Vilniuje surengta akcija prieš kaukių dėvėjimą: tarp sulaikytųjų – O. Šurajevas

Mindaugas

Mindaugas portretas
Čia Surajevo giminaitis?

Anonimas

Anonimas portretas
skydeli permatoma galima deveti, o kaukes nepermatomos negalima deveti?

tai bent grėsme?

tai bent grėsme? portretas
Negi kelia grėsmę keli žmonės su plakatais? Ar ne juokinga,juos taip bausti, persekioti? Juk kiekvienas gali išreikšti savo nuomonę? Juk niekam nepakenkė kelių žmonių protestas? Kuo jau skiriamės nuo baltarusių,jei jau ir kelis žmones persekioja policija ?? Kaip visada -dvigubi dugnai...Viena deklaruojam kita darom.

byviai

byviai portretas
ir tešlagalviai, daugiau nieko.

Tikiu

Tikiu portretas
Nes esu plautasmegenis debilas

modernioji inkvizicija

modernioji inkvizicija portretas
..

tikiu

tikiu portretas
nes nemastau

Cha

Cha portretas
Bet kiek laimės buvo purvasklaidos atstovams kai mentai suėmė pora žmogelių. Kaip maitvanagiai prie dvėselienos.

tikiu

tikiu portretas
Mano manymu pusdurniu ir nesveiko mastymo zmogeliu SOU Manau kad tokius butina izoliuoti nuo visuomenes nes jie labai pavojingi mums visiems nes kas gali garantuoti kokiu veiksamu gali imtis sie mano manymu nesveiko mastymo zmogeliai As labai saziningai laikausi visu per karantina paskelbtu reikalavimu visu atstumu ir apsaugos priemoniu o tuo metu tarp musu mano manymu nestabilios pschikos ir iskrypusio mastymo zmogeliai be jokiu apsaugos priemoniu vaiksto organizuoja demonstracijas ir platina virusa As labai pasipiktines kur musu valstybes atsakingos tarnybos kad leidzia siem individam viesai reikstis ir demonstruoti savo nepaklusnuma valstybeje ivestiems grieztiems apribojimams As labai nusivyles kad vaistybeje nera grieztos konroles ar laikomasi ivesto karantino rekalavimu Man labai idomu kiek dar sie nesveiko mastymo zmogeliai durins tautiecius ir zemins medikus ir ju pastangas kurie kovoja uz zmoniu gyvybes

Ot debilai

Ot debilai portretas
Jiems rekia bauda israsyt ir pas psichiatra nukreipt...

ALGIS

ALGIS portretas
Karantino metu tokie rekordai , kaip Smetonos laikais , reikia steigti koncentracijos stovyklas ir talpinti jose visus streikuojančias atplaišas .

Gaila

Gaila portretas
Kad dar atsiranda bukapročių,kurie protestuoja kad atkreiptų į save dėmesį,nes daugiau nieko nesugeba,o tie jauni žmonės ar tėvų neturi ,kad paprotintų ir nedarytų gėdos visai giminei ,visas pasaulis dėvi kaukes ,o šie priedurniai "gudresni" ir vaidina ,kad jiems nusispiaut į mokslininkų pasisakymus,tokius žmonių kurstytojus tai porai dienū susodinti į cypę ir ,kad gerai pagalvotų apie savo sapaliones,o apie tą komiką tai nėra ką kalbėti ,jam psichiatrū pagalbos reikia ,nes jau nejuokinga,kada taip žmogus voliojasi ant grindinio su kauke ir vaikus gąsdina visai durnas

NeLietuviai

NeLietuviai portretas
Turetu būt, teisiami kaip veikima prieš šaly, vat ir įstatymai, dar nauda komikams daro...

@@@

@@@ portretas
to PUTINAS jūsų valdžia jus seniai jau ubagais padarius

PUTINAS

PUTINAS portretas
Jusu lietuviska valdzia padaris jumis ubagais .taip jums ir reikia avinai

TAIKDARYS.

TAIKDARYS. portretas
KORONOVIRUSAS-TAI YRA AMŽIAUS AFERA

As

As portretas
Coviidijotai

feu

feu portretas
O normalių žmonių buvo proteste?

+

+ portretas
Visais laikais, visos valdžios vadovavosi lozungais "Kas ne su mumis - tas prieš mus" O demokratijos juk tik pas Lukašenką nėra.

Stop Virus

Stop Virus portretas
Kadangi visiems zinoma, jog surajevas yra pederastas, tai galimai jis barsto zmogaus imonodeficito virusa per placia siknaskyle, todel butina tokius ligonius izuolioti karceryje ir gydyti lazdomis per inkstus.

.

. portretas
tai kokioj priesaikoj policija įpareigota auklėti maskarada ?

tam AŠ Manau 500 eurų bauda>

tam AŠ Manau 500 eurų bauda> portretas
Kaip supratau esi Stalino gerbėjas. Kitų nuomonių čia būti negali. Tik viena tiesa. Tad eik Stalino pakalike ir būčiuok raudona komūnistinį partijos bilietą čia nekaišiojas savo komūnistinius kliedesius.

AŠ Manau 500 eurų bauda>

AŠ Manau 500 eurų bauda> portretas
Manau,kad jie protestuotojai yra parsidavę Putino klanui,ardyti ramybę Lietuvoje.Jei tu jautiesi teisus ko maukšliniesi kapišoną ,kita visai be kaukės ir aš neorganizavau.Manau visiems jiems už sąmokslo teorijų skleidimą ir viruso nepripažinimą baudos pio 500 eurų.Nes per juos tokius parsidavėkius ir bankrotuoja įmonės,karantinas tęsis.Kodėl valdantieji tokie pat buki ir nebaudžia? Kaip yra Australijoje,Tailande tai dideles baudas susimokėtu.Todėl ten viruso ir nebėra.

#

# portretas
Vokietijoje iki šiol ir nuo pat pradžių viskas stabiliai kaukės tiksliau bet koks skuduras ir tik kad negautum baudos privalomS PC ir t.t ir pan... O tam kad išėjus į balkoną parūkytį kuriame draudžiama rukytt ir dar kaukę devėtį tai tik LR...

algis

algis portretas
Galit sakytikad Lietuvoje nera durniu,tai jau nejuokinkit.Sestadieni galiejote pamatyti savo akimis tokiu durniu kurie protestavo pries kaukiu dieviejima.Na stai jums ir itodymas,net vadinamas zinomas zmogus Surajievas ir tas protestavo.Sakykit ar jis neduirnas.net policija gavo surasyti protokola kaip jo durnumo irodyma.

kaukiu

kaukiu portretas
devejimas lauke nenormalu

dzo

dzo portretas
Ir apskritai ,gal galit mirusiuju bent pavardes paviesinti kaip kad buvo 1 pasaulinio karo metu -zuvusiuju sarasai-kiti dziaugdavosi ,kad ne jie...

Keturi Šančiokai

Keturi Šančiokai portretas
Pusdurnių renginukas . Vertinkim kaip acto garintojus nr 2. Žvengiam ir traukuliuojamės :) O mes tai darysim mitingą už plokščią Žemę .

$

$ portretas
Čia tas ne lietuvis pasipiarint straipsnį užsakė? Prieš porą dienų butent šita purvasklaidos priemonė minėjo jog Baltarusijoje jau 100-as dienų vykstą masinei susiburimai nesilaikant absoliučiai jokių saugumo priemonių ir tai mūsų purvasklaidai normalu, tuo lab kad tuos galimai infekuotus mūsų LR valdžia be jokių apribojimų išskėstom rankom visus prima.Prieš tai buvo BML kur ir buvo visiškai nusispjsuti į COVID, įskaitant ir Lietuvą kur buvo pažeidibėjamas karantinas, buvo ižeidinėjami policijos pareigūnai.... Bet mentai ( ne pareigūnai) ne tik kad nebaudė, bet dar juos ir saugojo...

vladas

vladas portretas
Tai va,kokie pas mus ,,protingos" ,,žvaigždutės".Manau ,kad tas protingiausias iš tų debilų.

Ęė

Ęė portretas
Farai minzės tai ne kaukės

P

P portretas
Pirmoi vietoi farai turi dėvėt kaukes one golfo kalnierių o paskui baust kitus

tai

tai portretas
Kiek ten tu zmoniu buvo,tiek daug rase o cia tik saujele

Nugi

Nugi portretas
Dėmesio stokojantis nebrendyla narciziukas :D

noxci

noxci portretas
Labusai-klumpakojai yra vergu tauta,jie yra susiskalde ir tikrai niekada neprotestuos pries valdzia,nebent vienas ant kito ponu valdziai skunda parasys..Apgailetina tautele,neturinti savigarbos ir orumo...

dzo

dzo portretas
Kol medikai su valdzios ir ziniasklaidos pagalba medzioja alia virusa -mirsta tukstanciai zmoniu,kuriems mediku pagalba buvo isties reikalinga-Geda parsidaveliams medikams.

Tik didelės baudos atgrasys ....

Tik didelės baudos atgrasys .... portretas
Tik didelės baudos bukus atbaidys nuo sąmokslo teorijų.O parinkti vietą izoliavimusi nuo virusi ,viešbuti ar koki bendrabuti ir susimoka už viską patys.Negalime metų,metus dėl kažkokių bukų būti uždaryti,bankrotuoti įmonės.Kas ji ir juos tokiam elgesiui paragino ir kiek sumokėjo?

ALGIS

ALGIS portretas
Bausti visu griežtumu , KARANTINAS , TAI ĮSTATYMŲ NUMATYTA TVARKA , KAIP SUTRAMDYTI LIGOS PLITIMĄ , TAI NE ŽMOGAUS TEISIŲ PAŽEIDIMAI , O JEIGU JIE TAIP DARO , KLAUSIMAS AR JUOS GALIMA VADINTI ŽMONĖMIS .

Manau

Manau portretas
Kad mūsų didžiausia bėda kitataučiai,juk jie daugiausia kiršina mus.O ir nuskambame visame pasaulyje su nusikaltimais ir didžiausia dalis pavardės kitataučių.Tikra bėda.

to verygacare

to verygacare portretas
nereik cia tu ruskiu,ka jie cia pamete tie okupantai

Nuomonė.Reikia tvarkos.Demokratia nepadės tokiems bukiems.

Nuomonė.Reikia tvarkos.Demokratia nepadės tokiems bukiems. portretas
Duoti į kailį ,kad prisimintu ilgai.O bauda ir susirgus nepriimti į ligoninę.Tegu dvesia tokie.

Verygacare

Verygacare portretas
Ką čia pezat nuvalkiotas klišes apie rusus, trolius ir "kiršinimą". Olegas "fajnas bičiukas", visai ne putiniškas, net gi "antiputiniškas", tik jau gerokai išsikvėpęs. Reikėtų pailsinti galvelę, pasisemti minčių ir idėjų "bairiams"

ANONIMAS

ANONIMAS portretas
ZOMBIAI-JUMS NETGI SKAFANDRUS LIEPS NEŠIOTI-DURNIAI ESATE

Anonimas

Anonimas portretas
reikia vyt lauk namo i rusyna ta arabajeva,lai maskolyne ten mitingus renge

troliai dirba pilnu pajegimu,

troliai dirba pilnu pajegimu, portretas
RUSAI specialiai daro protestus,kirsina zmones,dirba pagal putino pavedimo,,ju tikslas kad kuo daugiau ismirtu zmoniu,bet nepagalvoja kad patys irgi ten atsidurs,

Nu jo

Nu jo portretas
Ne komikas, o kvailys. Tuščis vieta.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių