Jungtinės Karalystės (JK) vyriausybė antradienį pasmerkė Rusiją, kad ši išsiuntė britų diplomatą, kurį apkaltino šnipinėjimu, ir perspėjo Maskvą, kad tinkamu laiku į tai atsakys.
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį tapo pirmuoju užsienio šalies vadovu, kuris nuo 1997 metų asmeniškai kreipėsi į Jungtinės Karalystės ministrų kabinetą, ir sulaukė jo narių ovacijų.
Karalius Charlesas III (Karolis III) antradienį paprašė Rishi Sunako (Rišio Sunako), kuris yra didžiausios parlamento partijos lyderis, suformuoti Jungtinės Karalystės vyriausybę.
Iš Jungtinės Karalystės (JK) ministrės pirmininkės Liz Truss (Liz Tras) vyriausybės pasitraukė griežtų pažiūrų vidaus reikalų sekretorė Suella Braverman (Sjuela Breiverman), trečiadienį pranešė britų žiniasklaida.
Kritikos ugnyje atsidūręs Jungtinės Karalystės (JK) iždo kancleris Kwasi Kwartengas (Kvazis Kvartengas) pirmadienį pažadėjo toliau siekti įgyvendinti savo prieštaringai vertinamus ekonominių reformų planus, nors ir atsisakė pasipiktinimą sukėlusio pasiūlymo sumažinti daugiausiai uždirbantiems britams taikomą pajamų mokesčio tarifą.
Jungtinės Karalystės ministras pirmininkas Borisas Johnsonas (Borisas Džonsonas) trečiadienį patyrė naują smūgį – atsistatydino dar du jo vyriausybės nariai.
Jungtinės Karalystės valdžia penktadienį pritarė vyriausybių paslaptis viešinančio tinklalapio „WikiLeaks“ įkūrėjo Juliano Assange'o (Džuliano Asandžo) ekstradicijai į Jungtines Valstijas, kur jis bus teisiamas dėl įslaptintų dokumentų, susijusių su karais Irake ir Afganistane, viešinimo.
Jungtinės Karalystės (JK) vyriausybė paskelbė „Brexito“ be sutarties atveju norinti leisti Europos sunkvežimių vairuotojams atvykti į šalį be patikrų ir besitikinti, kad Briuselis taip pat elgsis lanksčiai, praneša „Reuters“.