A. Astrauskaitei leista rengti naują mitingą Vilniuje

Andrius

Andrius portretas
komjaunuoliai toliau bezda komentaruose, bet džiaugiasi, kad niekas net neketina protestuoti prieš akivaizdų prievartinį tamsiaodžių minių įkurdinimą Lietuvoje, atvetiantį kelią ateityje dar didesiems jų srautams.

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Tą moterėlė pasamdyta, tik labai įdomu, kas už jos stovi.Jeigu klounas Arlauskas, tai netikiu aš juo ir visais, kurie su juo.Tai žmonių grupė ,kurie visai ne dėl visų kovoja ar ruošiasi kažką pakeisti Lietuvoje.Tai žmonės kurie nori patekti i Seimą. Naudojasi galimybių pasų problema,neteisetai per prievartą brukamais skiepais.Taip,problemų Lietuvoje yra ne viena,negalima sakyti kad tik del skiepų ir galimybių pasų yra problema, yra jų ne mažai.Ne vienus metus pūlinys brendo,pagaliau ruošiasi ji susprogdinti.Sėdintys Seime ,sukruskite pagaliau, ne vieną kartą jūs klibina tauta.

))))))+(((((

))))))+((((( portretas
Kas iš to mitingo,argi neaišku, kad Lietuvoje lietuviai virto i gyvulių banda,kuriuos per prievartą nori vakcinuoti,liko tik su ženklinti kaip karvės visus, kurių ausyse atpažinimo zenklai.Galimybių pasai ,tai pažeminimo ženklas, aš jį turiu bet sąmoningai aš juo nesinaudosiu ir neisiu visur kur su juo galima.Kas čia žino ,gali būti ir taip kad su skiepytais žmonėmis bus dar kažkokie bandymai, juos atlikti labai lenggva.Nepatarčiau eiti i koncertus ,masinius kažkokius renginius,Venkite nes neaišku kas gali nutikti.Nes tie kurie skiepinosi galvoja kad neužsikrės,bet tai ne Tiesa.Mano giminės, keturi asmenys ,visi skiepyti susirgo neaišku, ar gripu ar korona.Temperatūra aukštą,nuvykus i polikliniką neatliko testo ,liepė registruotis kovidui 1808 ,žmonės su aukšta tempetatura paleisti namo.Tai Štai kokia medicina ir kokia tvarka.Liko patiems gydytis ir vaistus pasiskirti .Manau pasveiks.Žiūrėkite kad jums taip nenutiktų.

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> skaitytojas . O tovašič ČMYL buvo kgb karininkas, tik neaišku, kodėl jo atžala susilietuvino pavardę? :)

Kas moka?

Kas moka? portretas
Įdomu kas moka už dalyvių vežimą į Vilnių. Jums tai nekeista?

Sumaišties kėlimas - tų pačių kaimynų hibridinė ataka?

Sumaišties kėlimas - tų pačių kaimynų hibridinė ataka? portretas
Įdomu kieno užsakymu ji "dirba". Teisingai pastebėta, kad galimai ji tas "obuolys, kuris netoli nuriedėjo nuo obels maitintojos. O kam boikotuoti prekybos centrus? Nesunku parodyti "galimybių pasą" ir naudotis įstaigų paslaugomis.

Tai

Tai portretas
Tai sestadieni visa lietuva i vilniu

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
> skaitytojas. O tovariš Vytautas dėstė Marksizmo -Leninizmo katedroje ir dėl labai įdomių subtilybių nevaržomai važinėjo po "supuvusio" kapitalizmo šalis....žinoma nebendradarbiavo su kgb :)

nebūtinai jauno vyro

nebūtinai jauno vyro portretas
gali būti peraugęs mokinys.

Anonimas

Anonimas portretas
Jai reikia jauno vyro.)))))))

Skaitytojas

 Skaitytojas portretas
A.Astrauskaitė.Devintajame dešimtmetyje Lietuvvos komunistų partijos centro komitete sekretoriumi dirbo Vytautas Astrauskas.Kuravo žemės ūkį.Ar jie giminės?

Pagalvojau

Pagalvojau portretas
Kada prasidės mitingai prie planuojamą masinį žmonių skurdinimą keliant mokesčius?

Justas

Justas portretas
Dar viena tuščiavidurė.Nieko nepasiekė darbe,dabar galvoja patekti į Seimą.Ant kiek bukas gali būti žmogus.

turim

turim portretas
Seime mokesčių mokėtojų pinigais išlaikomą "profesionalų gėjų" (jis viešai taip yra save įvardinęs), o KAS SAMDO IR IŠLAIKO PROFESIONALIĄ MITINGŲ RENGĖJĄ - mokytoją (tikėtina, buvusią)?

Šventa tiesa

Šventa tiesa portretas
Yra ko mitinguoti , jeigu per nepilnus metus Lietuvai nuvarė 4,5 milijardų skolą tai visgi reikia susirūpinti kas šaliai vadovauja.

Anonimas

Anonimas portretas
Kaip gali neleisti?Čiagi normalių žmonių mitingas.Jeigu iškrypėliai teismų pagalba trikdė Kauno ramybę,tai tie mitingai visiškai nieko nereiškia: VALDŽIA LAUŽO DUOTĄ PRIESAIKĄ IR NESIRŪPINA LIETUVOS ATEITIMI.

pensininkė

pensininkė portretas
gerai kad nerimsta mitinguotojai tegul valdžia supranta kad liaudžiai nepatinka jų vadovavimas ne tik dėl skiepų ar to galiojimo popiergalio bet dėl daugumos dalykų kaip per metus vadovavimo laiką reikia sugebėti susipykti su tiek šalių ir smukdyti ekonomiką , dėl negalių migrantų ir t t

VILNIAUS SAVIVALDYBĖS "POLITIKA"...

VILNIAUS SAVIVALDYBĖS "POLITIKA"... portretas
Klausimas. Kodėl ji taip lengvai davė leidimą? Atsakymas labai paprastas. Šiuo atveju - Lietuvos piliečių DAUGUMA palaiko būtinumą` griežtinti nesiskiepijančius, norint sustabdyti COVID plitimą. Čia jau nereikia stabdyti tos "mokytojos" beprotystės !? Šimašiau - esi tūpas ir, pagal protą, sėdi NE SAVO KĖDĖJE.

Visi

Visi portretas
Boikuotuokit prekybos centrus!!! Nereikes ne mitingu

Valerija

Valerija portretas
Ar šią moterį galima vadinti mokytoja,varge varge ji nesveiko proto,tai dažais paminklus teplioja,tai zurnalistę žiurke viešai vadina,tai policninkus iškoneveikia,gėdą daro visiems mokytojams,kokį pavyzdį rodo vaikams tukiu elgesiu,savo šeimai,koks jos leksikonas,biauru klausyti,o iš paskos seka tokio pačio lygio pasekėjai .Gėda

Rjn

Rjn portretas
Netikėkit ta astrauskaite. Dirba ant Cmil ir Šimonio. Labai jau greit gauna leidimus.

Anonimas

Anonimas portretas
pries valdzia kyla TS-LDK negerai.pasodins kgb

gydytojas

gydytojas portretas
Kada ją uždarys į psichinę ligoninę?

taigi

taigi portretas
Pagarba- už mūsų ir jūsų laisvę, komjaunuoliams triušiams nesuprast.

Romas

Romas portretas
Geras pastebėjimas (pirmajam JOO), kai niekur neįstodavo, tai likdavo Pedagoginis institutas...-tokie ir kadrai.

Anonimui Pydarui

Anonimui Pydarui portretas
kiek daug vakcinuotų vergų, net nenori gyventi laisvoje Lietuvoje "tamsuoliai"

Anonimas

Anonimas portretas
Matyt bedarbe. Dabar jos veikla - rengti mitingus, pora kartu per menesi nuo 20val vienos dienos iki 17val kitos dienos. Mitinguos be pertraukos, ilgai teks liezuviu malti. Kaip norisi tai bedarbei i Seima papulti, arba tiesiai i prezidentus. Pamali liezuviu - i po 4 metu turtuolis, be vargo, Kaip visi seimunai daro. Mulkina naivuolius, nes rinkejai be mastymo - buki. Per 30 metu taip rinkti ir neismoko. O gaila.

Taigi

Taigi portretas
Geras žmogus, gera mokytoja. Supranta laisvės formulę, kas kai kuriems yra baisu. Baime valdo vergus ir jie ne tik kad paklusta, bet ir dergia žmogų, kuris bando juos išlaisvinti.

Saunuole

Saunuole portretas
Zmogus visas jegas atiduota,kad tik sviesa butu lietuvoje....

NA , BUS JUOKO !

NA , BUS JUOKO ! portretas
Jau ji juokinga , o jei dar ir kompanija susirinks panaši , tai turėsim GERĄ LAIKĄ ....

Andrius

Andrius portretas
Tai tik dėmesiui nukreipti nuo būrių tamsiaodžių priverstinio įkurdinimo Lietuvoje už pačių mokesčių mokėtojų pinigus. Niekas jų neišveža ir naujienos vis labiau akivaizdžiai skirtos tik pratinti žmones prie jų įveisimo čia. Prieš TAI reikia protestuoti.

Lauris

Lauris portretas
Gerai daro todel kad uzpiso su savo givuliu pasais

Petras

Petras portretas
Nupezusi klizma.

Joo

Joo portretas
Kaip ji baigė pedagoginį? Gan buka.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių