Paaiškėjo, kas imsis toliau tvarkyti slenkantį Gedimino kalną

Aris

Aris portretas
Tam pusdurniui kuris palaimino medžių kirtimą Gedimino kalno papėdėje priteisti visas milijonines išlaidas. Būtų pamoka kitiems. O vardą ir pavardę įrašyti į Lietuvos istoriją. Suskio kuris sugebėjo nugriauti Gedimino kalną, Lietuvos istoriją.

ir

ir portretas
??? ar yra nors 1 atsakingas tautai uz kalna ir jo tvarkyma nes siame kapitalbiurokratyzme visi kratosi atsakomybes nei nacsaugumas / nei /vsd/ kur visi tarnauja /kazkokiam ponui/ bet ne tautai kurios puse turejo palikt namus nes trukde socmafijai prisiplest kas daroma ir siandien.......

runkelvatnike

runkelvatnike portretas
jei nemoki rasyt tai nors nekeverzok nesamoniu sioniste.....

AS manau

AS manau portretas
Gedimino kalna apklijuos 30 milijonu eurais tai jis ir nebegrius.Koks navaras bus is tu milijonu kaikuriem politikam,valdininkam.O prokuraturai pritruks irodymu.Juk visada taip.

Eks

Eks portretas
Ekshumuokit Gedimina, isdauzys id io tus griaunancius istorija. Is sigi meliai zemiausio lygio

...

... portretas
Nieko naujo, tas jūsų š'Mašius tik griaut viską moka...

Tiksliau -

Tiksliau - portretas
paaiškėjo, kas įsiPASIsavins 30 mln.?

Kontrole

Kontrole portretas
Gera lesyklele susikure demonai. Dabar kokius 5 metus siurbs biudzeta.

štai kiek kainuoja šaliai

štai kiek kainuoja šaliai portretas
bukumas ir užsispyrimas sunaikinti medžius, augusius ant kalno.

Simas

Simas portretas
Išpjovė medžius, dabar lei nugriauna ta pilį ir problemos neliks, nebereiks kišti pinigų. Greičiausiai augalijos sunaikinimui vadovavo asmuo kuris mokyklos nelankė arba grynas miestietis kuris savo gyvenime nėra buvęs miške ir nežino kiek medžio yra virš žemės, kad tiek pat jo yra ir po žeme tai tie šlaitai ir neslinko.

kur

kur portretas
musu /superpatriotai/ je leidzia musu valstybingumo simboli Gedimino pyli tvarkyti neaisku kam ir tai niekam neidomu isskyrus pinigus ir kada baigsis si veidmainyste kurios pagrindu u. spec. t. tik ir laukia kad mes netektume musu pagr. valstybes simbolio kaip tvirtybes ir tautos palaikymo isikunijimo ir matosi to siekia su atideliojimais ir neaiskiais ir neafisuojamais ./projektais./ kurie iki siol slepiami tai gal vsd susiidomes jei /dirba/ tautos labui ?......

jei

jei portretas
ir toliau bus ruosiami kazkokie /projektai/ kurie seniai privalejo buti /sulipdyti/ dar ruosiamasi iki kitos vasaros tai aisku viena kad kas prie ju /dirba/ nes 1 darbavosi zydas tai ir si karta neatmeskim sionistu ......

Kaunas manau

Kaunas manau portretas
Reikia atsodinti medzius,o specialistus juos nurovusius bausti,kad padengtu visas islaidas.Nesupranti nekisk nosies kur nereikia.O valdininkam maziau naudotis tais milijonais.Ne tai jie musu visu.

Nuomone

Nuomone portretas
Jeigu kGedimino kalna sakai nugriauti,o milijonus tuos atiduoti pasalpiniam pragerti? O emigruojantis tegu kuriasi Lietuvoj ir kelia jos ekonomika.Piketuoja ,streikuoja,o ne iseko kur jau zmones issikovojo sau gera.Vazaiuoja vistu pesti.Ne daugelis ten gauna normalu darba.Gyvena kaip bomzai.

LKL

LKL portretas
Emmaa Ar neber kas bekruša kad lendi su savo pasiūlymais į Gedimino kalną.

Anonimas

Anonimas portretas
Ar jum neatrodo ,kad ta EMMA reikia supakuoti uz tokius skelbimus.Kauno diena jums pasireiksti

Jeigu

Jeigu portretas
tokios didžiulės išlaidos neužtikrinančios rezultato, tai gal geriau tą kalną nugriauti? Pigiau bus atsimenant kad didžioji dalis Lietuvos piliečių skursta arba išvažiuoja negalėdami išgyventi. Jeigu esi ubagas, reikia atsisakyti visko kas yra ne pirmos būtinybės..

Tai dawai

Tai dawai portretas
perleiskim dar kokias 3 ukrainieciu brigadas per kalną ir po metu-kitu /kuomet jau išsunksem visus finansavimo piningus/ tas kalnas pats nugrius. Kap kad griuva kasdien mūsu Lietuvos senamiesčiai istoriniai dvarai ir pilys.

Reporteris

Reporteris portretas
Brangios tos valdininkų klaidelės 30 mln.€!!!

Pasidomėjau , kam reikia sakyti ,, ačiū,,

Pasidomėjau , kam reikia sakyti ,, ačiū,, portretas
tuo metu seimo valdanti dauguma buvo konservatoriai + liberalai .... Ministras Pirmininkas A. Kubilius - konservatorius . Nuo 2010 m , jei neklystu , po Kultūros ministro Vilkaičio , ministru buvo paskirtas liberalas Gelūnas . Štai tik tiek .... ir tada kaip suprantu prasidėjo pinigų ,, įsisavinimas,, )))))

Šviečiamės

Šviečiamės portretas
2011 m pabaigoje sparčiai pradėti retinti Gedimino kalno medžiai .... Kas tuo metu buvo Lietuvos seimo valdanti dauguma , kas buvo kultūros ministras ?

Juokastu

Juokastu portretas
30mil.ot auga apetitas pas valdžios,štai greit sužinosime naujus milijonierius

Anonimas

Anonimas portretas
simasiau laukiam atsakymo tas kas LEIDO NEBERA givuju tarpe ! o apsodinti reik priversti bufetava !!!!!

Aja

Aja portretas
O kodel yra nenubausti kas ji suarde, iskirto medzius?

Kas

Kas portretas
pamenat, kuriais metais ta problema prasidėjo? Tada straipsnyje buvo patikinta, kad kalnui sutvarkyti pakaks 3 mln. eurų. Tikriausiai tie eurai jau investuoti, o rezultatas nepasiektas. Bet... dar visai visai trupučiuko pritrūko - tik 30 mln. Smulkmena. Mes turtingi. O ir vėl niekam nebus aišku, kas už tuos pinigus padaryta, kiek vienas ar kitas darbas konkrečiai kainavo... (O kam mums žinoti, po to tik nesimiega...)

Eglutė Šaunuolė.

Eglutė Šaunuolė. portretas
Tikiuosi Kazachai pradėjo ir pabaigs šitą epopėja.

Oho

Oho portretas
Tuo metu kai žmonijos kosminiai laivai sverbesi i kosmoso platumas! Vilniuje...

Eligijus Masiulis

Eligijus Masiulis portretas
Labas Simasiau, as jamu sita darba.

tulpes@lrpk.lt

tulpes@lrpk.lt portretas
Tai monolitu uzpili ir viskas ir kaip tik isipaisys i vientisa Brazausko rumu ancambli

skaitytojas

skaitytojas portretas
uz tokia suma pinigu tai galima nauja kalna supilti ir dar liktu valdziai i kisene isidet

vaje,vaje,nu ir sulaukem laiku ,silpnaprotyste,

vaje,vaje,nu ir sulaukem laiku ,silpnaprotyste, portretas
Simasius tik lentas nukabineti nakti temoka,vilniu paversti pajuokos abjaktu,kazkodel nematyti to drasuoliaus Simasiau,kur tu pradingai,kalnas griuna o ponas Simasius tik naktimis laksto po vilniu kaip stalino laikaisir ziuri ka dar nudausti lenta,paminkla,visam pasaulyje yra visokiu laiku paminklu bet niekas ju negriauna ,tik vilnius viska griauna ,ruosia zydams nauja israeli,

simasiau laukiam atsakymo,

simasiau laukiam atsakymo, portretas
kas dave leidima iskirsti Gedemino kalno medzius,kur tas pilietis ,kada jis jis apsodins kalna medziais,ir bus paviesinta jo pavarde,,,,kada tokie veikejai nes atsakomybe uz savo parasus,,,,,kada bus viena karta bausmes tikros o ne zmoniu akiu mulkinimas, KADA,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
I kauna perkelt pili.o vilniuje vietoj pilies .kpncervatoriams psminkla pastatyt arba veliava vaivorikstyne pakelt.

Pensininke

Pensininke portretas
KADA PONAS V. LANDSBERGI, ANOT JUSU PASAKYTU ZODZIU PRIES 25 METUS , KAD BUS ASMENINE A T S A K O M Y B E . KADA LIETUVOS LIAUDIS SULAUKS TOS ASMENINES ATSAKOMYBES UZ PJAUNAMUS MISKUS , UZ GEDIMINO KALNO NUNIOKOJIMA IR T.T VALSTYBEI NUOSTOLINGOS ZALOS DAUG PRIDARYTA, O KAS IR UZ KA ASMENISKAI ATSAKE? GAL TA SUPULIAVUSI TEISESAUGA, KURI NEATITINKA VALSTYBES HIMNO ZODZIU; ' EITI DORYBES KELIU' APLAMAI KUR YRA VALDZIOS D O R Y B E ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių