Vilniaus savivaldybė žada atlikti papildomus sovietinių daugiabučių patikrinimus

Anonimas

Anonimas portretas
dar prisideda vibracija pravaziuojanciu tackiu,kada tuos namus state tackiu simta kart maziau buvo,beto dar prisdeda ir gatviu tiesime naudojami vibratoriai,kurie vibruoja grunta kad sukietetu,o pamatams tai nekas

Marius

Marius portretas
Taip.

patikslinimui

patikslinimui portretas
Ir įdomu, kokie gi motyvai turėjo būti pas tą meistrą, kad nupjaudinėti atitvaro armatūrą, tikrovėje - plienines plokšteles, 15 aukšte esančiame balkone? Kokias narkotines medžiagas jis turėjo būti kartu su buto savininkais pavartojęs? Iš tikro tai visi tie sovietmečiu statyti namai yra siaubingi. Ypač - jei nebuvo prižiūrimi. Nesakau, kad dabar nepasitaiko broko, bet sovietmečio namai - tikras košmaras. Keista, kad jie dar visai normaliai stovi ir panašių incidentų pas mus nedaug. Antai Rusijoje ištisomis laiptinėmis "susilanksto" reguliariai po neva eilinio dujų nuotekio, į kurį šiaip jau buvo atsižvelgiama projektuojant tuos namus. Masiškai išgriautos laikančios pertvaros pirmuose aukštuose? Galbūt. Bet irgi kažkaip nesitiki, kad tai vienintelė priežastis, nes tokie "nuotykiai" ten jau tęsiasi ne vieną dešimtmetį.

meluoja

meluoja portretas
Net renovuojamuose namuose pažeistiems balkonams su ištrupėjusiu betonu ir nurūdijusia, atlūžusia armatūra neskiriama jokio dėmesio. Siuntėme nuotraukas, kalbėjomės, įrodinėjome. Rezultatas - gelžbetonio žaizdos buvo užteptos polistireno klijavimo mišiniu. Viskas! Net neleido patiems užbetonuoti. Todėl dabar tos visos Vilniaus savivaldybės kalbos atrodo tragikomiškai. Jie porą pasirinktų namų patikrins, padarys "pokazuchą" ir viskas.

L?

L? portretas
Spartinkite daugiabučių atnaujinimą. Bent jau laiku sandarinkite blokų sandūras tik ne makroflekso ar kitokiomis putomis. Laikykitės technologinių reikalavimų ir sovietiniai namai stovės dar bent 50 -80 metų. O griuvusio balkono atitvaro namo techninę priežiūrą vykdė bendrija ar mano būstas?

to visiems

to visiems portretas
prie ko cia meras ir balkonai,ne jis tuos namus state, beje sikart geras meras papuole,pritiese dviraciu taku mieste,o buvusieji tik daug pliurpdavo

>Marius,< \\\\\.../////

&gt;Marius,&lt;  \\\\\...///// portretas
matei?????

visiems

visiems portretas
Nejuokinkit! Juk balkono laisvas kritimas tai vilniečiams dar vienas jų mylimo mero - liurberalo Šišimačiaus siurprizas! Jam nereikia, nesinori leisti pinigų ir prižiūrėti nei balkonų, nei kitokio broko, jam svarbiau išparceliuoti Vilniaus senamiestį kartu su archi-archi-tiek_to-tu, svarbiau vidury miesto pabarstyti smėliuko Vilniaus kačių ir šunų džiaugsmui, nuiminėti Lietuvos patriotus primenančias lenteles, pervardinti jų vardais pavadintas gatves ir išplauti pinigų artėjantiems rinkimams! Sveikinimai vilniečiams išsirinkus toooookį merą!

Patikslinimas

Patikslinimas portretas
Panašu, kad buvo meistras kuris nupjovė arba pažeidė metalinės tvirtinimo detalės. Savaime atitvaras nukrist negalėjo. ieškokite meistro.

Jooooooooooooooo \\\\\.../////

Jooooooooooooooo  \\\\\...///// portretas
Kuloku pastuksens sienas ir nustays expertai,griūs ne griūs.Jie laikini pastatai chruščiovkės,galiojimo laikas jau pasibaigęs.Girti varylos virino,kur garantija ir tai ilgai išstovėjo.Griaut ir naujus statyt,vietoje to aplipdymo.

Marius

Marius portretas
Ne balkonas nukrito, neišmanėliai. Nukrito balkono atitvaras, balkono sienelė! Tai esminis skirtumas, nemokšos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių