Verslo kultūra: noriu laikausi sutarties, noriu – ne?

Grįžti į straipsnį

Vilkas

Vilkas portretas
Nieko keisto tai tikras europietis. Pasakė ir pamiršo. Melas afioros apgavystė, tai tikro europiečio pagrindinis bruožas.

cha cha

cha cha portretas
Tokie senatvės nesulaukia. Kada kas nors ras jį griovyje šunų apgraužtą.

tadas

tadas portretas
ka bekalbet apie verslo kultura, kai valstybe neturi jokios kulturos?

Diedukas

Diedukas portretas
Deja dabar taip vykdomas biznis. JAV net įprasta girtis kaip apgavo ką nors ir iš to išlošė. Ko jūs norite iš verslininkų, jei politikai kaip nendrės, vieną dieną sako vieną, kitą jau kitką. Nebėra pasaulyje tokio dalyko, kad sukirtai rankomis ir gali būti tikras, kad tavęs neapgaus.

Algis

Algis portretas
Cia tik vienas klausimas. Ar buvo sulauzytas kontraktas. Jai ne, tai bereikalo straipsnius uzsakinejat ir kita karta pasisamdykit geresnius advokatus. Jai sulauze kontrakta tada teismas turi nuspresti del zalos.

O kodel gi

O kodel gi portretas
verslas turi laikytis sutarciu,jei ju nesilaiko valstybes!? Juk jokios "laisvos rinkos" nera buve,o dabar nebera ir istatymu! Galima taikyti "sankcijas",isradineti "kainu lubas", "konfiskuoti ar isaldyti" saskaitas,aktyvus. Galima tureti atvira OPEC karteli ir daug panasiu. Kuo gi verslas kitoks!?

GG

GG portretas
Kultūra ??? Verslo tikslas par.rinti pirkėją , klientą bei konkurentą . Visa aritmetika . Idealiu atveju taip kad jie net nesuprastu .

erao; mi

erao; mi portretas
tai čia "demokratijos" šalis, tai nėra ko stebėtis - noriu vykdau įsipareigojimus, nenoriu - ne. Susitari - po to lauki veiksmų, bet vykdytojas net nebeatsiliepia į jokius bandymus susisiekti - tyli kaip žemė. Gryni JAV laukiniai vakarai. Jei nenori ar negali - tai taip ir sakyk, negaišink. Reikėtų palikti tada ir laukinių vakarų ar senovės Romos įstatymus - patys piliečiai gina save ir savo teises. Apgaudinėji - atsiimk ir bausmę, jokie valstybiniai organai vis tiek nepadės, jie skirti tik gaišinimui ir savo aplinkos reikalų tvarkymui, ne veltui vadinami savivaldybėmis ar jų įstaigomis (patys save valdo).

to klausimėlis

to klausimėlis portretas
Adomas Mickevičius nors gimė Lietuvoje (dabar Bialorus) bet rašė lenkiškai.Taigi lenkų rašytojas. Todėl užrašas dviem kalbom.

Yra žmonės

Yra žmonės portretas
Ir yra niekšai. Ir tai jie laiko savo profesija.

Kada

Kada portretas
po velnių,suknista ,,media", ims skirti Vilnių nuo Klaipėdos ,Klaipėdą nuo Kauno? Jeigu nėra temų,aktualių miesto gyventojams,geriau pateikite kryžiažodžius.Tada nereikės sapalioti apie dešnijį tiltą per Nerį, arba apsukti upių tėkmę.

Klausimelis

Klausimelis portretas
Kam tas lenkiskas uzrasas ant A. Mickeviciaus atminimo lentos? Kada Lukiskiu aiksteje Vytis stoves?

Anonimas

Anonimas portretas
cia svogeriu krastas DDDD

Faktas

Faktas portretas
Tiesiog užsitikrino, kad konkurentas nedalyvaus aukcione. O kodėl aukcione negali dalyvauti jungtinis pirkėjas iš karto? Ar taip valdžiagyviai neleidžia?

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Nieko nauja. Gegužiukas visada išmeta mažesnį paukštelį iš lizdo.Tik padoriame pasaulyje šis vabalas, žmogumi negali jo vadinti , po tokio sandorio turėtų tapti žinomas kaip smirdanti ranka. Tokiam niekas nenori duoti rankos , nes ilgai ją reikia plautis po to jeigu netyčia prisilieti.

"Dvylika kėdžių"

"Dvylika kėdžių" portretas
Ostapas Benderis

Stiklas

Stiklas portretas
Parodo snukis sito padaro koks jis saziningas.Reikejo sutarti daryti gera su siuo cigonu.

Nezurnalistas

Nezurnalistas portretas
Dienos citata: "Prie saziningos verslo kulturos iprate (x......firmos) verslininkai"
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių