R. Šimašius: pliažas Lukiškių aikštėje neprieštarauja gerai moralei, todėl liks

Anonimas

Anonimas portretas
Jis toks zemaitis, kaip tu lietuvis. :DDD Jei ne zemaiciai, butum dabar bulbasas.

realybė

realybė portretas
Ar gali chamas iš žemaitijos vadovauti sostinei?

ALGIS

ALGIS portretas
JIS ELGIASI KAIP PIEMUO , pasirodo PIEMUO IR MIESTE YRA P I E M U O .

Miau,au au au \\\\\...//////

Miau,au au au \\\\\...////// portretas
Masinis mūsų šikinykas,ačiū miiieruuiii,tik žmonės trukdo dieną,o naktį tai jau atsiškam į valias ir prieš mėnulį pasideginam.

> o'Žys \\\\\.../////

> o'Žys \\\\\...///// portretas
Tu pats kvailas kaip čebato aulas. Šimašius tik privežė smėlio į aikštę, o toliau už jį pluša ir jam reklamą daro proto pigmėjas Karbauskis su savo tešlagalviais.

o'Žys \\\\\.../////

o'Žys \\\\\...///// portretas
Iki kokio žmogus nusirita KVAILUMO,jieškodamas pigaus POPULERUMO.

Tai tik buvo reklaminė provokacija, o dalyviai - pasitarnavo

Tai tik buvo reklaminė provokacija, o dalyviai - pasitarnavo portretas
Galų gale pasiskaitykite, ką reiškia žodis " paplūdimys ar pliažas." Be vandens telkinio upės, jūros, ežero, prūdo tai joks paplūdimys, tai tik pripilta daug smėlio miesto viduryje su gultais. Jei manote, kad gera idėja, tai bet kur galima kaitinti šonus.

...

... portretas
kremliaus troliams nepatinka pliazas .gera ideja .

Taip, Agne

Taip, Agne portretas
Taip, tam kaimo japui šmaš. agbar laikas kraustytis į savo kaimą ir pasidomėti, pasiskaityti, kas yra istorija, istorinė vieta, bei etika ir estetika. Matosi, kad tai jam nesuprantami dalykai.

Agnei

Agnei portretas
O kaimieciu vieta ten, kur jiems vieta: kaime!

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Karbauskis - geros moralės sergėtojas.

Šimašius pademonstravo laisvę būti idiotu

Šimašius pademonstravo laisvę būti idiotu portretas
Nieko naujo.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
O, man patiko. Guli kelios persenusios, nukvakusios ruselės ir demonstruoja savo nuvytusias grožybes. Po tokių grožio seansų ne vienam praeina noras būti nuodėmingu.

Lukašenkos agentūra?

Lukašenkos agentūra? portretas
Kai A.Beliackį išduoti, tai Šimašiaus vadovaujama TM net padavė į teismą vieną iš Lietuvoje veikiančių komercinių bankų ir bylą laimėjo. Beliackio duomenis buvo perduoti kolūkio idiotui, A.Beliackis pasodintas į kalėjimą. Dabar vėl savotiška meilė Lukašenkai rodoma. Kuo skiriasi paplūdimio Lukiškių aikštėje atvejis nuo "Bulbaš holo" prie Kurapatų Minske? Niekuo!

O estetikai?

O estetikai? portretas
Išbjaurotas nelogiškai miestas.

Jojonas

Jojonas portretas
Šimašiui yra dar kur plėstis:ant Laisvės kovotojų kalvelės atidaryti barbekiu zoną:juk niekas taip neišlaisvina piliečių,kaip paskrudęs šašlykiukas ir šaltas alus!O apačioj atidaryt nudistų pliažą :juk visi turi pajust liberalų skleidžiamą laisvę.O vinim į Seimo karstą būtų baro atidarymas pležia prie aikštės fontano su alučiu ir vynuku!Nebent Karbauskis skubos tvarka Seime fontaną jūra paskelbtų...

tai

tai portretas
nukvakes socliberidijotai su visokiom armoskom bei nilsonais nezinia is kokio briuspydarino atvyke truksta tik negru tame /pliaze/ ir visas durnynas gal varyga kaip psichologas patikrintu sveikata bent ko gero si liga ma sine kuria galima vadinti socvyrusine kai smegenys pra deda funkcionuoti nuo perteklynes informacijos ir pradeda sizofreniskai fantazu.oti ka mes ir matome visame tame runkelturgelyje?...

Agnė

Agnė portretas
Pliažas turėtu būti ten kur ir jam skirta vieta. Prie vandens telkinio.

Anonimas

Anonimas portretas
Kada ji isteks kaip muse is barsciu?

Atsiprašau,

Atsiprašau, portretas
už padrikus žodžius komentare.Nespėjau pasitikrinti.

Kvailybėms ribų nėra

Kvailybėms ribų nėra portretas
Nė vienas bent kokį supratimą turintis nepavadins miesto aikštėje supiltą smėlį pavadinti pliažu.Tiesiog pasigailėtinai atrodo Šimašiaus ir Armonaitės toje aikkštėje susodinti ar suguldyti jų partiečiai tik šitaip suprantantys,kas yra LAISVĖ.O dėl poilsio negalintys vykti į Palangą ar kur kitur nejaugi kelio nebenutuokia,kad čia pat yra čia pat prie Neries pakrantės,netoli ir Valakampiai.

p'Rąstas \\\\\.../////

p'Rąstas \\\\\...///// portretas
Palaukit ką kalbės šimošiaus užtarėjai,gerbėjai kai tame Šim'pleže',po savaitės kitos, bus kačių,šunų šūdų daugiau kaip smėlio.Kodėl pro pirštus žiūri į to pamišėlio 'kūrybą' atsakingos tarnybos,ar laukia masinio užkrato.Kas tada atsakys.

taigi

taigi portretas
Žmogau - kas Tau yra.

Anonimas

Anonimas portretas
juk ta aikste pati tinkamiausia vieta sinagogai, juk kiek jau privaziave arabu i sostine

Simonas Daukantas

Simonas Daukantas portretas
Šikmašius yra kaimo japas iš Tauragės. Jis istorijos pajautimo neturi ir neturės.

Už portretas
Tik nukvakusiems pencijonams viskas vis dar asocijuojasi su kovom..Gyvenkim ir džiaukimės kiekviena gražia diena.Šaunuolis meras, puiki idėja!

Isvezkite smeli

Isvezkite smeli portretas
Ir pasistatykite paminkla,tada apsiraminsite,baigsite kaltinti mera,kuris stengesi,kad butu zmonem geriau.

Kriu - kriu...

Kriu - kriu... portretas
Kai moralę dabartiniais laikais neegzistuoja - tada nėra kam ir prieštarauti. Bet sveikam protui, manau, neprideda daugiau vingių. Viskam yra sava vieta ir paskirtis. Taip, kad centrinė aikštė ne žaidimui su smėliu arena.

simasius

simasius portretas
idomu jei toks simasius pliaza padarytu vietoje kur buvo vykdomas holokasutas. save gerbianti tauta sitam ponuliui greit parodytu vieta. dabar sneka nesamones liberaskindas.

Pravoslavų arkivyskupas

Pravoslavų arkivyskupas portretas
Chrizostomas dar atkūrus nepriklausomybę pasakė: "Laisvė blogų žmonių rankose yra blogis". Auksiniai žodžiai, nors tada keistai nuskambėjo...

...

... portretas
Niekaip negalim paneigt kad tas Vikniaus š'Mašiukas tik vykdo mossado 'zadanijas': "Čia JOKIO gojų prisiminimų kvapo turi nelikt!"

vištos walmora\\\\\\///////

vištos walmora\\\\\\/////// portretas
Kas manot,kad 'pliažas' įrengtas tinkamoje vietoje ir atitinka sanitarinius rekalavimus,spaudžiam ŽALIĄ

...

... portretas
jaunimas patenkintas pliazu o tarybiniai zmones nepatinka.

to jai

to jai portretas
ei jei tau lt nepatinka varyk savojon arabijon

to antiek

to antiek portretas
pats tu kvailys kaimieti!

Ant kiek \\\\\\...//////

Ant kiek \\\\\\...////// portretas
reikia būti kvailam,kad viduryjie miesto,be vandens telkinio padaryt 'pležą' ir dar tokioj vietoj.Tas pamišėlis turi už tos nesąmonės iškaidas, sumokėt iš savo kišenės.

per

per portretas
sunki tema alia simasiams kada yra pokštas, o kada tyčiojimasis. Pliažas bendra prsme senai rekalingas gerai sutvarkytas- neries paklantės baisos, o vieta plažams puiki, Lukiškių aikštė tai atmintis, kuria saugoti ir gerbti reikia patiems, o ne stebėti kiek apdergus sakralines, reprezentacines vietas rašys pasaulio laikraščiai, todėl ir rašo, kad apdergėm, kitaip nutylėtų , bet suprasti abiturientų valstybinio egzamino tema, net ir senai baigus mokyklą kitiems neiveikiama užduoti. Laisvės nereikia švęsti, bet mėgautis or ne kažkas atskiras lipdamas kitiems ant galvos, aikškindamas , kad švenčia laisvę ir ką tai primena ? mankurtus? žmones iš inkubatoriaus,? be ateities , be praeities? su kokia ideologija tapatinama?

Pasirodo,

Pasirodo, portretas
egzistuoja dvi morales.Viena yra nuo Dievo, tikroji, ir liberastine.Liberastinei galima palinketi isnykti be pedsaku.Kaip ir atsirado.

pirma

pirma portretas
reikia turėti tą gerą moralę.

kazkoks labai jau iskreiptas tavo Simasiau

kazkoks labai jau iskreiptas tavo Simasiau portretas
supratimas apie morale... toks lyberastinis visu vaivorykstes spalvu......

>Cha cha cha

>Cha cha cha portretas
Lenino paminklas buvo pastatytas okupantų, irgi tikslu, kad žmonės užmirštų savo tautos praeities tragedijas, bet dabar tas smėlis juk ir pasityčiojimas, po kažkadaise buvusiomis kartuvėmis, gulėti ant šmašinio smėlio

Anonimas

Anonimas portretas
Reikia koncervams ten paminkla pastatyt už nuopelnus užslap. KGB archyvus gera vieta.

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Vatom nepatinka pliažas.jiems patinka stabas Lenino.

jai

jai portretas
šitas parazitas pabandytų smėlio privežti pvz. į Panerių vietas, ten kur žydai buvo šaudomi, o dabar ten žmonės važiuoja paminėti žuvusius, tai šitas veikėjas ir 5 minučių savo poste neišbūtų, o Lukiškių aikštėje juk praeityje korė lietuvius, dar ir kgb rūsiai priešais, kur vyko represijos, na išgamoms į tai nusispjauti, juk lietuvių kantrybė berybė

Safyras

Safyras portretas
Labai gaila, kad politikai savo vaikystės ar jaunystės metų nepraleido tikrame Klaipėdos ar Palangos pajūryje, nes atvežtinis smėlis , fontanai ir televizorius negali atstoti tikros jūros ošimo ir tikro, gaivaus oro. O tokį pliažą gali kiekvienas pasidaryti savo kieme, sodyboje, nes kėdžių ir pripučiamų baseinų galima nusipirkti bet kokiame prekybos centre... Išnaikino visas pionierių stovyklas, kuriose galėjo visi už simbolinę kainą pailsėti, pasportuoti, pašokti prie laužo ar pažiūrėti tikrą nuotykinį kino filmą. Todėl ir mėtomi visų mokesčių mokėtojų pinigai bet kam, nes kai kurie politikai ir verslininkai jaučiasi nebaudžiami... Jie gali pasipriešinti ir policijai, gali naikinti dokumentus, gali vaikščioti po teismus, kol sueis senaties terminai, gali imti ir duoti kyšius. O smulkus verslininkas ar tarnautojas iš savo algos negali nusisamdyti visos armijos teisininkų, kad jį apgintų, nes skiriasi algos ne tik dešimtimis kartų, bet ir naudos iš to nebus...

Anonimas

Anonimas portretas
ale tas meras fuinioj uzsiima,miesto saligatviai baisus duobeti o jis kazkokius papludimius centre daro,geriau saligatvius atnaujink tingini mere!

to lietuva

to lietuva portretas
liaudis prie tarybmecio buvo! dabar lt pilieciai!

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Prie ko cia morale is viso. Reikejo tiesiog p-i-s-t-i-- Karbauskiui is paciuzos i galva ir viskas ir butume is karto tureje svento kankinio paminkla. Ir apacioje butume uzdeje uzrasa, didysis morales sargas zuvo garbingai nuo paciuzos

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Stebiuosi - kiek galima be jokios kontrolės tratyti Vilniečių pinigus, nejau neliko jokios kontroliuojančios organizacijos? Čia kaip - užsimanai, suspnuoji ir darai ką nori už kiek nori? Čia vadinasi laisvė ir demokratija dabar?

Puciu ir p1mpalu smeliukas

Puciu ir p1mpalu smeliukas portretas
Neblogai butu jei tas pliazas butu pervadintas i nudistu plezas vidury centro :D

...

... portretas
Jei jau kalbat apie laisvę, tai reikėjo tą smėlį katedroje supilt; kvarco lempas sukabinus ten vilniečiai galėtų ir žiemą pimpalų mosavimo laisve džiaugtis :s

Zmones ilsisi

Zmones ilsisi portretas
Vaikuciai zaidzia. Ka matot blogybes? As nematau. Kas blogai padaryta? Gal uzteks grumtis su praeitimi,gyvenkite ateitimi. Ir vieta yra tinkama. Nedarykite kapiniu ,nestatykite statulu ,o gyvenkite gyvenima,ka Jums meras Simasius ir linki.

Lietuva yra liaudis

Lietuva yra liaudis portretas
Tai turėtų nutarti liaudis, o ne valdžia. Jei liaudžiai patinka pigiai ilsėtis Vilniaus širdyje, o ne leisti didžiulius pinigus Palangoje tai tada tegu mūru ir stoja už šį sprendimą. O dabar atsibodo, jog Grybauskaitė save vadino Lietuva. Dabar dar kas nors išlenda ir vadina save Lietuva????

Tai kaip iseina

Tai kaip iseina portretas
Simasius nubrauke , uzpyle smeliu Lietuvos egzistencijos istorija. Tai iseina jis vienas valdo Vilniu , Tauta jam ne motais. Galima tikimybe, link rudens , kai smelio sezonas baigsis vietoj, pliazo padarys daug tualetu, pakabins tv ir transliuos......Galima tikimybe, kad "G" taskas bus perkeltas I aikste. Gal Meras pervargo?

Nukankintųjų vardu su viltimi

Nukankintųjų vardu su viltimi portretas
Reikia padėti šiam žmogui ir bent jau paaiškinti, kad: pliažo įrengimas kaip toks apskritai, su morale niekada nėra nesiejamas, nes su sveikata siejamas, kur sveikame kūne ir moralė nekvestionuojama. Tačiau pliažo įrengimas Lukiškių aikštėje - su sveikatos gadinimu siejamas, kur pasiligojusiame kūne ir moralė bus sekinama. Būtų moralu iš pono mero pusės, kad vis tik jis pliažą perkeltų į iš tiesų jam skirtą vietą, kad ir prie upės Vilniuje su ta pačia atsigavimo po pandemijos nata!

šitam moralės žinovui debilo snukeliu

šitam moralės žinovui debilo snukeliu portretas
liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

Klp

Klp portretas
Ten gi lygių galimybių "piliečiams" įrengta!!! Balsuokit žmonės už išigimėlių partiją!!!

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
reikia gi suprasti, kad Karbauskis su Sirinskiene visa gyvenima p-i-s-o-s-i su paciuzomis ir jis taip ir nudves per visa savo gyvenima nesuprates ka reiskia p--i-s-t-i-s be paciuzu

Anonimas

Anonimas portretas
Kada jis gris i savo Taurage?

Juodai \\\\\.../////

Juodai \\\\\...///// portretas
nusibodo žiūrėti į to pamišėlio snukį.

liberalo moralė

liberalo moralė portretas
ironiškai skamba

pirmiausiai reikia zinot ,kas per sutverimas

pirmiausiai reikia zinot ,kas per sutverimas portretas
ziurint lyebragrasto akimis yra ,,GERA MORALE ,,meslino penio aplaizymas yra ..geros morales ,, etiketo virsune .........

Kažin

Kažin portretas
kodėl toks keistas tas mero supratimas apie "gerą moralę"- ar pagal jo supratimą tie ,kurie prieštarauja pliažo įrengimui Lukiškių aikštėje yra "amoralūs"?

Žąsis

Žąsis portretas
Šis vyriškis tikrai unikumas, reto.............žmogelis.

Uh

Uh portretas
Kas aplaužys šitam nebrendylai ragus, jis tikrai ligonis.......

Manau

Manau portretas
Kad Šimašiui su galvelę negerai? Arba paveikė gėjų reikalavimai?Tiesiog nesuprantamas dalykas iki ko nusiryto mūsų sostinė? Pliažu! Vajetus kas darosi to mero galvukėje.

tai

tai portretas
Cirkininkas sąmoningai kelia triukšmą, nes bet kokia reklama yra reklama, o liberastų šutvė gi apgailėtina, kitu būdu į seimą nepateks - be šansų.

Psichiatrė

Psichiatrė portretas
Toks pliažas, tai iškrypėlių susirinkimas.

Šaunuolis

Šaunuolis portretas
Šaunuolis Meras!

Kolukio pirmininkas is naisiu

Kolukio pirmininkas is naisiu portretas
REIKALAUJU GRAZINTI I LUKISKIU AIKSTE NE VYTI, O MEDINE TOTORIU MUSULMONISKA MECETE, KURI STOVEJO AIKSTEJE IKI ANTROJO PASAULINIO KARO!

Juk

Juk portretas
Tai smėlio dėžė vaikams ir suvaikėjusiems.

...

... portretas
Taip, gojų TYČIOJIMASIS iš savo sakralių vietų žydų moralei neprieštarauja... ne taip kaip kad toks pliažas šalia buvusių Sporto rūmų (kur, beje, ir upė arčiau).

.....

..... portretas
Babyface
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių