Konkurse „Mis Kaunas 2014” – jaunystės ir talentų paradas

 „Mis Kaunas 2014” -- tai šešioliktą kartą rengiamas žaviausios Kauno  merginos konkursas. Lapkričio 28 d.  vyksiančiame konkurse, kuris pavadintas "Lietaus pasaka", rungsis 16 dalyvių,kurios gali pasigirti geru mokymusi,surengtomis fotografijų parodomis,muzikos mokyklos diplomais ar aukštais sportiniais įvertinimais.Be įprastų pasirodymų-konkursą papildys erudicijos,talentų ir elegancijos rungtys."Lietaus pasaką " merginoms padės sekti 16Hz,16 Hz tribute,A.Grybauskas,M.Vasiliauskaitė,K.Alčauskis.Konkurso tikslas - įrodyti,jog pilnai žavesys atsiskleidžia ne tik gražioje išorėje,bet ir intelekte,elgesyje bei ateities tikslų formavime ir siekime.

 

Konkurso dalyvių laukia gausybė apdovanojimų, o vienas iš jų – „Mis Publika“. Portalo kaunodiena.lt lankytojams sudaryta unikali galimybė balsuoti ir išrinkti titulo „Mis Publika“ savininkę. Kviečiame balsuoti iki lapkričio 27 d.

 

Konkursas pasibaigė. Netrukus paskelbsime nugalėtoją.
Dalyviai
Balsų skaičius: 172Horoskopas - Vėžys; Išsilavinimas - studentė; KTU; Gyvenimo kredo: Visos svajonės gali išsipildyti, tik reikia turėti drąsos jų siekti.
Balsų skaičius: 626Horoskopas - Vėžys; Išsilavinimas - moksleivė; Gyvenimo kredo; Labiausiai neatleistina klaida - tai atsisakymas nuo veiksmų, dėl baimės suklysti.
Balsų skaičius: 283Horoskopas - Svarstyklės; Išsilavinimas - moksleivė; Gyvenimo kredo: Gyvenimas yra toks, kokį jį pats susikuri.
Balsų skaičius: 156Horoskopas - Vėžys; Išsilavinimas - moksleivė; Gyvenimo kredo: Šypsokis ir gyvenimas šypsosis tau.
Balsų skaičius: 608Horoskopas - Mergelė; Išsilavinimas - moksleivė; Gyvenimo kredo: Gyvenk taip, kad mirdamas juoktumeisi iš gyvenimo, o gyvenimas verktu dėl tavęs.
Balsų skaičius: 212