Narai Neryje toliau ieško dingusio 15-mečio, savanoriai buriasi naujoms paieškoms (papildyta)

  • Teksto dydis:

Trečiadienį narai Neryje toliau ieško savaitgalį dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio, savanoriai taip pat aktyviai ieško dingusiojo – feisbuke skelbiama, kad ketinama paieškas vykdyti Gariūnų ir Lazdynų tiltų maršrutais, taip pat Gariūnų ir Smiglių maršrutu.

„Paieškos veiksmai toliau tikrai bus tęsiami, ji nestabdoma, nenutraukiama. Kol kas džiuginančių rezultatų neturime. Pareigūnai dirba pagal pradėtą ikiteisminį tyrimą, visuomenė ir artimieji taip pat jungiasi į grupes ir ieško toliau“, – portalui kauno.diena.lt trečiadienį sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja.

Anot policijos atstovės, pareigūnai atlieka daug analitinio darbo – tikrina ir vertina informaciją – bei fiziškai ieško dingusio paauglio.

„Kiek yra galimybių, kiek yra pajėgų bus skirta fizinei asmens paieškai, o visas kitas analitinis darbas vyksta komisariate. Paieška bus vykdoma Vilniaus ribose, yra tiesioginis policijos kontaktas su tėvais ir artimaisiais, bet negaliu pasakyti, kokie yra jų šios dienos planai“, – sakė J. Samorokovskaja.

Dingusio M. Davidonio pareigūnai ir savanoriai sostinėje, palei Nerį, ieško nuo sekmadienio. Rasti įvairūs vaikino daiktai – striukė, kuprinė, telefonas, banko kortelė, ausinės. Vaikino upėje ieškojo ir narai.

„Paieškos veiksmai tęsiami toliau, 9.40 val. vandenyje dirbo dvi valtys ir keturi narai. Paieškos darbus vandenyje koordinuoja policija, ji ugniagesiams nurodo, kokias vietas apžiūrėti“ ,– BNS trečiadienį sakė Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Edita Zdanevičienė.

Feisbuko grupėje „Mykolo paieška“ skelbiama, kad 10.40 val. prie Liubarto tilto grupės jau prisijungė 14 žmonių.

Taip pat skelbiama, kad maršrutu Gariūnų tiltas – Lazdynų tiltas reikalinga 10-12 savanorių.

Maršrutą Gariūnų tiltas – Smigliai turėtų apžiūrėti viena 5-6 žmonių komanda ir eiti dešiniąja upės pakrante.

Tuo metu Liubarto tilto – Lazdynų tilto maršrutui reikalinga 10-12 savanorių komanda.

„Maršrutai derinti su policija, atrinkti pagal aktualumą“ – rašoma grupėje „Mykolo paieška“.

Tai pat laukiama savanorių su savo transportu.

Vilniečio buvo pasigesta šeštadienį vakare. Artimieji per socialinius tinklus paprašė visuomenės pagalbos.

Paskutinį gyvą kontaktą penkiolikmetis su draugais turėjo šeštadienį, apie 16 val. prie Vingio kino teatro. Maždaug po pusvalandžio vaizdo skambučiu bendravo su draugu. 

Turimais duomenimis, šeštadienį 16.10 val. vaikinas išlipo iš 4 troleibuso Kražių stotelėje ir nuėjo upės link, buvo prie Operos ir baleto teatro stotelės.

Mačiusių jaunuolį ar žinančių papildomos informacijos prašoma skambinti numeriu +37061216174 arba policijai 112.

Planuojančiųjų savarankiškas paieškas prašoma remtis žemėlapiu ir stengtis ieškoti vietose, kurios dar nėra pažymėtos žemėlapyje.NAUJAUSI KOMENTARAI

????

???? portretas
????

ne

ne portretas
Čia bus kaip su mergaite po mišką šukavo šukavo o galop pasakė kad tai buvo tik pratybos

Anonimas

Anonimas portretas
Jei netoli yra miškas,sukuokit mišką
VISI KOMENTARAI 10

Galerijos

Daugiau straipsnių