Su sovietų okupacija kovojusiam partizanų vadui – pagarba ir gėlių vainikai

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Tiems, kam tikrai rūpi partizaninės kovos istorija, yra prirašyti tomų tomai atsiminimų su konkrečiais kaimų pavadinimais, žmonių vardais ir pavardėmis, datomis. Skaitykit, švieskitės!

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Nei baugino, nei tuo labiau žudė savų žmonių partizanai - kas kirs šaką, ant kurios sėdi? Jei būtų plėšikavę, nė pirmos žiemos nebūtų peržiemoję, jau 1945 pavasarį būtų nelikę jokių partizanų. Žmonės juos ne tik maitino, apskalbdavo, apsiūdavo, bet ir slėpė, slaugė sužeistus ar susirgusius. Partizanai kaimiečiams nebuvo nei didvyriai, nei banditai, bet bėdon patekę artimieji, giminaičiai, kaimynai, draugai ir pažįstami. Todėl padėjo partizanams kuo galėjo, nors buvo sunku ir pavojinga. Ir jei čia vieno komentatoriaus babai jie buvo banditais, tai toji baba - garantuotai buvo skundikė, NKVD informatorė, jei ne agentė.

DIEDUKAS

DIEDUKAS portretas
gal parašytu,kiek ešelonų su karine technika šis banditas nuleido,kiek ešelonu su tremtiniais išlaisvino.Ar kaimo mergų išdulkino,kiek kaimiečių,kaimo mokytojų,atėmę samagono ir prigėrę,išaudė.Dabar tu išžudytu šeimų pinigais,banditams paminklus stato.Gal tegul patys statosi savo stabams.Sovietai savo stabui leninui surado pinigų.Aš prieš,kad mano mokesčiais būtu statomas paminklas LIETUVIŲ ŽUDIKUI.

to ale

to ale portretas
nu jie juk kovojo uz laisve,o kas perbego pas okupantus tas tapo ju priesais... kiti i miskus nuvare kad sibiran neisvestu,dar kiti i okupantu armija et nenorejo ir i miskus nuvare...o valgyt juk norejo,nu ir varydavo i kaimus naktim baugint kaimieciu kad pavalgyt duotu...

Anonimas

Anonimas portretas
Mirtis pokario pamiskiu banditams. Garbe ir pagarba liaudies gynejams. Prisimename 53 000 banditu nuzudytus nekaltus lietuvius

dar tikintiems "holokausto" kliedesiais

 dar tikintiems "holokausto" kliedesiais portretas
Visa oficiali žmonijos “istorija”-atviras žydaujos melas: sunaikinta-tiesa.jimdo.com/blog

AK

AK portretas
Čia tas pat, kaip p. V,Lansbergis per bokšto užpuolimą iškišo sa barzdelę ir išrėžė "eikite prie bokšto ,nes ten dar mažai "auku" . Tuo metu jau link bokšto šliaužė rusu tankai. Kiek žuvo nekaltų žmonių. Ar reikėjo? Nuo banditų nukentėjo ir mano tėvas, bet paminkle Vozbutuose, jo giminių pagalba atsidurė ir jo pavardė. Tėvas buvo bežemis tuo metu ne kolūkyje tai paprastas valstietis. Laimė liko gyvas su veide bandito pistoleto rankenos žyme veide. Atėmė ką tuo metu turejome: palta, batus, lašinius, duona. Čekiškėje visi buvo išguldyti su mano tėvo rūbais. Gal jiems, kaip "didvyriams" pastatyti paminklą. Juk ten jų žuvimo vieta. Idomu , kiek tokių paminklų reiktų pastatyti?

Ale mokėk tu tep išsigalvoti

Ale mokėk tu tep išsigalvoti portretas
ka neva ruskiai persirengdavo partizanais ir eidavo žmoniu žudyt:D). Ruskiui tada buvo po'h'ui tie žmonės. Anie galėjo bet kuri i tep paimt nušaut. Na bet daleiskem ka tep darė. Tai ką tada veikė lietuviški miškiniai? Grybus rinko ir džiovino? Kodel mano baba nepasakojo apie kitokius darbus tik kap kaimietuku mokytoju kaktu žvaigždem deginima ar valstiečiu šaudymą? Ką veikė tuo laiku šiti geruoliai didvyriai banditai?(kitep mano kaimietė baba anų nevadino). Ką dar išsigalvos banditu palikuonys susivienije su durnių i niekšu klastojančių istorija gauja?

Vėtra

Vėtra portretas
Žmogus kapinėse paminklą pastato maksimum už 5 tūkstančius , valdžia už - 50 tūkstančių. Kokius reikia baigti ekonomikos mokslus , kad taip sugebėti taškytis pinigais .

to tai ir buvo

to tai ir buvo portretas
buvo ten tas filmas propagandinis uzliuliuot lietuviams,visi tie filmai apie kara mazai teisybes turintys,ten kgbistai savais tikslais mulkindavo liaudi komunizmo naudai apie visagalius komunistus ir visagalia tarybu sajunga...

Nezabitauskui

Nezabitauskui portretas
"Ginkloti rusai, baltarusai ukrainiečiai kazachai ir t.t" gaude balataraišius naciu pakalikus. Kad jie vel neprakakotu Stalino gražinto grobio:)

O

O portretas
Galima sužinoti nors vieno mušio istorija vadovaujant Vangui?

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Kaip tik stribas, taip šuva. Būtų žmogus, nelotų, bet paklaustų, o ką čia veikė ginkluoti rusai, ko jie bastėsi po mūsų kaimus ir miškus? Ar nors vienas kaimietis lindo į bunkerį, kol tų okupantų čia nebuvo? Ne ant tų lojat, stribų palikuonys!

gyventoja

gyventoja portretas
kam statyti patiems paminklą jei valdžia pastatys ir ne už kelis tūkstančius o už dešimtis tūkstančių juk per karą visi kovojo ir daug žuvo nereikėtų išskirti vienų ar kitų ir visus reikėtų gerbti vienodai o iš tikrųjų tos teisybės tikrosios teisybės vargu ar kas žino

Anonimas

Anonimas portretas
>kaunietei.Esi kaimietė,o ne kaunietė,iš kur taip gerai pažinotum tuos "didvyrius",juk jų buveinės buvo ne mieste,o miškuose bunkeriuose.Taigi neteršk kauniečių vardo.

smerš.ui

smerš.ui portretas
Jie nemirė,bet Nudvėsė tode giriose į olas sulindę kaip vilkai.už kokią Tėvynę jie ten miške kovojo? Gelbėjo savo kailį ir tiek.

Kaunietei

Kaunietei portretas
Kap iš Kauno,taip ir durne.

kauniete

kauniete portretas
tu,nedamustas [smesc] mesgali!! islysk ,brude. Musu Lietuvos didvyriai -yra dvieju okupaciju {rusu komuniagu ir vokieciu -fashistu] pasipriesinimo drasuoliai-didvyriai..O tokie smirdziai "smerciukai" tai tik uzsilike bezdukai

Anonimas

Anonimas portretas
Ar tai pagarba?Manyčiau,kad visa tai primena tarybinių laikų paradą.Ar tos "didvyrio"giminaitės jaučiasi gerai,surengusios tokį pagerbimą.Geriau jau pačios pastatytumėt kad ir kuklų paminklą savo artimam žmogui,o ne tokiu būdu pasireklamuotumėt.

SMERŠ

SMERŠ portretas
Mirtis miško banditams! Gyveno kaip žiurkes pasislepes.taip ir mire.

tai ir buvo lietuviams..

tai ir buvo lietuviams.. portretas
"..Banditai nesiodavo pilotes su zvaigzdemis. Kartais persirengdavo ir Lietuvos kariuomenes uniformomis, kai reikedavo zudyti ir kalte suversti Didvyriams..." Fainas,tas fimas-Никто не хотел умирать 1965 фильм на рус. с Банионисом Tai kas ten buvo banditai ? -(ir tie ir kite - visi buvo-lietuviai) (job sik mat..)---- LIETUVIAI!! BET , ne- "rusai" ir ne "zydai"..!!..!!

tomas

tomas portretas
O Šimašius ar dalyvavo minėjime? Gal ir pamnklo neleis statyti, o pastatytą - sudaužys?

Politologas

Politologas portretas
Kažin, ką apie šias laidotuves pasakė "Русский мир" ("Rusų pasaulis") idėjinis vadas, nevykėlis KGB eks-majoras, sugebėjęs po KGB mokyklos baigimo gauti paskyrimą tik į komunistinę Rytų Vokietiją, visų čečėnų ir arabų bičiulis draugas Liliputinas?

> tautietis

> tautietis portretas
Banditai nesiodavo pilotes su zvaigzdemis. Kartais persirengdavo ir Lietuvos kariuomenes uniformomis, kai reikedavo zudyti ir kalte suversti Didvyriams. Prakeikti azijatai-arabai.

Adolfa Ramanauskas-Vanagas

Adolfa Ramanauskas-Vanagas portretas
Nesuprantu pats, kaip as pramazinau papjauti komjaunuoli V.Landzbergi ir "elektriko" Polikarpo seimyna

Anonimas

Anonimas portretas
O kur paminklas banditu nuzudytiems 53 000 lietuviu. Isgamos, tai jie NE ZMONES.? Ateis laikas ir maes jus issaudysim kaip pasiutusius sunis landzberginiai svolociai ir zydsaudziai 53 000 nekaltu zmoniu kraujas saukiasi kersto zudikams.

tautietis

tautietis portretas
amzina panieka banditams ir ju uztarejams zudziusiems lietuvis vyrus moteris ir vaikucius,ir nekriuskit jaunimui smegenu , banditai buvo banditais

Nezabitauskas

Nezabitauskas portretas
Anoniminiai, Stalinas yra tik jūsų dievukas. Ir Klaipėdą, ir visą Lietuvą su Vilniumi jis pasiėmė sau. Klaipėda ir Vilnius ne Stalino paveldas, bet Stalino grobis. Laimei, kartais istorija būna teisinga, dalis Stalino grobio jau grįžo teisėtiems šeimininkams (dar liko užgrobta Karaliaučiaus sritis, daug Suomijos, truputį Latvijos ir dar kai kas).

as

as portretas
panieka pokario banditui terorizavusiam pamiskiu gyventojus

ir

ir portretas
vel sionvundersuniskas loimas tiesiog izulumas ciniskas ko noret juk berijos dusanskio ir kt genai ;;;;;;

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Švesim mirimo gimimo perlaidojimo dar truksta krišto ir vestuviu.

man patinka:))

man patinka:)) portretas
'',,Ne žydų reikalas ką Lietuviai garbina.." ?? Tai, kodel EP ..Lietuva "atstovas" -senas, ir hitras zydas - Monia Zinger( katras dabar tapo-lt.kalba)-Emanuli(is) Zinger(is)? Jums!!(del HumaroJumaro) tas- fainas video-Как отмечают День Победы в Израиле. Парад в Иерусалиме 9.05.2017..:))

Makas

Makas portretas
Naujai isrinktasis buvo labai uzsiemes?

Kauniete

Kauniete portretas
Geda seimai,passkupno paminklotevui,o daro vel pompa,kad valstybe ismstu pingeliu.as kaip piletete esu pries tokia pagarbandukreles,tai mano nuomone

to,,

to,, portretas
".. Na Vilnius ir Klaipeda irgi yra Stalino paveldas:)Ne?." O Kas negerai dabar lietuviams su Stalina(gzugasvili)-pavelda?Polska Vilno-tapo Vilnius!! Vokieciu MEMEL, tapo "lietuviu".. Klaipeda!!KAS.. dabar lietuviams ir -..vel negeraI?? Gal , dabar.jaunems lietuviams "truksto pederastu paradu" Klaipedos Centre??:)

Burzuazinis nacionalistas

Burzuazinis nacionalistas portretas
Per metus nesugebejo pamin kla pastatyti??? Kosmaras!!!

...

... portretas
Ne žydų reikalas ką Lietuviai garbina; kada mums savo žudikus atiduosit?

Anonimas

Anonimas portretas
Apgailėtina, nauja XXI amž. lietuvos religija - banditų garbinimas!

Nejuokinkit

Nejuokinkit portretas
Su kokia ten sovietų okupaciją jis kovojo kaimo trobose? Dek pragare niekuo dėtų žmonių žudike!

Anonimas

Anonimas portretas
Zydsaudziai po karo nuzude 53 000 lietuviu. Prisisproge samogono galvojo kad tai Raudonoji Armija. Mergas pirma nusaudavo o paskui tratindavo kol dar siltos buvo. Slyksti zydsaudziu ir lavonpisiu tauta paminklus SAVO didvyriams stato cha cha cha ....... Jau geda uzsienyje sakyti kad esi lietuvis.

Anonimas

Anonimas portretas
tam . speji rasyt komentarus matyt rubliukus medinius gauni gerus

To .

To . portretas
Na Vilnius ir Klaipeda irgi yra Stalino paveldas:)Ne?

.

. portretas
Varyk troli i maskva, savo stalino paveldo sergetojams, genocido vykdytoju anukams, batu laizyti. Nors greiciausiai ir nesi lietuvoje.

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai

Kaunietei iš Kaimo konservatoriu patlaižuniai portretas
Kiek lietuvos gyventoju žuvo nuo tokiu partizanu. O laisvės nėra
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių