Svarbi žinia vairuotojams: netrukus rodant posūkį teks būti dvigubai atidesniems

Grįžti į straipsnį

Evaldas

Evaldas portretas
1 ir 3 gerai.Greitėjimo juosta gal reikėtu tada pervadinti lėtėjimo juosta,nes 2 variantas nesąmonė.

išeitis yra

išeitis yra portretas
Neberodysim.

Teisingas

Teisingas portretas
1 ir 3 variantas gerai. Tačiau 2-as visiškai neapgalvotas. Juk išvažiuojančio į kelią greitis greitėja, o įvažiuojančio lėtėja. Visada reikia praleisti išvažiuojantį. Be to sukantis į dešinę į lėtėjimo juostą dėl automobilių srauto gali užkirsti kelią išvažiuojančiam. Kur logika?!

MUMU

MUMU portretas
Reikės rodyti su dideliu pirštu

Otas

Otas portretas
Ar patys sumanytojai suprnta ka padare?Ar padaryta tik del sumaisties vairuotojams?

Kaimai

Kaimai portretas
Lietuvoj tik kas ketvirtas vairuotojas aplamai suvokia kokia yra posūkio paskirtis ir kada jį rodyti. Puse iš vis nerodo, o dar puse užkabina pirštu rankenėlę tik sukdami vairą. O jūs čia apie tokius sudėtingus dalykus porinat.

Senas vairuotojas

Senas vairuotojas portretas
Ankščiau buvo labai geros taisyklės,ypač jos buvo ištubulintos,po Nepriklausomybės atkūrimo,kaip tai buvo galima daryti be Maskvos.Deja prasidėjus "patriotų"valdymui,jos buvo pastoviai griaunamos,ypač po kelių policijos sunaikinimo.Dabar jos vėl atstatinėjamos.Bet kas iš to,jeigu nėra kelių policijos ir absoliuti vairuotojų dauguma,tų taisyklių nepaiso žino,kad niekas jų nenubaus.

taigi

taigi portretas
Lietuva nori issiskirti is kitu valstybiu tai kokiu taisykliu tures atvykstantis is kitu valstybiu.Anukelis sugalvojo aukleti pasauli tai ir kiti durneliai nenori nusuleisti pasirodo kad dirba

kad

kad portretas
taip buvo ir pries 30 metu , nieko naujo ,tik zaliems gaideliams tai atrodo ne normalu

Fura su priekaba

Fura su priekaba portretas
Gal puspročiai taisyklės autoriai galėtų paaiškinti, kokia priežastis lėmė tokius KET pakeitimus? Ir norėtusi sužinoti šitų "genijų" pavardes ir kabineto numerį....

Tadas

Tadas portretas
Tai taip iseina, eismo ivykio atveju visada bus teisus vairuotojas esantis greitejimo juostoje jei jis sakys kad norejo testi vaziavima greitejimo juosta o ne issukti is jos i kaire, nors jo ketinimai ir buvo kitokie.

KARTOJATĖS !

KARTOJATĖS ! portretas
Jau du kartus skaičiau apie tai.

Padare

Padare portretas
Kaip visada, visiska debilizma. Greitejimo juosta vaziuoji, didini greiti, kad sklandziai isiliet i srauta, bet turi praleist tuos kas tau pries nosi isuks ir stabdys, nes isuks i letehimo juosta :))) vietoje to, kad tave praleistu ir isirikiuotu uz taves ir letintu greiti.

Anonimas

Anonimas portretas
"Iš didelio rašto išejo iš krašto" klerkai jau nebesupranta ka ir kaip prisigalvoti. Idijotai jau šviesoforų po 8 -12 sankryžose pristatė, kur reikia ir kur nereikia. Bepročiu šalis, Trūksta žodžių

Audrius

Audrius portretas
Greitėjimo juostoje važiuojantis norintis sukti į pagrindinį srautą ĮSIBĖGĖS ir turės praleisti iš srauto sukantį į greitėjimo juostą. O jei suks ir kitas - tai, ko gero, visai sustoti. Po to labai greitai įsibėgėti (jei bus dar kur greitėjimo juostoje) ir staigiai įvažiuoti į pagrindinį srautą. Absoliuti nesąmonė. Bus daug įvykių. Anksčiau reikėjo laikytis dešinės rankos principo ir viskas buvo aišku. Nors avarijų irgi būdavo.

Jonas

Jonas portretas
Besmegeniai.

L?

L? portretas
Aš taip ir važinėjau iki šiol. Ir parkavimas man nieko naujo.

Glušpetris

Glušpetris portretas
Tai,kad taip ir buvo,tai kas čia naujo.

Morda

Morda portretas
Tai čia geriau ar blogiau padarė?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių