ir buitinių prekių  centrai kaip „Senukai“ ar „Ermitažas“, tiek ir mažesnės namų prekių parduotuvės kaip „Thomas Phillips“. Jei žinote kokios konkrečiai prekės ieškote, patikrinkite visų pardavėjų siūlomas kainas puslapyje www.kaina24.lt.

Mokėkite tik už tai ko jums reikia

Žinome, kad naujausios kartos technologijos, modernus dizainas, priedų gausa ar kitokie patrauklūs ypatumai dažnai vilioja įsigyti brangesnę prekę. Ypač dažnai tai pasitvirtina, kai nelabai gerai nusimanome apie prekę arba priimame impulsyvius sprendimus. Siūlome dar prieš apsilankymą parduotuvėje atidžiai išsigryninti savo poreikius ir ieškoti tik juos atitinkančios prekės, o ne daikto „ateičiai“. Kai ateis laikas, geriau įsigyti naują daiktą, o ne permokėti už tai, ko artimiausiu metu (o gal ir niekada) pilnai neišnaudosite.

„Senukai“ primena – pirkite internetu

Net jei atvykote į fizinę parduotuvę išsirinkti prekės ar gauti profesionalią konsultaciją, neskubėkite su ja keliauti prie kasos. Visada pasitikrinkite ar ta pati prekė elektroninėje parduotuvėje nebus pigesnė, nes kaip rodo praktika – greičiausiai taip ir atsitiks. Geriau šiek tiek palaukti arba atidėti įsigijimą kelioms dienoms, negu graužtis permokėjus perkant iškart. Kad laukimas per daug neliūdintų, pasinaudokite pristatymu į namus, kuris užsisakant el. parduotuvėje dažnai būna itin pigus arba nemokamas.

Naudokitės nuolaidų programomis

Ar jums atrodo, kad nuolaidų kortelės ir lojalumo programos tėra marketinginiai triukai? Be abejonės, jos suteikia pardavėjams savitų naudų, ypatingai formuojant tikslinę reklamą. Tačiau mainais už tai, pirkėjas gali gauti labai realios naudos ir nemažai sutaupyti. Prisijunkite prie „Senukų“ SMART NET lojalumo programos, palyginkite kainas ir patys įsitikinkite jos praktiniu naudingumu.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių