Vaistinėje mirusios moters artimieji ieško teisybės: jie jaučiasi nebaudžiami

Nuomone is ziniasklaidos.

Nuomone is ziniasklaidos. portretas
Slaugos darbuotoja slauge mociute kur vaikai isvyke paliko likimo valiai isvyke.Broliene atvykusi patare ta bendrabucio kambareli uzrasyti slaugytojai.Kiek pavydo isreiske socialine darbutoja del sitokio menko butuko.Pagatava matosi ,kad mirtu is pavydo.Eik ir slaugyk.Juk nepriziurimu,skurstanciu daug ponia direktore Stai kaip artimiesiem rupi tevai ,senukai.

AS manau

AS manau portretas
Tai artimieji dar nori pasipelnyti uz savo senutes neprieziura.Daugeliu vaikam,marciom rupi tik pinigai.Marti izengusi i musu seima skaiciavo ciut ne kanius musu dukrai,Nors ji mokenosi ir reikejo ja rengti ir maitinti..O siaip sunui atiteko didesne dalis turto.Bet marciai vis negana.Viskas vis blogai.Ka bepasakysi vis ne taip .Tai ir taip yra Lietuvoj kai pasiziuri reklamas pagalbos.Pesai dar del turto,o seneliai dar gyvi puna.

zuzi

zuzi portretas
ot priskreto tas anukas, gaila, kad camelia jam apskritai kazka siule, tai tas iskart pasijaute teisus ir galintis gauti daugiau. butinaja pagalba privalo teikti tik gydytojas, policininkas ir ugniagesys, visi kiti - gali neteikti, net jei ir moka atlikti gaivinima. jei mociute butu susizalojusi vaistines patalpose ir del to mirusi, tada kitas reikalas, o dabar ką? butu gatvej mirus, tai ka - savivaldybe i teisma paduotu? anukelis iesko slieku, kur ju nera.

AS

AS portretas
Artimieji prisimena savo senus tevus ir iesko kaltu del ju mirties ir galimai nori pasipelnyti.Kelis sykius aplankete gyva mama,mociue ir kada?

Anonimas

Anonimas portretas
Artimieji, kur Jūs buvote kad močiutė viena ėjo į vaistinę?

asanai

asanai portretas
Aš ir išklausiau pirmos pagalbos kursą prieš vairavimo egzaminą. Jaučiu gali ir mane patraukt teisminėn atsakomybėn, jei kiekvieno praeivio pulso nepatikrinsiu.

Kesa

Kesa portretas
Toki "vaikaiti"uz grotu siusciau...

Ona

Ona portretas
Jus anukeli grauzia sazine ir slegia kalte. Ir bereikalo kaltinat kitus. gal nesiardykit-o prieikit ispazinties. cia jus atsiprasau,,apsisikot,,-ir gal jus ir laimesit byla-bet jei zinot zodi Sazine-ramybes neturesit. Uzuojauta del netekties-bet kaltas jus

Piktas diedas

Piktas diedas portretas
Vaikaičiui ne bangas reikia kelt o močiutę iki gydytoju laiku nuvest. Tada močiutė gal būt gyvq ir galėtų toliau gydytis per televizorių.

o

o portretas
gal reikėtų iš "mylinčio" anūkėlio pareikalaut atsakymo kodėl mirtinai serganti močiūtė buvo priversta pati eit vaistų ir mirt ant svetimų žmonių rankų? Mirtinai sergantis žmogus priverstas pats savim rūpin tis? Kodėl? Kur buvo artimieji, kad net vaistų nupirkt senolei nesugebėjo? atsakomybė gula ne ant vaistininkų, o tik ant mirusios senolės namiškių pečių

Anūkas gobšuolis

Anūkas gobšuolis portretas
Naglas bachūras - neėmė 5000 dabar nieko negaus. Asilo beretė

Vėtra

Vėtra portretas
Vaistinė ne ligoninė ar poliklinika. Greitąją iškvietė . Jeigu taip būtų nutikę namuose, kokią pagalbą būtų suteikę artimieji ?

Anūkas

Anūkas portretas
Jei jau taip myli savo močiutę, kodėl išleido ją vieną i vaistinę ??? Sunku pačiam nueiti aprūpinti mylimą močiutę ? Laiko nėra ? O Camelija dėl to skamba, kad anūkėlis sugalvojo pasipelnyti iš mylimos močiutės mirties......

AS

AS portretas
Artimieji patys turejo pasirupinti senute.Visi kalti tik ne jie.Daugeliui seni tevai,mociutes ,seneliai nerupi.O kai atsitinka kas tai kiti kalti.Reikia ne vaistines darbuotojus kaltinti,o artimuosius uz neprieziura savu.

Anonimas

Anonimas portretas
O jei vaistininkė būtų dariusi dirbtiną kvėpavimą ar dar ką, tai ją apkaltintų, kad blogai darė ir specialiai nužudė. Geriau tokiu atveju nekišti nagų, o tai nežinai ko iš durniaus lietuvio gali sulaukti. Aš irgi jau ne vieną kartą pasimokiau taip padėdamas , tai dabar dėl manęs gali gaišti- praeisiu nematydamas...ne mano reikalas.

Rita

Rita portretas
Pasiūlyti 5 tūkstančiai eurų gana nemaža suma laidotuvėms. Pasirodo anūkas iš močiutės laidotuvių dar ir uždirbti sugalvojo. Gaila dėl senolės mirties.

Ruta

Ruta portretas
Ne kiekvienas vaistininkas gali buti daktaru.Nesuprantu artimųjų , negi niekas nežinojo kad močiutei blogai ir negalejo nueiti iki vaistines? Daktarai neisgelbeja nuo mirties o vaistininkai dar labiau.Kas laimi pajuodinę " Camelia".Bijos zmones ten eit nes gali numirt? Nesąmone...

Pašalietis

Pašalietis portretas
Reketininkas anūkas. Ačiū dievui, komentarai daugumoj adekvatiški.Bet ir apetitas!!!Kosmonautas-reketininkas anūkas.Garantuoju, kad nieko nepadarė dėl močiutės, kol buvo gyva.Liks prie sudužusios geldos.

Anonimas

Anonimas portretas
Lietuvoj dabar miršta ne tik dėl gydytojų kaltės, bet jau ir vaistininkai prisidėjo. Kas toliau? Veterinarai?

Dzukas

Dzukas portretas
Anukas oho koks „protingas”. Kaip suprantu mociutes sveikata jau senokai shlubavo, o kur buvo vaikai, kur buvo anukai !!!!! Gaila mociutes, panasu, kad patys giminaiciai apleido mociute, giminiu aplaidumas, kad vos paeinanti ir serganti senole turi iki vaistines eiti ... kiek atsimenu tai karstos dienos buvo. Aciu vaistininkei, kad bet kazka padare. Ne taip , kai giminaiciai ... kurie nieko nepadare, tik pasipinigauti bando

Laims

Laims portretas
Jūs ka visai nupušot!!!! JAU TAIP LEMTA BUVO.KA GALĖJO VAISTININKĖ DARYTI?!! ISKVIETĖ GREITAJA,KURI ATVAZIAVO PER 7 MIN.KA DAR TURĖJO DARYTI?!Ji NE MEDIKĖ,JEIGU KA!!!!! TOKIOJE SIT.GERIAU,GAK NELYSTI PRIE LIGONIO,AR VAISTŲ TURĖJO DUOTI?!JI NZN KOKIŲ BE TYR.DAR PABLOGINTŲ.BET JAU VISAI IŠPROTĖJOTE!!!!JEI TAIO RŪPINATĖS,KODĖL TOKS LIGONIS VIENAS VAIKSTO!!!!KUR ARTIMIEJI?BET,KAI PDRYSTATE TOKIAS NESAMONES KALBĖTI!!!

VYNGIŲ JONAS

VYNGIŲ JONAS portretas
Nesirūpino močiute, nenupirko vaistų, nenuvežė į polikliniką... Reikia psichologinės pagalbos tam anūkui, matyt ja labai rūpinosi. NU JO TAIGI VYNGIŲ JONAS

Žinau

Žinau portretas
Sunku susitaikyti su artimo žmogaus netektimi. Atrodo, jei būtų jam laiku padėję, jis dar būtų gyvenęs. Ir nesvarbu kiek jam metų. Tačiau, ar iš tiesų galima buvo jai padėti? Jeigu artimieji būtų darę skrodimą, būtų išsiaiškinę. Na dabar net sunku vertinti, ko iš tikrųjų siekiama... Gal ieškoma kaltesnio, nei pats, kad pateisinti savo abejingumą, kai reikėjo tavo pagalbos? Tad rūpinkimės labiau savo artimaisiais, kol jie dar gyvi, kad jie laimingai nugyventų savo paskutinius metus...

Virginija R

Virginija R portretas
O kodėl tie komentatoriai nepasirašo savo vardo o reikalauja anūko,O jus patys nenorėtumėt sužinoti savo artimojo mirties aplinkybes,Kodel gatvėje sąžiningi žmonės bando gaivinti o vaistininkė nebandė

Liudna

Liudna portretas
Bet siulyciau pirma issiaiskinti, kokios kvalifikacijos buvo vaistines darbuotojai. Gali buti, kad mociute nesulauke pagalbos, nes tuo metu vaistineje nebuvo to vaistininko. Vaistines darbuotojas dar nebutinai vaistininko kvalifikacija turintis asmuo, dazniausiai ten dirba farmakotechnikai, kuriuos sunku atskirti nuo vaistininku del to paties atliekamo darbo.

Jolanta

Jolanta portretas
Ieško sau naudos. O tai kodėl jei taip labai anūkas rūpinasi leido močiutei su šlubuoja nualinti sveikata vienai vaikščioti po vaistinės ? Nebuvo kam nueiti ir nupirkti? Tiesiog anūkas dabar ieško lengvu pinigu

Ilka

Ilka portretas
Likimas yra ,kaip ir turi būti,prie ko čia vaistininkas, ar anūkas ,nereikalinga ,taip susireikšminti,atsitiko ,kaip atsitiko ,užuojauta ,o tukstančiai tikrai nepadės ,nei vienai pusei.

Zenonas

Zenonas portretas
Parazitas, tas anūkas. Lygtais iš Sodros negavo pinigų? Iš mirties biznį daro! Restorane paūžti užsimanė, matomai? Pats jos neprižiūrėjai, tai lengviausia kaltinti kitus.

Detektyvui

Detektyvui portretas
1-2. Tai komentatoriai yra jauni žmonės, susiję su vaistininkais? 3. Jei manote, kad jis meluoja, tai gal pasiūlė milijardą? 4. Tą patį universitetą baigia ir veterinarai, socialiniai darbuotojai ir net informatikai. Jie taip pat privalo gaivinti? 5. Kaltinimai nėra kvaili, nes dabar anūkas kažkodėl manosi turintis teisę reikalauti dešimt tūkstančių eurų ir visiškai pašalinių žmonių. Be numerio - kiekvienas vairuotojas yra apmokytas atlikti pirmą pagalbą, todėl faktiškai jei žmogus nenusižudė, o mirė prie kitų žmonių, tai jau galima reikalauti kompensacijų.

Keista ir tiek

Keista ir tiek portretas
Ar iš balos tas gerus, vaistinės, neišpasakytas? Jie nei kiek nekalti, bet pasiūlė net 5000 eurų? Tai gal jaučia kaltę? Ir dar didelę... Ir antra: Prisiminkime atvejus, kai žmonės sukniubo gatvėje ir juos puolė gelbėti atsitiktiniai praeiviai. Jie darė dirbtinį kvėpavimą kol atvyko medikai ir tie žmonės buvo išgelbėti. Tad dangstymasis bendrosios pagalbos dispečerės pamokymais paguldyti ant šono ir palikti ją, medikui su aukštuoju medicininiu išsilavinimu neturėtų būti pagrindu nieko nedaryti.

Privatus detektyvas

Privatus detektyvas portretas
____IŠVADA_____ 1. Komentavusiųjų dauguma yra vaistininkai arba žmonės, artimai susiję su vaistininkų klanu.__________ 2. Dauguma komentatorių yra jaunimas, kuriems, kol jie dar jauni, tiesiog atrodo, kad mirė jau labai sena moteris, todėl jos gyvybė jau nebebuvo reikšminga. __________ 3. Komentatoriai straipsnį skaitė neįdėmiai, todėl neatkreipė dėmesio į tai, kad apie siūlytus 5 tūkst. eu pranešė ne nukentėjusysis, o Camelia atstovas. Iš tikro gal jis šeimai pasiūlė tik 1000 pinigų, o dabar akiplėšiškai meluoja spaudai. __________ 4. Vaistinė yra išskirtinė vieta, kurioje dirba tą patį kaip ir gydytojai univesitetą baigusieji, todėl situacija nėra tokia, nei jei žmogus mirtų teatre ar parduotuvėje. __________ 5. Mažų mažiausiai kvaili kaltinimai, kodėl anūkas pats neatnešė vaistų savo bobutei: tai dirbantis ir galimai atskirai gyvenantis brandus žmogus, todėl jis neturėjo galimybės su mirusiąja būti dieną naktį. __________

Aš portretas
Ka čia norim iš vaistininko -- nieko jie nemoka apie kokia pirma pagalba kalba ...Poliklinikoj pasijutus blogai - nėra kas pamatuoja spaudima - liepia kviesti greitaja , o ta veža bamo -- juokas pro šalį - nemokamas taksi !

Siaubiakas

Siaubiakas portretas
Absoliutus "Verslininko-Vaikaičio" reketas.

Kostia

Kostia portretas
Tuščias ramsas iš to įvykio - vaistinė ne greitoji pagalba ir tai nėra jos pareiga gelbėti mirštančius žmones. O anūkėlis aiškiai nori pasišildyti prie pinigėlių...

Redė

Redė portretas
Nedaskaičiau net straipsnio ba nervas suėmė,būk tokiam nupušusiam žmogui ir ne suvokt kad tai močiutei tiek ir reikėjo..... Jai toks geras anūkas tai kodėl neaprūpinai močiutės vaistais? Manau ne pirma diena kai jai bloga buvo, reikėjo anūkėli anksčiau močiutė pasirūpinti....

Montecristo

Montecristo portretas
Baba nespėjo buto užrašyt, tai dabar nervojas nabagas iš kur babkių paraut...

Saras

Saras portretas
Ieško kaltų... Jetus.. Lietuva. Mentaliteto nulis.

Violeta

Violeta portretas
Tai vaistininkes turejo prikelti is numirusiu ir pakeisti lemti? Atejo bobutei paskutine valanda ir nieko nepadarysi..

...,visada perku TOJE VAISTINEJE...,

...,visada perku TOJE VAISTINEJE..., portretas
vaistininkai PROFESIONALUS PATARTI ir KOREKTISKAI APTARNAUJANTIS,,,,DEKOJU JIEMS uz TINKAMAI atliekama DARBA... TASKAS

As

As portretas
Prisižiūri amerikiečių, kurie už kiekvieną smulkmena vieni kitus į teismus pardavinėja. Ir mes nusprendėme pasipelnyti... Juokinga, kuo dėta čia Camelia? Senas žmogus.. Kodėl be slaugos..? O jei namie mirtų, savo giminės paduotų irgi į teismą, kad nežiūrėjo senyvo žmogaus ir paliko be priežiūros... Varguoliai-lazda turi du galus, eikit dirbt, nereikės pinigų kaulyt iš kitų už nieką..

Tardytojas

Tardytojas portretas
Reikėtų tam anūkui baudžiama bylą inicijuoti už jo veiksmus šantažuojant vaistinės darbuotojus tikslu pasipelnyti. Vaistinės darbuotojai yra apmokami pirmos pagalbos suteikimo veiksmų.

Alina

Alina portretas
Vaistininkai nėra apmokyti kaip elgtis ekstremalioj situacijoj.Jie neturi nei teisės, nei patirties...Tik iškviesti pirmą pagalbą.

Ona

Ona portretas
Kuo toliau tuo baisiau. Visus kaltinti aplink ti ne save pačius. Kodėl artimieji neprižiūrėjo savo močiūtės. Kodėl turėjo pati eiti į vaisinę vaistų. Vaistininkės nepaliko likimo valiai iškvietė greitąją .pasirūpino. jei būtų ką daugiau dariusioz vėl būtų apkaltintos kad blogai darė todėl mirė. Močiūtė garbaus amžiaus ir nori nenori ateina toks laikas kai Dievulis pašaukė. Laiminga ji taip išėjusi o ne ant patalo gulėti ir alzhaimerio sulaukti. Atsipeikėkite žmonės ,atsisukite į save ką jūs patys padarėte ,užuot kaltine kitus.

Ignas Urbanovičius

Ignas Urbanovičius portretas
Anūkas

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Matyt anukas koncervatnikas jiems pastoviai euru truksta

tas

tas portretas
anukas tikras issigimelis, pamokyti toki gerai reiketu

Jurgis

Jurgis portretas
5000 mažai laidotuvems ??? Greitoji per 7 min.? Tai nerealus greitis. Kodėl anūkas nenupirko vaistų senolei?

Po šimts

Po šimts portretas
Kietas anūkėlis. Ar tik nebus koks gandragalvių šulas – Verygos bendražygis? Ar tinkamus kompensuojamus vaistus naudojo senolė, kad užsilenkė tik įėjusi į vaistinę? Gal čia Verygos vaistų reformos pasekmė? Gal šis triukšmas tik dėmesiui atitraukti nuo reikalo esmės? ............Jei viskas netiesa, tai anūkėlis tikras nerimstantis paršas, kuriam būtina į šnipą įverti dratą, kad negalėtų knisti kur nereikia.

AGA,SUPRATAU TAIP-

AGA,SUPRATAU TAIP- portretas
LEISGYVĖ BOBUTĖ ĖJO VAISTŲ SAU PIRKTIS IR UŽSIBAIGĖ,O ANŪKAS ATŠOLIAVO PINIGŲ IŠSILAUŽT IŠ TO. . SUPER!

Senelis

Senelis portretas
Kaip pajausiu, kad jau ateina piz.... . Gal spesiu vaistines slenksti perzengti. Tada mano anukams nereikes anglijoje braskiu raveti.

pov

pov portretas
gauja šakalų biznį daro. Kodėl ta mirtinai serganti močiutė po vaistines valkiojas? Kur tada buvo visi jos artimieji? Patys nužudė tada shiknoj sliekų ieško - vaistininkai, mat vashu, neišgelbėjo.

išvada

išvada portretas
Naglas anūkas.

xxx

xxx portretas
Toks rūpestingas anūkas, nesugebėjo pasirūpinti savo sena, sergančia močiute. Panašu, kad jam ta močiutė visai nerūpėjo, kad netgi nežinojo, kad sunkiai serga ir jai negalima pavargti, reikia ilsėtis. O dabar parūpo ,kaip pinigėlių prasimanyti. Toks jau tas jaunimas auga.

senis

senis portretas
90ais stovejo babike su savo geltona zalia raudona, ir gavo uz ka stovejo, litovcu mentalitetas

Anonimas

Anonimas portretas
Nieko naujo, ko tikėtis iš tautiečių? PASIPINIGAVIMU tai vadinasi.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Prostitutė Emma23 jau vadinasi Emma22 ir be jokios sąžinės graužaties toliau platina savo begėdiškus pasiūlymus ir žvejoja klientus. Ji nesupranta, kas yra netekties skausmas ir begėdiškai braunasi į visus "Kauno dienos" komentarus tų jautrių straipsnių, kurie sulaukia nemažo skaitytojų dėmesio. Netgi į tokius, kaip šis. Tik menkystų menkysta gali šitaip elgtis. O ji būtent tokia.

vargetos

vargetos portretas
is mociutes mirties sugalvojo uzdarbiauti

Antanas

Antanas portretas
Viei rašiusieji iš :"Camelijo" parsidavėliai už grašius, galvojate patikėsime jusų paistalais.. Daugiau į Kameliją nekelsiu kojos, kad neišnetų kojomis į priekį su Greituke

Pssipinigauti sugalvojo

Pssipinigauti sugalvojo portretas
Jei toks geras anūkas esi, kodėl už babūnę į vaistinę nenuėjai???

Alex

Alex portretas
Jei bobulė būtų mirus namie- anūkas kaltintų artimiausius kaimynus ir seniūnijos vairuotoją?

Visuomenė privalo

Visuomenė privalo portretas
pažinti savo "didvyrius" , prašau žurnalistų paskelbti anūko pavardę ir nuotrauką.

Tai kiek

Tai kiek portretas
noras užsidirbti? Vaistininkas neturi teisės ligonį gydyti, gudrus anūkėlis galėtų turėti pretenzijų jeigu jeigu vaistininkas ką nors atliktų viršydamas savo kompetencijos ribas.

dabar

dabar portretas
Taps pelninga numirti vaistinej,labai visi susirupino mociute,bet sena ,negaluojanti zmogu ,karsta diena,juk vasara karsta buvo,savi nepalydejo iki tos vaistines

;.blogam anūkui

;.blogam anūkui portretas
anūkas kelia triukšmą, o pats PRIVALĖJAI nueit ir parnešt sergančiai močiutei vaistus...išvis ar tas anūkas rūpinuosi padėdavo močiutei VARGU nes matomai moka tik triukšmaut

Nu jo

Nu jo portretas
Kalti ieškojimas tapo madingas. O be to ir pelningas. Išsiunti blogai besijaučianti artimąjį į parduotuvę, o tada kai jau atsitinka bėda ieškai kaltu. Ir svarbu neužmirškit įvertinti savo skausmo. Jis neikainojamas.

Tai va

Tai va portretas
Užuojauta Camelijos vaistininkams.

uu

uu portretas
dabar kai kas nors kur nors užsilenkia , iškart artimieji puola galvoti kaip čia kokia kapeika pasidarius

Anarhija

Anarhija portretas
nieko zmones nepes,nes sali valdo ir mano sese Korupcija,mes abi nenugalimos ,ar ne Sekliai?, ne cia tunot, sekt reikia virsuneles

Senelis

Senelis portretas
Pagal komentarų turinį čia komentavo "ramunės" vaistinės darbuotojai... O vis tik, žmogaus gyvybė yra brangesnė už jūsų susikurtas sau instrukcijas ramunėlių pasekėjai ir puoselėtojai, nors LR įstatymai yra viršesni už įstaigos sapaliones ...

Ką gi

Ką gi portretas
Užuojauta artimiesiems(tik ne tokiems kaip anūkas), juk jeigu būtų vaistinės darbuotojai intensyviai gaivinę, o močiutė vis tiek mirusi, tai anūko ieškinys per teismą tikriausiai būtų ne mažiau kaip penkeriopas. Gaila, kad toks anūko supratimas.... Juk ir ligoninėse miršta žmonės, nežinome dienos ir valandos....

Žinovas

Žinovas portretas
Kokia anūko pavardė? Paskelbkite.

Renta

Renta portretas
Ryte iseidama is namu visada atsisveikinu, nes nieks nezino ar sugrisi mirtis tyko uz kiekvieno kampo daug situaciju kuriu nekontroliuojame

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu sergančiai močiutei tenka eiti į vaistinę pagalbos,tai jos artimieji nieko verti.Akiplėša anūkėlis nepasirūpino nuvežti laiku pas gydytoją savo močiutę,tik ieško pinigų jai mirus.Nuo kada vaistinės tapo skubios pagalbos centrais?

Anonimas

Anonimas portretas
Sutrauka toks anukelis kai is mociutes mirties nori isplesti is vaistines net 10 tukstanciu. Kur buvo tas savolocius kai mociutei reikejo jo pagalbos kad ir vaistu nupirkti. Stai kokie mes lietuviai esame isgamos net is artimo zmogaus mirties pinigus darom.

u=uojauta , bet

u=uojauta , bet portretas
jei būtų mirus namie tai ką kaltintumėt? Ten nei praeivių nei vaistininkų... Ir dar, močiūtė kaip suprantu sena ir ligota tai ko jos neglobojot ir nepadėjot

Apgailėtinas rėksnys

Apgailėtinas rėksnys portretas
Kur gi buvo tas anūkas, kad neatnešė močiutei reikalingų vaistų. Panašu kad močiutės sveikata jam nerūpėjo. Įvykus nelaimei rado būda pasireklamuot ir be reikalo kelia bangas.

Artūras

Artūras portretas
Pasipinigauti sugalvojo...
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių