Pavojingos vaikų pramogos

Tevas

Tevas portretas
Paziurekite kas darosi aplinkui ,kaip beprociai tuos vaikus tempe ant kalnų.Apie pasekmes bepagalvoja.

Vika

Vika portretas
Gaivinimo priemonė, tai "gera"...))) Suaugę žmonės esat, ir , galvokit ką darot .Saugokit nuo nelaimių savo atžalas. Išeitų, kad visus medžius reikia iškirsti, kad " netrukdytų " ).Nu, jau ne. Saugokitės , ir neverkit.

Anonimas

Anonimas portretas
Medis kaltas, super mamytei ant kelio išdryso išaugti, nupjaut!!! Tegul eina į oficialia spec. tokioms infantilėms pritaikyta čiuožyklą susimoka pinigus ir čiuožinės saugiai. Va tokioms infantilėms reiktų vaikų teisių apsaugos tarnybos, kaip jinai išdryso vaikui tam spec nepritaikytoje vietoje leistį čiuožinėtį ir dar su kažkokiais vyrais kurie vaiką išdryso pastūmtį! Taip jam sukeldamas fizinį skausmą! Na o grūstį sniegą į burną kad galėtu kvepuotį tai iš vis nežinau kur tokie debilai tokių medicininių žinių prisigaudo, snukiaknygei matyt... Atimt!!! :)))

S.S.S.

S.S.S. portretas
dabartiniai tėveliai tai tik sugeba ką nors kaltinti. Tai jeigu tavo vaikas dar nesugeba savarankiškai čiuožinėti, tai turi pati jį ir prižiūrėti, čiuožti kartu ir pan. Čia tavo vaikas ir tavo atsakomybė. Ar ten įteisinta oficiali čiuožykla, turbūt kad ne. Vadinasi kur tik kalniukas ten ir čiuožinėjate. Tai tokiu atveju ieškokite kalniuko be kliūčių ir čiuožinėkite į sveikatą. Mūsų laikas mes vaikai patys čiuožinėdavo kur tik susigalvodavome, irgi visko būdavo, bet niekas nesiskundė. O dabartiniai tėveliai tik inkšti sugeba, ir kalti visi aplinkui tik ne jie patys...

pensininkė

pensininkė portretas
kaltinti lengviausia gal pati pripažink savo klaidas reikia vaikus prižiūrėti juk leidai čiuožti o ką medžio nematei

justas

justas portretas
O prie Sajungos 14 kas darosi ?i gatve vaikai leidziasi nuo kalno o vazineja ta gatve tai kas antras Sumacheris

Vitalja

Vitalja portretas
Juk nereik nieko kaltinint tik savę.Vaikai ir tėvai per daug atsipalaidavo,užtai taip ir gaunasi.Vaikus reik prižiūrėti,kur jie be būtų.

Anonimas

Anonimas portretas
Visa vaikystę buvo taip čiuožinėta miške tarp pušų buvo ir atsitrenkta, buvo ir verkta, nieko, gyvas sveikas. Pušys irgi sveikos. O tai mamytei lai sau galvą nusipjauna, vis tiek ten tik siūlas yra ir tai tik kad ausys nenukristu. Jei jau taip bijai dėl savo vaiko tai prižiurėt reikia o ne kaltint čiuožyklą, ar obelį... Aptvers obelį, trankysis į aptvarą..
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių