Daugiabučio gyventojai jaučiasi pakliuvę į pinkles

Aida Valinskiene, kur jūsų etika?

Aida Valinskiene, kur jūsų etika? portretas
Aida Valinskiene, kokius mokslus esate baigusi? Ar esate girdėjusi apie etišką žurnalistiką? O gal tai jūsų pirmas straipsnis? Reikėtų dar pasimokyt....

N K

N K portretas
Vyrai, kaip negražu meluoti ir dar viešai skelbti visokias pramanas.O gal jau nepamenate? Priminsiu, jog tris kartus buvo kalbėta bendrijoje su gyventojais apie dalyvavimą renovacijos programoje. 2 kartus dar esant a.a J. Balkui pirmininku ir kartą- dirbant šitai valdybai. Renovacijos programoje nedalyvavome/ime, nes ne tik, kad gyventojai šitai idėjai nepritarė, bet ir todėl, kad finansavimas bendrijai nebūtų paskirtas. Jums juk žinoma, kad bendrijoje šilumos punktai -renovuoti, daliklinė sistema ir termoreguliatoriai įrengti visuose butuose.Pakeisti langai laiptinėse ir gyventojų butuose, pakeistos ir durys į laiptines.Dešimtis kartų apie tai kalbėta, aiškintasi ir aiškinta. Dar daugiau,gyvetojams kyla klausimų ir abejonių, matant /žinant, kad greta esančių renovuotų namų/ juose esančių butų sienos pelyja arba, kad jau naujai tvarkomos krentančios plokstės nuo gretutinio namo fasado. Be to,ar žinote, kad jaunos šeimos nei nori imti papildomus kreditus nei gali?

galbut

galbut portretas
Kokios problemos perrinkti bendrijos valdzia? Pas mus irgi voge pirmininkas, isrinkom nauja. O nuo mokesciu nepabegsi.

abrakadabra

abrakadabra portretas
Ko tie pensininkai sedi mieste ir viskam trukdo? Tegul parduoda butus miestuose ir keliauja i provincija bicu auginti. O jeigu primininkas aferistas, tai patys gyventojai kalti, kad toki issirinko. Durniu laivas.

Rita

Rita portretas
Zemo lygio straipsnis. Matyt Delfi atsisake spausdinti toki slamsta. Kodel neivardijamas tas vargsas kaimynas? Cia tas is 16 namo, penkto auksto?

Anonimas

Anonimas portretas
Juk išklausyti vienos pusės žymiai paprasčiau, nes išgirdus dešimtis patenkintų prieš 1-2 nepatenkintus iškyla grėsmė straipsnio NEBUVIMUI. O žurnalistui/ei juk dirbti irgi norisi, nesvarbu, kad ne visai sąžiningai, bet juk SKANDALAS įdomiau nei šiaip koks straipsnis su pavadinimu, pvz., „ Laimingi daugiabučio gyventojai džiaugiasi nepatekę į renovacijos pinkles“, nes susitvarkė daugiabutį savo lėšomis per kelerius metus, prieinamomis kainomis ir neįlindo į skolas bankams su galimybe mokėti renovacijos išlaidas ateinančius 20 metų, kuriems praėjus vargu bau ar neteks imti naujos renovacijos paskolos būsto atnaujinimui. Gal prieš rašant straipsnį žurnalistui/ei vertėtų pasidomėti apie tai kas bus rašoma, apie renovacijų sąlygas, apie kainas, apie tai kas nuveikta minimoje bendrijoje ir kokiomis sąlygomis nuveikta. Kiek laimingu ir kiek gi „pakliuvusių į pinkles“ gyventojų realiai yra šioje bendrijoje. O ne šiaip griebti neaiškios kilmės „skundą“ ir jį percitavus sumesti į eterį.

Aš portretas
Straipsnio pavadinimas pilnai "atitiktų" realybę, jei būtų pavadintas "Daugiabučio GYVENTOJAS jaučiais pakliuvęs į pinkles". Ar tik ne tas žmogelis kuris visą gyvenimą apvaginėjo tą pačią bendriją, buvo pagautas vagiant ir pasijuto papuolęs į "pinkles", nes buvo atimta galimybė toliau vogti ir naudotis visos bendrijos gyventojų paslaugumu, sumokant bendrai išdalintą nuostolį? Man tik vienas klausimas kyla, kodėl tiek "maloninga" žurnalistė, griebdamasi rašyti straipsnio pasikliovė vienu "skundu" ir supylė tekstą į "vienus vartus". Gal vertėjo pasiteirauti kitų bendrijos gyventojų nuomonės? Ar taip iškyla grėsmė išgirsti didžiąją dalį laimingų ir patenkintų gyventojų kuriems buvo ne "sulopytas" o su pašiltinimu pakeistas stogas, pilnai sutvarkyta (o ne „patvarkyta“ kaip minima straipsnyje) elektros instaliacija, pilnai pakeistas naujas vamzdynas ir atlikta marios kitų darbų už kuriuos net ir mokėti nereikėjo, nes buvo daroma geranoriškų bendrijos gyventojų talkų metu.

Rosalie Martz

Rosalie Martz portretas
Dabar „Google“ moka 130–180 doleriu už valanda už darba internete. Prie šio darbo prisijungiau prieš tris menesius ir per pirma šios sandorio savaite uždirbau 8735 dolerius. Šis darbas tikrai neitiketinas ir suteikia man didele pajamu dali kiekviena diEna. Esu tikras, kad gausite geriausia rezultata. Sužinokite daugiau cia >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> w­w­w.C­a­s­hClub5.Com

...

... portretas
Ta mūsų 'renovacija' - amžiaus AFERA (lyg po metų tos 'renovacijos' vėl nereiktų renovuot :/)

pilna nekompetencija

pilna nekompetencija portretas
tų kurie sako ir kuri rašo, kad bendrija - pelno siekianti- va čia tai geras. Ir kaip galima taip galvoti, o žurnalistei taip rašyti? gal reikėtų prieš rašant straipsnį pasidomėti, kaip vyksta sąskaitų apmokėjimas daugiabučiuose? Matyt pati gyvena nuosavame name , o gal už jai suteiktas paslaugas moka kiti...Privalu žurnalistei žinoti ir kitiems parašyti, kad gyventojai per mokamus mokesčius apmoka visas bendrijos(daugiabučio) gautas sąskaitas? kiek išrašyta paslaugų tiekėjų sąskaitose mokesčių, tiek išdalinta. Ir kur čia PELNAS? Kur čia ARTI PUSĖS MILIJONO ir dar kas kas -APYVARTA? o tai čia kokios šalies ir kokia valiuta įvertinta?

Gyventojas

Gyventojas portretas
Cia kuris vandeni vogdavo? Kodel dar nepaviesinta?

gyventoja

gyventoja portretas
viskas čia aišku.Tai tas pats etatinis skundikas - seneliukas dalinasi savo išmintimi. :).Jis niekaip negali atleisti, kad buvo prigautas, nes įsirengė savo bute vamzdyną iki skaitliuko, vogė karštą vandenį ir taip daug metų apvaginėjo savo namo kaimynus. Vagis kaltina pimininkę vagystėmis???? Ir jis vis dar toliau svaigsta, kad gaus banke 20-iai metų paskolą namo renovacijai ir mano ją atiduoti prieš savo šimtmetį? Nu nu nu, negražu samdyti žurnalistus ir straipsnius užsakinėti, meluoti ir pykdyti kaimynus.

Juozapas

Juozapas portretas
Straipsnis surašytas remiantis nepatenkintų grupelės gyventojų sapalionėmis, viskuo nepatenkintais gyvenime ir išilgusiais soviet union laikų, kai buvo tapę norma- vogti iš kitų ir rašyti „dokaldus“ apie jiems neįtukusius. Tokiems reiktų pasakyti – atsipūskite, tie laikai niekada daugiau nebegrįš! Suprantama, kad labai pikta kai baigiasi patogus gyvenimas sąžiningų gyventojų sąskaita ir reikia už viską susimokėti pačiam. Gaila tik, kad žurnalistai tokiems, anų laikų išsiilgusiems veikėjams, padeda išsakyti savo neigiamas emocijas ant iniciatyvios bendrijos pirmininkės, kuri svariai prisideda prie bendrijos gyventojų gerbūvio kūrimo.

Vytautas

Vytautas portretas
Uzdila atakuoja

r

r portretas
ale isijuosusi diena lt kalba terse angliskais zodziais...o ko blogi zodziai naujinti,atnaujinti busta?!?

Tam

Tam portretas
Nevaryk negatyvo

Kaip SKANIAI GALIMAPAVALGYT PER laidutuves

Kaip SKANIAI GALIMAPAVALGYT PER laidutuves portretas
Va Virgute zinoirJanyte ir Petrs zinoir Irena zinoir Valyte irkiti zino, atrodo eininamon ale vispas kaimyne traukia, irva sukompu atrodosienas kompus atskiria bat ta MAILA...

Į bendrijų reikalus savivaldybės nesikiša!

Į bendrijų reikalus savivaldybės nesikiša! portretas
Atsiminkit bepročiai visam gyvenimui! Bendrija, tai vergija , pragaras, niekada ir niekur nerasit teisybės. O del renovacijos irgi nesamonė, dabar žiemos su pliusine temperatura, lyja lietus , tai kam reikia užsinert kilpą ant kaklo 20-čiai metų. Ankščiau būdavo šaltos ziemos, -20 ar -30 laipsnių.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių