Taršos mokestis pykdo verslininkus: tada apmokestinkime ir karves

būtina a p m o k e s t i n t i n t i ir OŽIO tvartą,

būtina a p m o k e s t i n t i n t i ir OŽIO tvartą, portretas
kuriame esantys KONSERVATORIŲ "gyvūnai" daugiau , kaip 30 metų t e r š i a Lietuvos padangę.

Kardas

Kardas portretas
Senai reikėjo. Gal sumažės senu kledaru dūminančiú kaip garvežys. Ne kiekvienam reikalingas automobiles, bet perka nes kā Kaimynas pasakys. Ir ubagas vaidina turnings . O visuomeninis transportas matai jiems prastas.

Anonimas

Anonimas portretas
Paskaičiau vieno ablaucho išradimą [ atradimą ] , kad atvykę iš kažkur , pastatę auto po langais NEIŠJUNGĘ VARIKLIO BIRBINA VISĄ DIENĄ,....NA , TIK KVAILELIUI GALI ATRODYTI , JOG TAIP ...REMIAM BENZO KOLONĖLES

zmoniu apgaudinejimas

zmoniu apgaudinejimas portretas
Jau dabar didziosios valstybes tokios kaip Japonija,Kinija kurios jau senau yra beveik perejusios ant elektromobiliu dabar pripazista,kad tai yra dar didesne tarsa negu benzininiai ar dyzeliniai automobiliai,ir apie tai jau garsei sneka bei raso,bet ES tai nutyli, nes tai milijardai is oro,o Lietuveles valdzioje esantys maumai to jokiu budu nenori praleisti, sanso pasipelnyti is zmoniu kuriu pajamos ir taip jau varganos

Sūduvis

Sūduvis portretas
Čia ir arkliui aišku kad šie mokesčiai nieko bendro neturi nei su oro tarša nei su gamtosauga tai eilinis žingsnis nuskurditi pačius skurdžiausius. Būkit geri paaiškinkite kaip atokesnio Lietuvos kaimo gyventojui pasiekti už kelių dešimčių km esančius medikus, parduotuves vaikams mokyklas, visuomeninis transportasvisiškai sužlugdytas medicinos punktai likviduoti ir t.t., pagrindinė priemonė tai 20 metų dyzelnis golfas?

Klaipedos žmonės

Klaipedos žmonės portretas
Padarykut kad verslininkams or kurie desimtis tukstanciu turi kad mokesciai butu 70% nuo bendro turto ... jei sugeba prisivokt milijonus tai sugebes ir mokescius milijardais susimoket ... o tie kas naujas auto turi po puse limono isvis mokesciai turetu but simtatukstantiniai I menesi

Jo

Jo portretas
Kai valdo valstybė programai tai taip ir būna. Bent išsiaiškinti kiek kas teršia ir mokestis turi būti sąžiningas kiek sudeginami kuro už tiek sumokėjo ir visų pirma reikia apmokestinti žemės ūkį galvijai, traktoriai kiek teršia o ypač trasos jos ne tik kad žemė užteršia ir produktus bet ypač tarsi jų gamyba o trasas naudoja tūkstančiais tonų. Va šituos didžiuosius tersejus pirmą apmokestinkit

Romas

Romas portretas
Pats blogiausias dalykas Lietuvoje, kad "poetai" ar "gražuolės", išrinkti pagal sąrašus, tampa ministrais, ir kiekvienas mąsto esąs protingesnis už kitus, todėl kievienas kuria savo reformą. O tai,be abejo, veda į chaosą. Jei "poetas" būtų krimtęs mechanikos mokslų, tai suprastų, kad dyzeliniai varikliai ženkliai ekonomiškesni už benzininius, o jei matytų ne tik lengvuosius automobilius, tai suprastų, jog didžiausią taršą kelii ne lengvųjų, o sunkvežimių šilumvežių, laivų variklia, šiluminės katilinės.,"Poetas" kilęs iš uosto, tai turėtų suprasti, kokią taršą kelia laivų varikliai. Jei jis galvoja, kad pagal MARPOL konvenciją uoste ir Baltijos jūroje laivai naudoja dyzelinį kurą, kuria mažiau teršia nei mazutas, tai teisus tik iš dalies: su laivo dyzeliniu kuru automobilis toli nenuvažiuos. Jei galvoja, kad panacėja nuo teršimo - elektriniai varikliai, tai tegul susipažįsta su pilna elektrinių automobilių gamybos technologija iki pat utilizavimo, o po to pasako, kad tai švaru.

Anonimas

Anonimas portretas
Nuo tada kai būvo įvestas mokestis už ora jūs pradėjote mažiau kvepuoti! Tylėt!!!

kaunas

kaunas portretas
kai alga bus kaip vokietijoj,tai diskusijos ir nebus

Pamastymui

Pamastymui portretas
Amerikonai bėgdami iš Afganistano paliko šiukšlių už milijardus dolerių, bet čia viskas gerai jie neteršia gamtos.

Kostas

Kostas portretas
pritariu ankstesniam komentarui ,ypac tos kiaunes taip daro,maciau kai Kaune prie Kalnieciu poliklinikos viena asaba pusantros val sedejo masinoj variklis uzvestas zmonem po langais o ji akis i telefona ibedus ,galvojau gal ko lauke nu ne isvaziavo viena o taip taip kad galvokit su galva ka darot ,PS.o kur dar tie idiotai kurie spaudzia gaza nuo sviesaforo iki sviesaforo koius dumu kamuolius palieka ?

ir kuo didesnis tas mokestis turi būti

ir kuo didesnis tas mokestis turi būti portretas
Važiuoja ir kelis žingsnius ar reikia, ar nereikia. Važinėjimų tuščiai pirmyn atgal padaugėja pensijų mokėjimo dienomis, anūkėliai ir niekur nedirbantieji vaikai atlekia pas tėvus ar senelius pasiimti pinigų ir po to be tikslo trankosi it pakvaišę. O kur dar mada atvažiuoti kur nors į didesnį miestą, pastatyti savo kledarą kur arčiau gyvenamųjų namų ir paleisti variklį kelioms valandoms, o vairuotojas ar vairuotoja tuo metu sėdi mašinoje. Variklis paleistas būna ir pusdieniui, vairuotojas viduje sėdi. Ką tai reiškia, kad iš savo kokio kaimo ar nutriušusio kiemo išvažiuoja neva su reikalais, demonstruojasi, kad kažką veikia, o nuvažiavę keliolika kilometrų bet kur tiesiog degina degalus po to juos nurašo, Lietuvoje virš 300 000 asmenų yra apsiforminę kaip dirbantieji savarankiškai, visi gali nurašinėti degalus, yra kitų privilegijų. DĖKIT TUOS MOKESČIUS IR DAUG DĖKITE. ŽMOGELIUKAI JAU NEBEPANEŠA PASTURGALIŲ, NUO AUTOMOBILIO SĖDYNĖS NEBEATSIPLEŠIA, tuštinasi, valgo, geria ir kt. ten pat.

Afolfina

Afolfina portretas
Viskas su tuo mokesčiu gerai. Išskyrus pavadinimą. Pavadintų tiesiog rinkliava ir viskas.

Siaip

Siaip portretas
O kas per lopas fotkei?taigi dar ne kaledos.eik panose nusiskusk su visais snargliais prince

Anonimas

Anonimas portretas
Pasipinigavimas o ne tarsos mokestis is dar galinciu susimoketi,nes visiski ubagai butu neapmokestinami ir gales vazineti tarsiomis masinomis?Daugiavaikes seimos yra beviltiskos,kaip ir senjorai islupant pinigus? :) Kad labai daug duminaciu auto pas mus gatvese,tas tiesa ir kazka daryti reikia,bet ar privalome buti pirmunais ES. situo klausimu?Didziausia nieksybe yra ne vienoks ar kitoks 'tarsos'' mokestis o ,kad yra ruosiamasi suvienodinti dyz.ir benz. kainas.Dar didinant dyz. kuro apmokestinima.

Darous

Darous portretas
Tie mokesčiai bus išvokti ir tegul tie daunai pasako kokių būdu jie mažina tarša. Yra šalys kur automobilių šimtą kartų daugiau tegul jie moka o mūsų ubagų šalis ne iš gero gyvenimo važiuoja su senais trantais.

Arūnas

Arūnas portretas
Šiknos mokesti dar tegul įveda ką jau ten smulkintis, irgi teršia, dujas leidžia, ipač valdziazmogiam.

Tautos stebėtojas

Tautos stebėtojas portretas
Savaime suprantama, kad judraus durnumo fondą, į kurį suplauks šie mokesčiai kontroliuos liberastai ir panašūs masonų klapčiukai.

Anonimas

Anonimas portretas
KAM JUS PADUGNES DIRBATE?

"Ačiū" liberalui Gentvilui

"Ačiū" liberalui Gentvilui portretas
Aplinkos ministrui . Nepamirškite per rinkimus vėl už liberalius pabalsuoti :) Kur rinkėjų " galvos " ?

diesel

diesel portretas
Artėjančiose seimo rinkimuose nerekomenduoju balsuoti už Sima Gentvila aš tikrai nebalsuosiu už ta dyzelžudy

Tiem kqs nezino

Tiem kqs nezino portretas
Tarsos mokesti jau yra mokamas, perkat kura mokat tarsos mokesti ty sudedamoji kuro kainos dalis. O siuo nauju apmokestinimu butu antta karta uz ta pati paima.

Patikslinimas

Patikslinimas portretas
Jei mokestis mokamas ne už valstybės paslaugas - tada tai ne mokestis, o LAŽAS

kauniečiui

kauniečiui portretas
Jiems nereikia durniau galvoti, jų tikslas išmelžti kuo daugiau pinigų, ir melž maksimum arba kol karvė neužtruks, arba kol melžėjos ant ragų nepamaus..

kaunietis

kaunietis portretas
tai bent nors teisingai padarytų, mokėtų pagal nuvažiuotą km skaičių...kitaip kas perka daugiau kuro, tas ir moka daugiau, o nuo kuro būtų tas mokestis pervedamas Aplinkos Apsaugos Ministerijai. Atrodo viskas paprasta kaip 2x2... Bet tiems "protams' reikia kažką durniau sugalvoti. Juk tada kas važiuoja mažiau , mažiau ir mokės...O tai blogai. Štai tokia dvarponių mąstysena.

pilietis

pilietis portretas
P A S T E B Ė J I M A S , mūsų valdininkai ar reikia, ar nereikia, bet labai jau stipriai stengiasi vykdyti ES nutarimus, kaip ir šiuo atveju. Paprastai jie stengiasi maždaug taip, priėmė ES nutarimą; pagal jį didžiosios šalys, o ir dauguma kitųviršina kažką, ...o Lietuvos valdininkai čiut ne pirmieji puola vykdyti, nors galima būtų dar kelis metus pažiūrėti kaip ir ką "išsidirbinėja" kiti, juk vis tiek mes ne patys blogiausi ir ne didžiausi [ kažko...teršimo, teisių klausimais, statybų...ets.]... BET ne, mūsų "lindikai" nori pasirodyti, kad "stipriai dirba, stengiasi", nors ES mastu tai visai nereikšminga dėl mūsų "gabaritų"....

Anonimas

Anonimas portretas
Puikų darbą padarė rusai 1941 metais, kai tokius valdininkus ir parlamentarus sukrovė į vagonus ir išgabeno rytų kryptimi. Mielai jiems talkinčiau, jei situacija pasikartotų. Tie suskiai jau visai išsigimė.

Anonimas

Anonimas portretas
Tssss, o tai reptiloidai tikrai dar apmokestins, na mokėti žinoma ūkininkams teks...

pilietis

pilietis portretas
TINKAMAS BŪDAS būtų 1. v i e n k a r t i n į mokestį imti tik nuo įvežto į Lietuvą automobilio, 2. leisti įvežti t i k netaršius automobilius, 3. taršos m o k e s t į imti + prie gegalų kainos, 4. jei prie benzino pridedame 1, tai prie dyzelino - 1,x , 5 .senai pasauly žinoma , jog minėti galvijai [ jaučiai, karvės ir pan.] aplinka teršia ir šiluminį efektą sukelia d a u g i a u s i a , o tik toliau eina fabrikai, namų kūrenimas anglimi, aototransportas... 6. mūsų "oro" ministerija [AAM] šiais mokesčiais nori dar labiau engti šalies piliečius, tingėdami pajudinti su...., labiau pasukti galvelę. Tie tinginiai , matyt, daugiau nieko nesugeba sugalvoti, kaip paprasčiausiai visus "nuskalpuoti", nuskurdinti dar labiau...

B

B portretas
Ka tie beprošiai gai sugalvot tik smaukt tauta o avis tyli

to Tutas

to Tutas portretas
vezys pas tave nuo E priedu irGMO modifikuotu produktu,kuriuos tu skaitai ekologiskais,asiliuk...

Cha cha cha

Cha cha cha portretas
Už koncervatorius ir jų tėva visagali vytauta.vergams dar daugiau ora prisukčiau

Anonimas

Anonimas portretas
Nors kažkas protingai pašneka, o tai jau neviltis apima kai tie visi į vieną (pinigų rinkimo) dūdą pučia.

Tutas

Tutas portretas
Negaliu skaityt tokių nesąmonių - seniai laikas apmokestint, o šiaip tai reikėtų ir techninės nesuteikti tokiems. Dūmina kaip anglim kūrentų, gėda, gi 21 a. vis dėlto už lango.... O paskui verkia, iš kur vėžys......

Anonimas

Anonimas portretas
Esmė tame mokestyje ne ekologija nes kaip teisingai pastebėta ir kitu teršejų yra.ESMĖ yra didinti mokestine bazė.KAD visi nesukiltu iš pradžių bus ivairiu išimčių nes reikia protestines grupes išskirstyti,okai jau mokestis isigalės,teks jau visiems pilnai susimokėti,o ypač vel nukentės pensininkai ir mažas pajamas gaunantys.MOkesčio dalis tenkanti jų pajamoms bus didesnė negu turtingu pajamos.MOKESIM konkrečia sumą one konkretu procenta nuo savų pajamų.

Senukas

Senukas portretas
Važiuoju iki 700-800 km į metus ir turėsiu moketi mokestį? Nonsensas ,šalin grobiku valdžia!

Tokia žmogelių prigimtis

Tokia žmogelių prigimtis portretas
Valdžių prigimtis - kurti, rinkti mokesčius...Žmogelių, nesvarbu ar piniginėj 10 ar 10.000 - mokėti mokesčius......

Petras

Petras portretas
suneliui galva perkaito,galetu kepure nusipirkti,juk ministro alga leidzia

Valdžiagyviai

Valdžiagyviai portretas
Negali nevykdyti pasaulio galingūjų nurodymų.!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių