Paaiškėjo, kad yra įrašas: prokuroras K. Palikšos byloje figūravusį jaunuolį vežėsi į sodybą

Grįžti į straipsnį

pasodins ant narkotiku arba papjaus

pasodins ant narkotiku arba papjaus portretas
drasus vaikinas bet bijau jog jam gyvenimo jau nebus jus tik pagalvokite jisai vienas atskleide paviesino pedofilu uzimananciu aukstas pareigas mafijos lizda linkiu jam saziningo ir drasaus advokato

Nenustebčiau

Nenustebčiau portretas
Ir dar, įrašą darė tam kad vėliau šantažuodamas galėtų „uždirbti“ kelionėms į Graikiją su draugu. Bet, matyt šantažas nepavyko, ar pabijojo prokurorą šantažuoti, todėl ir paviešino.

Nenustebčiau

Nenustebčiau portretas
Jei tokia veikla būtų šito vaikino „profesija“. O pakeliui dar ir esant progai pavogti bankinius duomenis. Gal dėl to ir su iškrypėliu prokuroru važiavo.

Pirrrrst \\\\\.../////

 Pirrrrst \\\\\...///// portretas
O tu kiekvieną dieną savo rankomis šikinę valaisi ir tomis pačiomis rankomis valgai. Jo, fekalijos sunkiai nusiplauna.___Skanaus kaprofage.

Tpfu

Tpfu portretas
Kaip manote, iš kur ėmė pinigus bažnyčios klerkas, kad apdalinti jais savo dulkinamą auką? Tikriausiai iš bažnyčios kasos, tos, kuri neapmokestinama jokiais mokesčiais, į kurią jūs sunešate pinigus dėl savo prietaringumo.

Atgarsiai

Atgarsiai portretas
Girdisi iš tikrovę atitinkančių faktų, kad tas jaunuolis jau nuo mažumės buvęs ne tik vagis, bet ir tokiais būdais, kaip dabar girdime, prasimanantis "užsidirbti" pinigų. Atrodo, kad atsiras ir daugiau panašių atvejų, susijusių su šio negatyvaus veikėjo "žygdarbiais". Juk sakoma, kai yra pasiūla, tai yra ir paklausa.

Ir \\\\\.../////

Ir \\\\\...///// portretas
iš tokio Dievo "tarno" tikikintieji mėšlinų rankų ima komunją,nes fekalijos sunkiai nusiplauna.___Skanaus davatkėlės.

Tyli jaunuolis

Tyli jaunuolis portretas
Matyt patiko .prisiminė po daug metu

Aha

Aha portretas
O kaip bylos su nepilnamečiais? Buvo prieš 19 metų moteris prokurorė Vilniuje besidarbuojanti prie nepilnamečių bylų. Jis vyras - galimai pedofilas, ji pati iš viso užribio žmogus. Vaikų bylas surežisuodavo iš anksto ir po to padarydavo gražią statistiką apie neva išaiškinti nusikalstamumą vaikų tarpe. Kyšiai buvo dideli, tėvai net neabejodamas sumūkėdavo nurodytas sumas, kad jų vaikų bylos būtų nutraukiamos. O tas bylų surežisavimas paprastas. Su policijos žinia vienas paauglys organizuoja kitų vaikų nusikalstamumą, kur ar platina narkotikus, ar sumušė ką nors ir vagia. Bet viską tas pats paauglys praneša policijai ir tada atseit išaiškinama nusižengimai tų vaikų. Paauglys, organizavęs vaikus surenka iš jų tėvų pinigus ir perduoda policijai. Iš ten pinigai perduodami į prokuratūrą. Viskas. Byla nutraukiama, jei kas nors nepavyksta, kaltu padaro tą vaiką, kurio tėvas, mama ar seneliai nesumokėjo nurodytos sumos. Tada jau vaikas patenka į rankas pedofilams ir kartais net šou žvaigžde.

Auksti standartai sios profesijis

Auksti standartai sios profesijis portretas
Taigi prokurorai "tratint" gali ko cia pykstat...,jie daro taip ... "tratata"

Manau,

Manau, portretas
pats laikas tą prokurorą patikrinti. Ir tokiam tikrai nėra vietos teisėsaugoj. Ir baisu, kad tokį veikėją tik dabar pastebėjo. Kiek jis jau spėjo pridaryti, belieka spėlioti.

ką daryt ?

ką daryt ? portretas
Žuvis akivaizdžiai pūva nuo galvos . Gana slėpt nusikalstamos sistemos "darbelius " prieš žmones. Kas ta atsiradus LGBT? Kas tie dabartiniai ir buvę "prezidentai" , "premjerai " , etc . Juk sistema akivaizdžiai jau ir į Semą , ministerijų viršūnes paprastų žmonių atstovų tiesiog nebepraleidžia. Juk visi puikiausiai supranta kas daros Lietuvoje jau nuo Garliavos "bespredielo " ,vykdyto aukščiausios valdžios atstovų . Su baisiom paprastiems žmonėms pasekmėm .

?

? portretas
Dabar anuos nori visus šliubavoti?

.........

......... portretas
Bet kas ten per jaunuolis kad visi vyrai galvas pamete..?

pastabusis

pastabusis portretas
Tą nabagą vaiką lyg koks liūnas į save traukia tvirkintojai. Pasiskundė dėl kunigo, tai atsirado toks pat prokuroras, kuris tokiais pat būdais "gelbsti" vaiką nuo galimai bendromis jėgomis sufabrikuotos vagystės bylos. Vėliau turbūt būtų dar koks veikėjas ir eitų vaikas per iškrypėlių rankas.

ko pristojot

ko pristojot portretas
prokuroras jau zadejo ji veztis i katedra sliubui

kur 10 dievo isakymai,,,,

kur 10 dievo isakymai,,,, portretas
Jo kunigai dievu netiki,jeigu tiketu bijotu dievo,dabar kunigai dek lesu eina i kunigus gal is 1000 vienas dar kazkiek tiki dievu,o dauguma tik naudojas proga prasigyventi,nebera nieko svento zemeje,kunigas bus baudziame labiausiai nes apsimetes dievo vardu ka isdaryneja,nieko dievas yra ir viska mato,bus akimirka zavinga apsimeteliams,

nuzmogejamas

nuzmogejamas portretas
Sitaip musu prokoratura dirba,delto visi p----------rai laisvi,niekas ju nesodina,jie jie patys dalyvauja,grazu lietuvoje,net teisesauga dirba is peties,vyrai nemato moteru jiems linksmiau vaikus traumuoti,idomu ar jis turi seima,kad taip jo vaikus paliestu,gal tada suprastu ka daras,as skaitau tokius darbininkus iskastruoti ir paleisti be medicinos ,tegu kraujuoja,kas tokius svolacius uzaugino,

ironija

ironija portretas
neseniai teisėjas R.mikšta išteisino mergaičių "pavežėją" ir tvirkintoją ulvydą. Įtariu, kad išteisinimo taktika panaši....

Ir sakau aš tau

Ir sakau aš tau portretas
Nacistinės rusijos prostitute: marš į būdą išgama tu!

Ir sakyk tu man,

Ir sakyk tu man, portretas
kad atsitiktinai musu valdziose toks 6iknalaiziavimas Ukrainai! O juk pats Zelenskis(!) iteike auksciausia UA apdovanojima vaik3,14siu agenturos BALENCIAGA steigejui gruzinui! Ir neanuliavo apdovanojimo net po pasauli nusiritus skandalui! Neatsargu taip galvoti,bet nenoromis itariu,kad tokie - visi musu Lietuveles "auksciausieji"! Ypac,po tiesiog akiplesisko visokiu "partnerysciu" ir neaiskiu konvenciju stumimo... Ir is kur jie raunasi,tokie!? Negi dideli pinigai ir sunkaus darbo neturejimas daro tokius!? Ar tik musu visu bailumas leidzia jiems bujoti,padejus visa meslina ant visu? Nebera blindu Lietuvoje,o ir pusi ta - Ikea i fanera ir laminata paleido... Liudna!

Iš tų informacijos nuotrumpų galima spręsti

Iš tų informacijos nuotrumpų galima spręsti portretas
Kad prokuroras manė, jog vaikis užsiima prostitucija, todėl jį kvietę, laukė savaitę ir todėl vežėsi pas save.

As

As portretas
Atrodo ką gali visai jaunas vaikinas iš vaikų namų. O pasirodo gali labai daug. Štai kokius minties galiūnus suraitė! Kitiems bus gera pamoka nekelti per aukštai nosies. Šaumuolis!

Prieš tai komentavusiems

Prieš tai komentavusiems portretas
Jų nėra daug, jų yra vienetai ir nereikia gąsdinti visuomenės. Nei mokytojai, nei treneriai, nei kunigai, nei prokurorai, tikrai nėra suinteresuoti luisinti jaunų žmonių ir nėra iskrypeliai. Daugiausia iskryleliu yra kalėjimuose ir psichiatrijos pobūdžio įstaigose. Ktdn priskiria tokiu fantazijų apie nepatikusius žmones, kad ausys linksta klausant, ypač jeigu kuo nors neįtikai kokiam jų balvonjui, ar išvilkai į dienos šviesą eilinį nusikaltėlį. Dažniausiai jie gerų žmonių bijo , kaip velnias kryžiaus, nes nesupranta, kad gerumas gali būti tiesiog dovana, siusta iš aukščiau

pomidoras

pomidoras portretas
koks ten pedofilas- jaunuolis, berods, tai jau 19-metis. Šiaip tai visai egzotiška romantinė istorija. Tegyvuoja meilė, kad ir tarp vyrų !

žiniasklaida visai susivėlė plaukus

žiniasklaida visai susivėlė plaukus portretas
p ediką p edofilą konservatorių bartoševičių, bandė pridengti čekiukais, bet čekiukai pasirodo dar baisiau negu š iknapisiavimas, tai dabar čekiukus vėl bando dengti p edikais, bet jau ne paprastais, bet stambaus kalibro, paėjo kunigai ir prokurorai. Įdomioji dalis prasideda, tad užsiperkam gausiai popkorno ir žiūrim kas toliau.

...

... portretas
Tai tratino ar ne?

Eilinė pilietė

Eilinė pilietė portretas
Labai liūdna, kad kažkodėl visose srityse prasimuša į aukščiausią valdžios pakopą dažniausiai kupini veidmainystės, kurie viešai dedasi patriotais, bet ištikrųjų užsiima blogais dalykais.

Taip, jų daug...

Taip, jų daug... portretas
Vaikų tvirkintojų yra daug. Jie įtakingi. Pedofilijos palaikymui yra sukurtos ištisos industrijos, pavyzdžiui, schemos: pedagogai, treneriai, būrelių vadovai, bažnyčia, teisininkai, policija, medikai, psichologai, socialinė rūpyba, krizių centrai, ligoninės...tie vaikai patenka nuo vieno iškrypėlio ant kito. Ką jiems pasiūlo? Narkotikus ir mainais už tylėjimą duoda galimybę būti Muzikos ir teatro akademijos studentu ar europinio finansavimo programos mainų tarp kelių šalių dalyviu. Galimai. Tie patys nusikalstami modeliai. Pradžia yra lyg nekaltos nuotraukos vaikų jų klasės draugų tarpe, jos patenka kam reikia, atrenkamos aukos ir dirbama gana intensyviai, iš vaiko padaro bejėgį.

Taigi,

Taigi, portretas
pa2lkino vienas - perdave kitam. Uz palanku nuosprendi. Net gerimu dezutes nereikejo! A girdz,Masiuli!?

................

................ portretas
omg

Kur dar jų nėra

Kur dar jų nėra portretas
GALIMAI :Seime pedofilai,bažnyčiose pedofilai,prokuratūroje pedofilai,

to Hmm

to Hmm portretas
ėse veikti?ką siūlai?ar gatvėse sprendžiamos tokios ar kitokios problemos.Žiūrėk,Prancūzijoje,kiek gatvėse riaušininkų buvo,mo pensinį amžių prailgino ir tiek.

to akivaizdus

to akivaizdus portretas
pamiršai dar 1 partiją paminėti,jų jau nuteistas politikas

nu va

nu va portretas
prasideda,kai ir su stankunait em.

Tomas

Tomas portretas
Reikia grieztinti zmoniu priemimo i kunigu studijas . Nes jauciu iteisins partneriste ir simtai lgbetesniku nores tapti kunigais, kad galetu tuokti iskripelius.

O ka?

O ka? portretas
Prokyroras pasitaike is naujaja lyti iteisinimo laukianciuju tarpo?

Anonimas

Anonimas portretas
Yra tokie, kurie meluoja spaudai tikėdamiesi gauti už tai pinigų. Abejoju atr tikrai šitas objektas dar nebus specialiai suklastojes ir įrašo, kad sukompromituoti kitą žmogų į delfio paistalus netikiu.yra tokia šlykšti kategorija žmonių , kurie teikia spaudai neteisingą informaciją

Akivaizdus faktas

Akivaizdus faktas portretas
Tai kaip čia ta pedofilija ėmė staiga ir atsirado, ir pas konservatorius seime, ir pas prokurorus, ir pas teisėjus, ir pas mokytojus, o anksčiau niekur nebuvo tik pas kunigus, garantuotai Kedys su Venckiene buvo teisūs, tik jų tiek privisę kad vieni kitus paslėpė, o tie LGBT tai jų tęsinys, nes tapę pilnamečiais papuola į jų įtaką.

Hmm

Hmm portretas
Aplink vien ištvirkę iškrypeliai.. niekuo negali pasitikėti .. ir dabar seimas dar teisina jų saitus... žmonės kas darosi..! Kodėl neinat į gatves?

pederastai sugriovė Roma

pederastai sugriovė Roma portretas
sugriaus ir eurožopa

Ignas

Ignas portretas
Su prokuroru viskas aišku., bet su kunigu toli gražu.. jei tas jaunuolis mėgsta daryti įrašus tai būtų ir su kunigu padaręs.. dabar kontekstas aiškus kad jis greičiausiai pats provokavo kad galėtų jį apvogti.. juoba kad už vagystes jau buvo teistas ne kartą

ko

ko portretas
Kai Venckienė su Kedžiu sukilo prieš prokurorų luomą, tvirtindami , kad ten pilna pedofilų, tai Kedys paspringo, Venckienė užčiaupta, o Kedžio dukra dingo kaip į vandenį...Tai gal Venckienė teisi?

Ro11

Ro11 portretas
Nu pipiec!kiek prilinde i aukstus postus tu iskrypeliu Nutilo ir vaiku choro visas skandalas

LTSR Teismo Evangelija pagal KGB prokurorą

LTSR Teismo Evangelija pagal KGB prokurorą portretas
Pradžioje buvo Žodis. Žodis buvo pas Prokurorą ir Žodis buvo Prokuroras. Jis pradžioje buvo pas Prokurorą, Visa per jį atsirado, ir be jo neatsirado nieko, kas būtų neparanku Prokurorui. 2009

juk ne už dyką

juk ne už dyką portretas
prokurorai baudžiamose bylose iš prokurorų tampa nusikaltėlių advokatais.

nu net įdomu pasidarė

nu net įdomu pasidarė portretas
prokuroras gi ne iš dvasininkų luomo,o pavardė-Kunigėlis...kaip čia taip? Dar jis neatleistas?O tam jaunuoliui turėtų būti amnestija,juk viešina baisius dalykus,būtinus viešinti

nuomonei

nuomonei portretas
Visose profesijose yra žmonių su nukrypimais. Panašu, jų daugiau ten kur žmonės dykaduoniauja. Didžioji dalis kunigų paprasti ir nuoširdūs žmonės. Tik gaila kad sistema juos žaloja, dėl draudžiamos santuokos. Tai yra katalikiškas paveldas, kurio sistema veikia gana anti krikščioniškai. Sėdi ant pinigų maišo ir neišdalina jų vargšams kaip Biblijoje parašyta, prieš eidami rodyti pavyzdį kitiems. Eiliniai kunigai yra daug paprastesni, tačiai pas juos yra valdžios hierarchija ir galiausiai tarnauja imperiniams tikslams. Tokia sistema veikia sustabarėjusiu pagrindu ir dažnai nėra tikro gyvibingumo šaltinis. Juk tai panašu į pagonių ritualus.

S(eu)bas

S(eu)bas portretas
Na, pradeda aiškėti kodėl vaikų tvirkintojai atsiperka pabarimais. Panašu, kad teisūs buvo Kedys ir venckienė.

kvailumui ribų nėra

kvailumui ribų nėra portretas
Iš kur pas kunigiukus pinigai,juk algų negauna/tai babytės-avytės sunešė..neškit dar,pensijas visas atiduokit

to kas vyksta

to kas vyksta portretas
tu ka is medzio zemyn galva nukritai-taigi ten visi tokie jeigu ka

Anonimas

Anonimas portretas
O tai tas prokuroras dar neatleistas?Nuo kada į sodybas vežasi žmones liudyti?

Prokuratūroj

Prokuratūroj portretas
Taipogi pedofilijos dvokas

Taigi

Taigi portretas
sventame raste rasoma,kad Dievas yra visur ir be jo valios ku6plaukis i batus nenukrenta! Betgi lietuviui - reikia bizuno ir tijuno! Siuo atveju,kunigo...

kas vyksta ?

kas vyksta ? portretas
tai prokuroras iskrypelis ar kaip

Anonimas

Anonimas portretas
o pavardė???čia tikrai tokia jo pavardė

nuomonė

nuomonė portretas
Jei Dievas yra,jei norite melstis,tai galite daryti anmie,bet kur,bažnyčia nėra Dievas, šitokios istorijos ,kurių pilna,ir jau seniai privertė atsisakyti bažnbyčios,negaliu žiūrėti nė į vieną kunigėlį,nei į vieną, neleisčiau,akd jie liestų vaiko galvelę krikštijant, ar kaip...Viso gero, mlada,dievas nereikalauja eiti į velnių namus-bažnyčią

Tiesa

Tiesa portretas
Tokia ,kad reikia pradėti visų išgamų medžioklę,perdaug nesiaiškinant...nes jau prieitas liepto galas. Dar ilgai miegosim? Kieno vaikas sekantis?

Vieša paslaptis

Vieša paslaptis portretas
Kad tarp tei sėjų ir pro kur orų yra pdf iškrypėlių. Venskienė apie tai ir sakė. Bet žinot, kaip paslaptis suriša? Labai gina toks tokį..

Visiski

Visiski portretas
Slykstynes naudojasi paciais silpniausiais visuomeneje. Kaip gali prokuroras kaltinamaji veztis i sodyba? Normalus zmogus sitaip nesielgia.

vadinasi ne tik kunigelis pyd.....as

vadinasi ne tik kunigelis pyd.....as portretas
bet ir prokuroras , manau ir teisejas su advokatu bus is to pacio agrastu darzelio........

o

o portretas
kažką barė, kad mirtina nuodėmė, jeigu kiekvieną sekmadienį nedalyvauji Šv. Mišiose...Liūdna, kad dingsta pasitikėjimas žmonėmis, kurie laikomi sielos ganytojais.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių