Vilniečiams slaugos paslaugas teiks rekonstruota Šv. Roko ligoninė

  • Teksto dydis:

Vilniuje baigti Šv. Roko ligoninės (buvusios Antakalnio vaikų poliklinikos) pastato rekonstrukcijos darbai, kurių vertė siekė beveik 20 mln. litų. Čia bus teikiamos slaugos ir globos paslaugos.

Vilniuje baigti Šv. Roko ligoninės (buvusios Antakalnio vaikų poliklinikos) pastato rekonstrukcijos darbai, kurių vertė siekė beveik 20 mln. litų. Čia bus teikiamos slaugos ir globos paslaugos.

„Darbai baigti laiku, kaip ir buvo planuota. Tai  moderni, erdvi, šviesi, šiuolaikiška slaugos ligoninė specialiai tam pritaikytame pastate su modernia įranga ir aplinka“, – sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Rekonstrukcijos metu atnaujinta daugiau nei 6 tūkst. kv. m patalpų, pakeisti langai, durys, virš  buvusio baseino ir pagrindinio korpuso pastatytos papildomos patalpos. Atnaujintoje sveikatos priežiūros įstaigoje įrengti du papildomi, pritaikyti lovų transportavimui,  liftai.
Atnaujinant  pastatą didžiulis dėmesys buvo skiriamas žmonių su negalia poreikiams. Regėjimo negalią turintiems ligoniams čia įrengtas liftas su  Brailio rašto žymeniu, įrengta koplyčia. Atnaujintoje ligoninėje yra daugiau nei 80 palatų ir 240 lovų.

Bendra projekto vertė su medicinos įranga ir baldais  siekia 20 mln. litų,  statybos darbų vertė  – apie 18 mln. litų, iš kurių didžioji dalis, daugiau nei 15 mln. litų Vilniaus miesto savivaldybės, apie 3,5 mln. –  Europos Sąjungos lėšos, 623,8 tūkst. Lt – valstybės lėšos.

Slaugos ligoninės Tyzenhauzų gatvėje ir Antakalnio gatvėje Sapiegų parke sujungtos nuo 2013 metų  sausio 1 dienos. Sujungtos sveikatos įstaigos gavo  Šv. Roko ligoninės pavadinimą.

Rekonstrukcijos darbai vyko 1,5 metų, kuriuos vykdė UAB „Irdaiva“. Planuojama, kad atnaujinta ligoninė visu pajėgumu pradės veikti gegužę.NAUJAUSI KOMENTARAI

SIGNATARŲ KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS

SIGNATARŲ KREIPIMASIS VARDAN LIETUVOS portretas
“Tautos ir valstybės išlikimui pražūtingo pavojaus akivaizdoje būtinas visuotinis Lietuvos susitelkimas bei susivienijimas.” Signatarai pasirašo kreipimąsi, o mes vieningai pasirašom peticiją va čia peticijos.com/kreipimasis_vardan_lietuvos
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių