Miškų savininkams pirmadienį protestavus prieš saugomų teritorijų plėtrą privačiose miško žemėse, aplinkos viceministras Kęstutis Šetkus sako, kad leidimai ūkininkauti „Natura 2000“ miško teritorijose bus išduodami paprasčiau.
Prokuratūrai pradėjus tyrimą dėl medžių kirtimo teisėtumo Verkių regioniniame parke, o visuomenei vis aktyviau protestuojant prieš miškų kirtimą, aplinkos viceministras Kęstutis Šetkus teigia, kad planuojami pokyčiai vykdant sanitarinius miškų kirtimus. Anot jo, bus kertami tik kenkėjų pažeisti spygliuočiai, o vertingi lapuočiai medžiai bus išsaugomi, be to, nuo kitų metų rudens į kirtavietes važiuos mažesnė technika taip išsaugant miško paklotę.
Lietuvoje sparčiai augant kenkėjų pažeistų miškų plotams aplinkos viceministras Kęstutis Šetkus žada, kad kitais metais tokios teritorijos bus purškiamos.
Geologijos tarnybos vadovo pareigas palikus Giedriui Giparui, laikinai šiai institucijai vadovaus Kęstutis Šetkus – dabartinis Hidrometeorologijos tarnybos vadovas.
Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai vadovaus buvęs Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) vadovas bei buvęs ekonomikos ir inovacijų ministro patarėjas Kęstutis Šetkus.
Girdime būgštavimus, esą jau netrukus įvyksianti ketvirtoji pramonės (r)evoliucija kardinaliai pakeis ekonomikos, verslo ir netgi kiekvieno iš mūsų santykius. Neabejotinai, pokyčių neišvengs ir agroverslo sektorius. Tačiau, ar šiandien Lietuvos žemės ūkis tokiai technologijų (r)evoliucijai pasiruošęs?
Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūrai (MITA) vadovauja buvęs Lietuvos inovacijų centro vadovas Kęstutis Šetkus.
Agentūra pranešė, kad K.Šetkus MITA direktoriumi paskirtas pirmadienį, jis šiose pareigose pakeitė Arūną Karloną.
Inovacijų vadybos ir technologijų perdavimo išsilavinimą turintis K.Šetkus nuo 2015 metų birželio ėjo direktoriaus pareigas Lietuvos inovacijų centre. 2011–2015 metais jis dirbo Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūroje Inovacijų paramos ir technologijų perdavimo skyriaus vedėju.
K.Šetkus taip pat yra dirbęs Ūkio ministerijoje